2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

günaydın kızlar...

dün alışveriş yaptık oğluma çok güzel şeyler aldık :) hemde internet sitelerin daha da alt fiyatına

Eki Görüntüle 891743 Eki Görüntüle 891744 Eki Görüntüle 891745 Eki Görüntüle 891746 Eki Görüntüle 891747 Eki Görüntüle 891748

bunlar haricinde bir tane organik hastane çıkış seti aldık 10 lu

birde yanında bebedorun biberon kurutucusunu hediye ettiler :))

Güzel günlerde sağlıkla kullanın inşallah :emir_bebek::nazar::nazar:
Hepsi çok güzel...
Bende bir anormallik var bakıyorum beğeniyorum ama alasım gelmiyor :KK31:
Neden böyle oldum bilmiyorum.

aldıkların çok güzel canım güle güle kullanın inşallah

çok güzel canım allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin
teşekkür ederim canım

aldıkların çok güzel:) iyi günlerde kullanın inşallah.

şeyi merak ettim o aldığın göğüs ucu mu? hani meme ucu çıkmayınca bebek kolaylıkla emsin diye kullanılan şeymi..,
evet canım belki çok gerekli olmayacak ama ne olur olmaz çantada dursun dedim

Hepsi çok güzel...

bende de öyleydi canım dün eşim biraz gaz verdi alalım artık diye sonra mağazaya girip indirimleri görünce dayanmadım aldık

günaydın kızlar...

dün alışveriş yaptık oğluma çok güzel şeyler aldık :) hemde internet sitelerin daha da alt fiyatına

Eki Görüntüle 891743 Eki Görüntüle 891744 Eki Görüntüle 891745 Eki Görüntüle 891746 Eki Görüntüle 891747 Eki Görüntüle 891748

çok güzeller bebişleriniz güle güle kullansın...

Kızlar bebişleriniz için aldıklarınızı yükleyin. görünce mutlu oluyorum, hoşuma gidiyor, mağaza gezemiyorum bari sizin aldıklarınızla mutlu olayım :KK70:

yaaaa çooookk güzel ciciler bunlarrr aman allahımmmm yerimm ben bunu giyecek olanı :KK70: ısırım wala annesi çok güzel çok içim gittiii maşalllahhhh maşalllahh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cok teşekkür ederiz teyzesı ısır taı canım tutamıyorum kendımı bır türlü gerçi cok sey almadık daha ayın sonu cıkıyoruz alışverışe ama butık bebe nın ürünlerı cok kalıtelı corapları organık hep tavsıye ederim daha öncede aldım

Hepsi çok güzel...

canım butıkbebe ye güve bende senın gıbıydı sonra verdım gerçekten hepsı cok kalıtelı

aldıkların çok güzel canım güle güle kullanın inşallah

teşekkür ederim canım

evet canım belki çok gerekli olmayacak ama ne olur olmaz çantada dursun dedim

teşekkürler canım

çok güzeller bebişleriniz güle güle kullansın...

teşekkür ederiz

günaydın kızlar...

sende güzel günlerde kullan canım hepsi cok güzel

cok teşekkür ederiz teyzesı ısır taı canım tutamıyorum kendımı bır türlü gerçi cok sey almadık daha ayın sonu cıkıyoruz alışverışe ama butık bebe nın ürünlerı cok kalıtelı corapları organık hep tavsıye ederim daha öncede aldım

bak butik bebede yine kız çocukları için çok hoş tasarımlar var
http://www.............../Kampanya/ela2
bende çok seviyorum geziniyorum hep ama en güzelleri kız çocukları için :KK43:

bak butik bebede yine kız çocukları için çok hoş tasarımlar var
http://www.............../Kampanya/ela2
bende çok seviyorum geziniyorum hep ama en güzelleri kız çocukları için :KK43:

lınk e girilmiyor canım

günaydın kızlar...

güle güle kullansın bıberon cam mı bende aventten dun sıparıs verdım 260 ml lıklerden

