2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Tatilsin yani, ne güzel; keyfini çıkar gülüm:107:

Bir güler yüzüne yelkenler iner suya:107: Tadını çıkar evlilik yıl dönümünüzün; son kez baş başa kutluyorsunuz

nisan anneleri minik tekmeler başladı mı sizde de.maşallah miniklere futbol sahası sandılar orayı sanırım :)

Minik tekme mi dedin canım? Benimki sağlı sollu maşallah Allah ne verdiyse. Geçen akşam müstakbel babasına şikayet ettim. Geldi konuştu "oğlum yapma etme akıllı dur" diye. Ondan sonra bir sakinleşmişti sıpa. Babası yok ya başladı yine

Ahhh ahhh yok mu o fırsatçılar .... Allah herkesin karşına iyi insanlar çıkarsın hepimizn kötü kalplilerden uzak tutsun

aysuncum bende çilekten beğendim baby cotton ile softy arasında kaldım eşimde safariyi beğendi cürafa da cürafa deyip duruyor arada :)

Benim cimcimem bugün maşallah çok hareketli
Taklalar atıp duruyor sanırım:111:
Hissetmek bile nasıl bir mutluluktur

Süper bir şey ya...
İçim bir tuhaf oldu =)
Gözlerim dolu dolu izledim.
Özellikle doğumdan korkan arkadaşlar izlesin.
[video=youtube;vcgp_u11yEg]http://www.youtube.com/watch?v=vcgp_u11yEg[/video]

Benim cimcimem bugün maşallah çok hareketli
Taklalar atıp duruyor sanırım:111:
Hissetmek bile nasıl bir mutluluktur

maşallah cimcimeye.benim bebiş 2 haftadır hafta içi çok hareketli maşallah. ancak cumartesi pazar pek hareket etmedi. anne baba memur olunca çocukta dinleneceği günü ona göre seçiyor. maşallah tekme yetmiyor bazen hem yumruk hem tekme aynı anda vuruyor. ancak daha küçük ya çok kibar tekmeliyor. :)

Meleğiniz sizinle uyum içerisindeymiş maşallah =)
Benim ki kafada atıyor =)
Bak yakın zaman da sende yaşarsın...
Kibar mı değil mi anlarsın da =))
Resmen zıplıyorsun olduğun yerde
Yaklaşık 500 gr bebeklerimiz bundan sonra hızlı büyüyecekleri için daha şiddetli olur tekmeleri =)
Arkadaşım 6 buçuk aylık hamileyken uyutmadığını söylüyordu bebeğinin =))
Az kaldı bizler için de uykusuz günler.

slm kızlar nasılsınız.var mı bir sorun..samsunda da kar var..mevlam dışarda yaşayan canlıların yardımcısı olsun..

bu akşam canım çok sıkıldı kızlar..flufem isimli bir arkadaşım vardı tüp bebek forumundan..ve 26,5 de sancılanıp doğum yapmış.ve bebekleri melek olmuş....çok üzüldüm ya..mevlam kimseyi evladıyla sınamasın.kimsenin kollarını boş bırakmasın....onun dediği hiç bir sancıyı küçümsemeyin ...aman dikkat edelim kızlar.mümkün olduğu kadar yormadan çalışalım..hepiniz mevlama emanet olun...sanırım ben çok üzüldüm....kuzularımız sana emanet mevlam.....

selam kızlara nasılsınız baklım guzel anneler okudum bı kac sayfa massllah bebeıler haarektlıymıs benım olan tembel bu aralar yaaa pek tekmelemıyo ama sukurkı bıseyımız yok allahım meeleklerımızı kucaklarımıza almayı nasıp etsın ınsaallh

İşte bunu yaşamaktan çok korkuyorum =(
Rabbim sabır versin arkadaşına,eşine ailesine...
İyice alıştık biz bebeklerimize.
Sanırım büyüklerimiz çok doğru söylüyor bu kadar bağlanmamak lazım erkenden.
Ama elde de değil işte.
Çok geçmiş olsun canım, inan bende çok üzüldüm.

İyiyiz çok şükür canım...
Sizde oğluşunla iyiyseniz sorun yok demektir
Verende Rabbim alan da...
Hepimiz emanet bir can taşıyoruz.
İnşallah sorunsuz bir şekilde alırız yavrularımızı kucağımıza.

amin canım benım ınsallah rabıım ole bı yartmıskı anne olmak ole bıdygukı temelere herseyıne sevınıyoruzz ınsallah hayırlı dogumlar nasıp eder canım hepımıze

kızlarr bebıslerınıze alıs verıs basladınız mı ben daha hıc bıse almadım yaa bazı arkadaslar baslamıs benımde asker masım cıksın ınallah dua edın bebıme deli gbi alıs verıs yapmak ıstıyorum ılk parayla

Her yerde kar var, kalbim senin bu gece

Süper bir şey ya...
İçim bir tuhaf oldu =)
Gözlerim dolu dolu izledim.
Özellikle doğumdan korkan arkadaşlar izlesin.

Herşey yolunda giderse, inşallah benim de deneyimlemek istediğim çok güzel bir tecrübe:107:

Allah arkadaşımıza sabır versin canım...

bembeyaz bir sabahtan günaydın sizlere.
kızlar ben bebeğimin hareketlerini
kendimi dinlersem hissediyorum.derinden geliyor.
daha sıkı bitekme yemedim.
kafama takıldı. bu aralar hamilelerden bebeklerini
kaybetme haberleri alıyorum. çok üzülüyorum.
kontrollerimiz artık aylık olacak.
sizler nasılsınız.

kızlar günaydın
filologum çok üzüldüm Allah kimseye ne karnında ne de doğduğunda evlat acısı göstermesin. İnşallah en kısa zamanda tekrar normal hamile kalır da sağlıklı hayırlı evlat nasip eder mevlam.

Sabah sabah canım sıkıldı çok hemde allah arkadaşının yardımcısı olsun sabır versin, çok zordur onun için, çok üzüldüm allah bir daha aynı şeyleri yaşatmaz inşallah bize de yaşatmasın, kimseye de yaşatmasın,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…