2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

ben de öyleyim cnm ya canım herşeyi yemek istiyo napalım yiyelim artık sonra veririz kiloları:)

dün doktor kontrolümüzden sonra english home da uyku setlerine bakma fırsatımız olmadı eşimin toplantısı vardı artık sonra bakarsam sana bilgi veririm cnm.

Ve İstanbul'a kar taneleri düşer :124::119:
Yarım saat önce gözyaşı dökerken, şimdi ise güle bilmeyi bu yaradılıştan gelen dengesizliğimi seviyorum :78:

Benim icin de seyret kar tanelerinin ucusmasini. Keske izmire de kar yagsa omru hayatimda ilk defa gecen yil kar gormeden kis gecirdim. Bu da ikinci yil olacak sanirim ama ben kar gormek İstiyorum.

bugün ne kadar soğuk hava kar yığılmaya başladı. bugün okuluma gittim 40 günlük bi aradan sonra. çocuklar sevindiler aa öğretmenimiz gelmiş falan. ama bu kadar aradan sonra zor geldi valla artık sırtım ve belim akşam çok ağrıyacak belli şimdiden.

bu arada ayrınıtlı usg ile ilgili iyi dileklerini ileten arkadaşlara çook teşekkürler...

Yarım saat önce gözyaşı dökerken, şimdi ise güle bilmeyi bu yaradılıştan gelen dengesizliğimi seviyorum :78:

Esmer hiç bişeye canını sıkma eşin ve onun ailesi ile olan sorunlar hemen hemen herkesin başında bende seninkine benzer şeyler geçirdim geçiriyorumda, her şey olacağına varıyor, bu dönemlerde bazı sorunlar gözümüzde daha da büyüyor, duygusallaşıyoruz, alınıyoruz, ağlıyoruz, aa bir bakmışız iki saniye sonra gülüyoruz, eşinde seni çok seviyordur, her şey düzelir hiç bişe için canını sıkma hımm birde ben şöyle düşünüyorum kendimde çok karamsar mıyım bilmiyorum ama tam tersi olsa yolunda gitmese bişe evliliğim sallantıda olsa sevgimiz bitse ne yapabilirim ki diyorum kendime sonra diyorum hiç bişe yapamazsın yapamam da o yüzden amannn diyorum ne yaşanacaksa yaşanır, allah evlerimize huzur, sağlık mutluluk aşk versin inşallah

Onemli degil ya, bebisin ve sen saglikli olun da, uyku seti problem mi ben zaten o konuda kafami cok karistirdim. Park yatak setlerine bakcam, stanart uyku setleri besiklere buyuk geliyomus ? Naaptin basladin mi okula ? Nasildi ilk gunun?

Bu arada Anar, postundan okudugum kadariyla 3 kilo almissin :) ben de baya kilo aldin sandim, hic uzme kendini. Cok kilo alanlara bakip bakip icini rahatlat, misal ben 6 kilo aldim guyaa da o kadar dikkat ediyorum

Ay valla veririz kilolari, Allah baska dert vermesin kizlarrr

kizlar selam. ben de nisan 2014 anne adaylarindan biriyim. yakin cevremde hamile olan ya da hamilelik gecirmis kimse olmadigindan buraya kayit oldum ama forumdan simdilik pek anladigimi söyleyemem. umarim zamanla sizlerin sayesinde ögrenirim.

benim derdim kendimi asiri derecede yalniz hissetmem. hamilelik sürecine girdigimden beri asiri derecede hassaslastim, en ufak seylerden etkilenir oldum ve korkarim bu durum cevreme yansidi cünkü zaten evlendigim günden beri azalan samimi arkadaslarim (hepsi bekar) hamile kalmamla birlikte benimle daha az görüsür oldu, öyle ki neredeyse hic arayip sormuyorlar ve bu durum beni cok üzüyor. annem ve esimle yetinmeye calisiyorum ama kendi durumumda olan kisilerle paylasimlarda bulunmaya cok ihtiyacim var.

üstelik dikkat etmeme ragmen, asiri derecede kilo almis durumdayim. bu da beni bunalima sürükleyen öteki konulardan bir tanesi. kendini benim gibi hisseden baska biri daha var mi burada?

Kizlar eger yapabiliyorsak bu soguk havalarda sokaklarda yasayan hayvanlar icin de icimizi isitacak biseyler yapalim olur mu?
Sevgiler:)

hoşgeldin aramıza canım
bizlere sormak istediğin birşey olursa emin ol hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

yaa hani nerde ben neden göremiyorum sabahtan beri kar yağıyor mu diye camdan içeri giremedim. tek derdim işe gelmemek:)

arkadaşlar dün ayrıntılı ultrasonumuz vardı ve herşey yolunda allaha şükür 23. haftamdayım ve 637 gr kilosu ve boyu 18 cm normal mi sizce de baştan-popoya mı yoksa baştan topuğa kadar mı bilmiyorum ?

arkadaşlar dün ayrıntılı ultrasonumuz vardı ve herşey yolunda allaha şükür 23. haftamdayım ve 637 gr kilosu ve boyu 18 cm normal mi sizce de baştan-popoya mı yoksa baştan topuğa kadar mı bilmiyorum ?

temmuz benim gectigimiz hafta ultrasonum vardi. ben de senin gibi 23. haftamdayim ve bebegim 480 gr ve boyu bastan topuguna kadar 25 cm.

canım takviminde 30 cm yazıyor. sanırım bu ölçü baştan popoyadır.bende en son doktora gittiğimde boyunu sordum...baştan ayağa tam olarak ölçemem bebek kıvrımlı duruyor düz durmuyor dedi

hoşgeldin aramıza

hoşgeldin canım...

baştan popoya olabilir canım kilosuda iyiymiş maşallah...

evet başladım cnm of zor geldi bugün hem soğuktu hem ayakta durmak zor oldu genelde oturmaya çalıştım ama gene olmuyo. akşam sırtım ve belim çok ağrıyacak gibi. standart uyku setlerini beşiklere büyük geldiğini bilmiyordum...

temmuz benim gectigimiz hafta ultrasonum vardi. ben de senin gibi 23. haftamdayim ve bebegim 480 gr ve boyu bastan topuguna kadar 25 cm.

ben kendim de çok kilo aldım yaa bebeğim de alıyordur inşşşş. 54 kilo ile başladım şu an 63 kiloyum ve bundan sonra alırsın diyor herkes 20 kiloya falan yaklaşıcam galiba yaa dikkat de ediyorum ama pek de göstermiyorum kilomu aslında kimse inanmıyor bu kiloyu aldığıma

ya benim internetim niye böyle bi gidiyo bi geliyo doğru düzgün cvp yazamıyorum... geçen müşteri hizmetlerini aradım sistemimizde hata var sonra arayın diyolar gıcık şeyler o kadar da para alıyolar bi de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…