2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kastamonu'nun küçücük ilçesi Cide'den herkese GÜNAYDIN bembayaz kar altında Güne merhaba dedik oğluşumla :) Adana'da yetişmiş olarak karı hiç sevmem ama iyi tarafından bakıyorum işe gelen giden olmaz bütün köy yolları kapalıdır, bırak köy yolunu şehrin içi zaten karla kaplı nese iş yok bugün bol bol dinlenelim bebişlerimizin hareketleri takip edelim,

Bursa da da kar var çok korkuyorum bebişim üşüyecek diye. akıntılarım arttı korkuyorum ama Allah a emanet ettim yavrumu :)

Herkese gunaydin canlar :) uyaninca camdan disari baktim bir umit izmire de kar yagar mi diye ama ...

Bize de gonder, biz de hem kar hem tatil isteriz

Anladim canim. O zaman tekrar hosgeldin bu topicte oldukca keyfinin yerine geldigini goreceksin :)

Anaaar, naaptiniz? Baristiniz mi? Heralde gecmistir siniriniz

nisan anneleri minik tekmeler başladı mı sizde de.maşallah miniklere futbol sahası sandılar orayı sanırım :)

Minik minik tekme yemedim ben hic yaa:) gaz mi kiz mi die ayirmaya calisirken, bi anda sagli sollu tekmeleri hissetmeye basladim. Ben de anlamadim :S o ilk tekmeleri pek farkedemedim ben. benim kizim Gocuman gocuman tekmeliyo artik :) bazen durmasini istedigim oluyo, gece bile uyaniordum ilk zamanlar garipseyip, simdi alistim.

Süper bir şey ya...
İçim bir tuhaf oldu =)
Gözlerim dolu dolu izledim.
Özellikle doğumdan korkan arkadaşlar izlesin.
[video=youtube;vcgp_u11yEg]http://www.youtube.com/watch?v=vcgp_u11yEg[/video]

Ben bunu hamile kalmadan once izlemistim ve o zaman bile aglamistim :) cok guzel

Canim yaaa, cok uzuldum. Allah ailelerine sabir versin, cok zor. Dusunemiyorum bile :'( Bize boyle acilar yasatmasin insallah

Ben de istiyorum kaaarr. Biseyi 40 kere soylersen olurmus. Bu gidisle izmire kar yagdiracagim, kararliyim

iki sene once Karsta gorevdeydim ve izmire kar yagmisti. TV de bir avuc karin icinde debelenen cocuklara "bi de buna kar mi diolar" diye gulmustum. Simdi o kari gorebilmek icin dua ediyorum, hayatimdaki 2. Karsiz kis olacak bu

ay çok üzüldüm ben çok korkuyorum bu durumdan ben apandisit ameliyatı oldum orda hep sancım var elimi değdirince özellikle bu cmt. doktoruma soracağım. Bir de akıntılarım arttı ıslaklık hissi var hep, normal mi acaba

ayy Adanayada yağmazdı hiç kar böyle uzaktan bakınca ne güzel derdim iç geçirirdim ama öyle deme kuzum bak allah korusun acil bişe olsa hastaneye gidemeyiz yollar kapalı sağlık yönünden kötü,,, allah doğuda olan vatandaşlarımıza yardım etsin burası böyle ise onları düşenemiyorummm

kızlar tam göbeğimin ortasında değil de karnımın biraz aşağısında pıtlamalar oluyor sanırım bebeğim hareket ediyor bazen anlayamıyorum acaba normla mi orda olması?

kızlar tam göbeğimin ortasında değil de karnımın biraz aşağısında pıtlamalar oluyor sanırım bebeğim hareket ediyor bazen anlayamıyorum acaba normla mi orda olması?

Canım bu haftalarda rahmin üst sınırı göbek deliği hizasına geldi. Bebeğinin konumu itibariyle, göbek deliği çevresinden kasıklara doğru her yerde hissedebilirsin hareketlerini. Bir de bebeğin pozisyonu önemli. Sırtı dışa doğru olduğunda fazla hissedilmiyor ama ayakları dışa dönükse, her tekmesini rahat rahat hissedersiniz:107:

çok sağol canım evet haklısın göbek deliğimin şekli bile değişti
her anne gibi hareket hissedemeyince yada başka biryerde hissedince korkuyorum işte.

günaydın herkese...

evladını kaybetmiş anneye , Allah'tan rahmet ve sabır diliyorum..çok çok çok üzücü..

insan böyle haberleri okuyunca, izleyince çok kötü oluyor ve korkuyor..çünkü çok tedirginiz ve duyduğumuz herşeyi bizimde başımıza gelirmi diye endişe ediyoruz..ve billinç altına atıyoruz..
Rabbim hepimizin evladını bize bağışlasın inşaAllah..Bizleri evlatlarımızla sınava tabi tutmasın inşaAllah...
....

ya benim de göbek deliğimin rengi değişti ..koyulaştı ..hatta geçen gün eşim göbek deliğinin içi kirli dedi ..hayır olamaz ben herzaman temizliyorum asla olmaz dedim .sonra baktım rengi hafif koyulaşmış kirli gibi duruyor ...''''bak dedim bak kir değil bu rengi koyu oyüzden öyle duruyor dedim ...üzüldüm böyle olduğuna :) inşallah başka bir yerim koyulaşmaz :)

haklısın canım 5 yıl erzurumda okudum ben, 1 yıl da karsta görev yaptım. bi de gidip erzurumluyla evlendim kendimi doğuya bağladım resmen karın sıkıntısını hem yaşadım, hem yaşayanlara şahit oldum. tabii benim sıkıntı dediklerim bile ordki bazı insanların sıkıntı anlayışına girmez, görmediğimiz neler var. ama kar çok severim ben, görmeyince özledim resmen. hani uzun bi kıştan sonra yazı özlersin, sıcak bi yazdan çıkınca kışı özlersin. benimki ööle bi durum

aaa benimde bir kaçgündür öyle dikkatimi çekmişti...ayy zaten esmerim bi beyaz yerim göbeğimdi oda kararırsa artık düşünemiyorum kendimi:)

aaa benimde bir kaçgündür öyle dikkatimi çekmişti...ayy zaten esmerim bi beyaz yerim göbeğimdi oda kararırsa artık düşünemiyorum kendimi:)

Benimki simsiyah oldu Göğüs ucu ve perine de koyulaşacak, göbekten kasıklara kadar olan çizgi de (linea nigra) belirmeye başladı bende. Evrim geçiriyoruz

günaydın kızlar...

dün alışveriş yaptık oğluma çok güzel şeyler aldık :) hemde internet sitelerin daha da alt fiyatına

bunlar haricinde bir tane organik hastane çıkış seti aldık 10 lu

birde yanında bebedorun biberon kurutucusunu hediye ettiler :))

Kızlar ishal sorunu yaşıyorum.iki gün öncede oldum.bu günde.halim yok yataktan kalkmak istemiyorum ve su bile içmek istemiyorum.haftasonuda aöf sınavım var napıcam bilmiyorum.dua edin benim için şu sınavı saglıkla atlatayım.

çok güzel canım allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin

aldıkların çok güzel:) iyi günlerde kullanın inşallah.

şeyi merak ettim o aldığın göğüs ucu mu? hani meme ucu çıkmayınca bebek kolaylıkla emsin diye kullanılan şeymi..,

yaaaa çooookk güzel ciciler bunlarrr aman allahımmmm yerimm ben bunu giyecek olanı ısırım wala annesi çok güzel çok içim gittiii maşalllahhhh maşalllahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…