2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim oğlan inanılmaz pozlar verdi kız :))
inş sende yakalarsın ben izleyip izleyip duruyorum :))

Tesekkürler canim!
http://www.hm.com/tr/subdepartment/KIDS?Nr=4294943559 Bak bu internetteki ürünleri.

Daha büyük magazalarina git. Civardaki en büyük H&M magazasini tercih et.
H&M organik kotondan falan ürünler de cikarmaya basladi artik. Etiketlerinde organik olanlar gösteriliyor.
Hepsiburadaya bakayim ben de. Bastan cok para vermek istemiyorum, en uygun nerdeyse oradan alacagim, herkes cok cabuk büyüyorlar diyor.

ay harika seyler almışsın.
bayıldım
nerden aldın..
ben bi türlü hem alltan hem yandan çıtçıtlı fanila ,body bulamıyorum..resimdeki öle

H&M`den canim, cok tesekkür ederim.

Hic bulamazsan: http://www.hepsiburada.com/liste/se...aspx?productId=oyunak2924&categoryId=23045493

kızlarrrr
aile hekimi aradı bu hafta seker yüklemesi yapmalısın dedi
yani 22 haftalıkken
doktor 24 haftalıkken gel yapıcaz dedi
kafam karıştı????
ne zaman doğru
niye biri öle biri böle diyor??*

Sanirim cok fark etmiyor zamani canim. Bana da bir ara daha erken yaptirmayi planlamislardi.

saol cnm seninkiler de cok sekerler gule gule giysinler.

Tesekkür ederimmm :)

Alisverisler başlamış yazılanları okuyunca kendimi çok tembel hissettim daha hiçbir hazırlık yok.gerci daha 20 haftaligiz şu detaylı ultrasonuda atlatiyim bende yavaştan baslicam

Alisverisler başlamış yazılanları okuyunca kendimi çok tembel hissettim daha hiçbir hazırlık yok.gerci daha 20 haftaligiz şu detaylı ultrasonuda atlatiyim bende yavaştan baslicam

Merak etme yalniz degilsin. Ben de baslamadim. :) Mayis sonu, Haziran ortasi belki o civarlara dogru alirim diye düsünüyorum.

Bu yastiktan alan var mi? Esim bana aldi ama ben rahat uyuyamiyorum, yani bütün gece bununla uyunmuyor. Tek tarafa uyumak zorunda kaliyorum gece pozisyon degistirmeyi engelliyor.

Merak etme yalniz degilsin. Ben de baslamadim. :) Mayis sonu, Haziran ortasi belki o civarlara dogru alirim diye düsünüyorum.

Benim ikinci gebelik.ilkinde de son aylara bıraktım alışverişi yine öyle ilki kızdı şimdi erkek.bakalim yeni bir deneyim☺kıza alıştık çiçekli böcekli süslü şeylere şimdi yeni bir tarz

ay canım benim ya hiç üşenmemiş yazmışsın
cok teşekkür ederimmmmmm

Benim ikinci gebelik.ilkinde de son aylara bıraktım alışverişi yine öyle ilki kızdı şimdi erkek.bakalim yeni bir deneyim☺kıza alıştık çiçekli böcekli süslü şeylere şimdi yeni bir tarz

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
benim de aynı
ilki kız
şimdiki de erkek
kızım 2010 doğumlu
3,5 yasında
tam 4 yas olcak aralarında
senin nasıl????

ay nasıl olcak acaba 2 farklı cins??????

Öyle miii :) Ne güzel benim de hayalim bir kiz bir erkek :) Ilki kiz bakalim :)
Erkeklere de cok tatli seyler var. Son aylarda alisveris yormus muydu seni?

Sol tarafa yatmak sağlıklı diye okudum internette.havalar isindikca daha sıkıntılı olucaz yastık falan hikaye

Evet yastik da sola yatiriyo. Ama sürekli sola yatamiyorum ben. Arada sirt üstü arada sag tarafa. Kivis kivis uyumadan duramiyorum, göbek büyüyünce nasil olcak bilmiyorum, uyuyabiliyor musun 8. 9. aylarda?

Bu yastiktan alan var mi? Esim bana aldi ama ben rahat uyuyamiyorum, yani bütün gece bununla uyunmuyor. Tek tarafa uyumak zorunda kaliyorum gece pozisyon degistirmeyi engelliyor.

Eki Görüntüle 1073063
ilerde kullanirsin cnm tek sola yatmaliymisiz ya his ben hep solda rahat edemiom yuzustu haric her turlu yatiom valla.

walla ben yorganı topak yapıp sokuyom bacak arama
anca rahat oluyo
ben de yastik sokuyom :)

Cok iyi ya cok Şirin gorunuyo hepsi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sola yatarim normalde ama dun gece belim sola yattikca agridi hala da agriyo bugun yastikla desteklicem sirtimi bakalim ise yaricak mi

ilerde kullanirsin cnm tek sola yatmaliymisiz ya his ben hep solda rahat edemiom yuzustu haric her turlu yatiom valla.

ben de yastik sokuyom :)

Insallah. :) ya hep sola imkansiz, kulagim agriyo sonunda benim. :):):):)

Sola yatarim normalde ama dun gece belim sola yattikca agridi hala da agriyo bugun yastikla desteklicem sirtimi bakalim ise yaricak mi

bana da oluyo arada. hatta bazen sanci oluyo bir tarafta, bazen iki tarafta sirt üstü yatiyorum. ama oksijen iyi iletilmiyomus sirtüstü de.
ben ileriki aylari merak ediyorum.

senin de mi 2. hamileliğin
ilki kaç yasında????

yok canim daha birinci.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…