2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok kuzum şaka yapıyorum abartmıyorsun, ben buraya atılan fotoları gördükçe diyorum anaamm hiç bir şey almamışız biz :)))
demi Ebru demiiiiiiiiiii konuşş beni teselli et ben ay sonunda gelecek ekstreden korkmaya başladım:18::18::18::18:

Selam kızlar, bayadır giremiyordum sabahtan beri okuyorum geçmiş sayfaları yeni bitti :)
Herkes ciciler almış, keyiflerde güzel sanırım en güzel haftalardayız. Bebeğimizin hareketlerini hissediyoruz bulantı ağrı sızı pek yok ohh miss
Ben kızımı çok özledim haftaya kontrolüm durup durup ayrıntılıdaki görüntülerine bakıyorum. Yüzünü pek göstermedi hep bacak show yaptı bize :)

puhahahahahha yaaaaaaaaaa nekadar kötüsünüz gıcıklarrrrrrrrrgeçin dalganızı bak kızdırdınız beni yine alış veriş yapasım tuttu.
yapabilirsin sekerim parasini sen oduyosun nasilsa :))))

aha ha ahaa haaaa :))) bencede aynen öyle yapar :))))
:)))))

valla onu ben bile hayal edemiyorum o nasıl ekstre olacak öyle, postacı bile getirmekte zorlanacak )))
artik postayla gelmio e fatura gelio ya o da o kadar yuklu olucak ki mail kutusu o kadar mb ti kaldiramayip cökücek :)

ayyy bu sahane ya maasallah bacaklara bakk ben de heyecamla bekliom ayrintilimi.bebegin kipirtisina gelince bugun resmen gobek deligimin 4 parmak filan ustunde sag tarafimda hissertim oraya nasil cikti :)

oyy maşallah annesi, ne güzel bacaklar onlar öyle :)

Masallahhh ya kuzuma :) bnmkinin cok net resimleri var hep guzel pozlar veriyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maşallah ne güzel bacak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyy bu sahane ya maasallah bacaklara bakk ben de heyecamla bekliom ayrintilimi.bebegin kipirtisina gelince bugun resmen gobek deligimin 4 parmak filan ustunde sag tarafimda hissertim oraya nasil cikti :)

Oyy maşallah ters dönüp ayaklarıyla tekme sallamış olabilir :) , benimki daha göbek deliğimin altında hep o çevrede hissediyorum hareketlerini.

Canım şimdi dikkatimi çektide sen benden 2 gün öndesin, benim ayrıntılı olalı 2 hafta oldu doktor özellikle mi ileriye attı?

Kızlar bugün bir kaç kez sol göbeğimin sol tarafına sancı girip çıktı.acaba idrar yolu enfeksiyonundan mı diye düşünüyorum?doktor antibiyotik verdi içiyorum enfeksiyon varmış.başka bişeyden değildir dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…