Kızlar dün sıkıntıdan saatlerce ağladığımı biliyorum :KK31:
Gece saat 3:45 falandı geçtim yatağa.
Eşimle çok ters düşüyoruz bu aralar.
Çok laf yapıyor sinirleniyor her şeye.
Ne yapacağım bilmiyorum...
Ailesini ihmal ediyormuş, git gör ömrüm diyorum kapa çeneni v.s gibi cümleler kurup fena kırıyor beni.
Saat 11 de çıkıyor evden gece 23:30 gibi geliyor.
Yemin ederim peşinde geziyorum yüzünü göreyim diye.
O ondan bile sıkılıyor.
Bekarken her şey güllük gülüstanlıktı.
Evlendikten sonra çok değişti herşey nedense.
İşi bırakmamı kendi istedi.
Şu an evde ne yapıyorum, neden ablamla geziyorum diye laf yapıyor.:KK31:
Ben mi çok alınganım diyorum ama yok yok değilim.
Eşim çok ilgisizleşti, ne desem düşmanıymışım gibi cevap veriyor bana.
Alıyor telefonunu eline sabaha kadar oyun oynuyor.
Konuşmak için gidiyorum yanına bana çıkar mısın beni yalnız bırak diye sitem ediyor.
Dün annem bendeydi belli etmemek için gittim girdim yatağıma ama uyku girmedi gözüme ağlamaktan.
Eşimde mutfakta oturuyordu.
Nerede hata yapıyorum bilmiyorum.
Ama sırtımı dönmek istemiyorum eşime, biliyorum ki bu denli kendimden uzaklaştırsam araya buzulları dizeceğim.
Eşimin ailesi desen evin tek oğlu diye elleri ayakları hala.
Bütün herşeylerinde eşimden beklenti içindeler.
Eşim bir ailesine, birde kendi evine yetinmeye çalışıyor onun stresi de var üstünde.
Şu hamilelik evresinde pozitif olmaya çalışıyorum ama sanki ben kanatlanıp uçmaya çalışırken kolumu kanadımı bağlıyormuşlar gibi hissediyorum...
Çok yazdım sanırım ama çok doluyum.
Kimseylede paylaşamıyorum:KK31:

tamamen pskolıjık durumlar uzun sure devam ederse dr gıtsın bence erkek halbukı esıne hep detsek olmalı helekı hamıllıkte bız zaten herseye takıyor kaygılanıyoruzz

Yok canım sanmıyorum ilk haftalardan beri şikayet formu oluşturup durdum adamlar cevap dahi vermedi...
Olmadı en son başka mercilere şikayet ettim onun üstünden de 2 hafta geçti.
Yani bir telefon etmek çok mu zor.
Şimdi ise siteye giriş yapıyorum sadece 1 aylık siparişleri gösteriyor.
1 ayı geçtiği için siparişimi de göremiyorum.
Böyle yalan oldu yani...
H.burada.com işte bağsettiğim lanet yer...:KK19:

Canım , siparişlerine girince sağda sipariş takibi yazan yerde son 30 gün diye görüyosun ya,son 30 günün yanında minik bir ok var,ona tıklayınca eski tarihleri seçebilirsin.Bende 2013,2012 diye çıkıyor.Ordan bulabilirsin siparişini.:KK16:

kızlar bebek arabası işini ne yaptınız. uzun uzun araştırdım ben en sonunda bu arabaya karar verdik haftaya alıcaz ankaraya gititğimizde inşallah...

Wollex New York Manhattan 2014 Model Seyahat Sistem Bebek Arabası / Kırmızı - Anne / Bebek / Oyuncak - Hepsiburada.com

hem travel hem hafif 5 kilo iskelet ağırlığı üstüyle 7 kilo olur dedi satıcı en fazla..belki araştıranlar için yardımcı olur diye süşündüm..aynı özellikte maxi cosi var hemn 17 kilo hem 1700 tl bu herşeyiyle yarı yarıya ama özellikleri aynı:KK34:

2014 modelinde eski şikayetlerin hepsi değiştirilmiş..tekerleri sarsıntıyı en aza indirmek için amörtisör sistemi yapılmış..

chicco falan düşünüyorduk önceleri ama oldukça aşığr travellri oda taşımakta sıkıntı bir süre sonra..bu hem baston hafifliğinde hemde travel...bakalım haftaya görünce tam olarak görüşlerimi söylerim.

ben de çok beğendim,baktım netten,dediğin gibi gidip bakmak lazım yerinde:KK16:

bende de öyleydi canım dün eşim biraz gaz verdi alalım artık diye sonra mağazaya girip indirimleri görünce dayanmadım aldık
Bende eşimi aradım biraz önce =)
Verdim gazı indirimler çok güzel diye...
Bir çok şey aldım paylaşırım şimdi =))

Kızlar bebişleriniz için aldıklarınızı yükleyin. görünce mutlu oluyorum, hoşuma gidiyor, mağaza gezemiyorum bari sizin aldıklarınızla mutlu olayım :KK70:
Balım bak sorun yaşamadığım tek yer butik bebe çokta kaliteli benimde vaktim oluyor gidip gezmeye ama inan burda sipariş verdiğim ürünler kadar kaliteli değil mağazadakiler...
Özellikle sevnurbebe ürünlerine takıntılı hale geldim.
Sende int den yapabilirsin alış veriş..

canım butıkbebe ye güve bende senın gıbıydı sonra verdım gerçekten hepsı cok kalıtelı
Güvenle alış veriş yaptığım tek yer orası canım zaten..
Biraz önce de tutamadım kendimi alış veriş yaptım yine =))

X