2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugün bir kaç kez sol göbeğimin sol tarafına sancı girip çıktı.acaba idrar yolu enfeksiyonundan mı diye düşünüyorum?doktor antibiyotik verdi içiyorum enfeksiyon varmış.başka bişeyden değildir dimi?

Insallah baska bir seyden degildir cnm doktorunun numarasi varsa arasana aslinda icin rahat etsin sahsen ben bisi soyleyip seni yaniltmak istemem enfeksiyondan olabilir ama senin durumun farkli sonucta

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cok güzeller hep gülsün içinde bicirik...

saol cnm insallah.

Masallahhh ya kuzuma :) bnmkinin cok net resimleri var hep guzel pozlar veriyor

ya biz bi turlu yakalamyamiyoz hic yok benim . Koysana bakalim.

Oyy maşallah ters dönüp ayaklarıyla tekme sallamış olabilir :) , benimki daha göbek deliğimin altında hep o çevrede hissediyorum hareketlerini.
cnm yani benimde hic olmamisti benim de hep gobegimin oralardaydi ama bian orda oldu nasil oldu anlamadim belkide bebek degildir.ama ayni anda asagilarda oynuyordu.dedigin gibi bi hallere soktu kendini ama anlamadim :)

Canım şimdi dikkatimi çektide sen benden 2 gün öndesin, benim ayrıntılı olalı 2 hafta oldu doktor özellikle mi ileriye attı?
bilmiom gulum ya ayin 3 unde kontrole gitmistik aslinda bi hafta sonra filan cagirabilirdi ama bu tarihe kendi ayarladi ..fakat soyle bi durum oldu 4 5 tane gun saydi radyolojiye yer yoktu 24une alabildi.

hlyrya turquoisse ne güzel seyler almissiniz :) Cok tatlilar. :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Ben de ekleyeyim mi, sadece iki tane :)

$tt.jpg $kk.jpg

Eki Görüntüle 1072834

Bizde kısçemle bugünden ��������

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Masallah senin göbek benimkinden büyük ya da biraz daha dar bir kiyafet oldugu icin öyle görünüyor. Ben o kadar genis genis giyiniyorum ki sorma. :)
Kizina selamlar! :KK1: Biz de bugün biraz uzandik koltukta, tekmelendik durduk. :KK52:

Bise sorcam kotun hamilelik kotu mu normal kot mu? Ben rahat edemiyorum kendi kotlarimla.

Son düzenleme:
Tesekkür ederim! :) Esim H&M`den almis, baya bir süre önce almisti simdi var midir bilmiyorum ama benzer modeller cikariyolar genelde. :KK16:

Ben bir kaç şey c&a'dan almıştım fakat h&m bebek kıyafetlerinin olduğunu bilmiyordum :KK43: haftasonu taksime bakmaya çıkarım :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Masallah senin göbek benimkinden büyük ya da biraz daha dar bir kiyafet oldugu icin öyle görünüyor. Ben o kadar genis genis giyiniyorum ki sorma. :)
Kizina selamlar! :KK1: Biz de bugün biraz uzandik koltukta, tekmelendik durduk. :KK52:

Bise sorcam kotun hamilelik kotu mu normal kot mu? Ben rahat edemiyorum kendi kotlarimla.

Ben 19. Haftama kadar kendi kotumu giydim…sonra lcw'de defactoda görmeye başladım 2 tane aldım hamilelik kotu :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Ben 19. Haftama kadar kendi kotumu giydim…sonra lcw'de defactoda görmeye başladım 2 tane aldım hamilelik kotu :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Ya ben kot alamiyom bi turlu bacaklar oluyo bel ve göbek büyük oluyo tutturamadim gitti :KK43:( daha bi tane pantalonum var kanvas tarzi onu giyip duruyom :KK43:(

hlyrya turquoisse ne güzel seyler almissiniz :) Cok tatlilar. :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Eki Görüntüle 1072817 Eki Görüntüle 1072818

Seninkiler de cok guzel canim :) h&m de yenidogan var mi hep buyuk gordum gecenlerde gittim ama bi de kumaslarindan emin olamadim hepsiburadada mothercare urunleri magazaya oranla daha uygunmus osrdan bakacagim bu ara

Evet gösterdiğim herkes aynı yorumu yaptı. Seninkinden alıcam. Teşekkür ederim, böyle kullanıp şahane hayat kurtarıyor dediğiniz ürünleri paylaşmanız süper oldu. Hiç fikrim yokken bakıp alıyorum sonra göreceğim günümü muhtemelen :KK17:

dediğim gibi benimkisi sallamadan uyumayan bi modeldi :)
o yüzden iyi oldu bu sallanan mini beşik..
her bebek başkadır tabide
yanlamasına sallanıpta hayır diyenini daha görmedim :KK70::KK52:

kızlarrrr
aile hekimi aradı bu hafta seker yüklemesi yapmalısın dedi
yani 22 haftalıkken
doktor 24 haftalıkken gel yapıcaz dedi
kafam karıştı????
ne zaman doğru
niye biri öle biri böle diyor??*:KK53:

Eki Görüntüle 1072817 Eki Görüntüle 1072818
saol cnm seninkiler de cok sekerler gule gule giysinler.

Ayza İpek olucak 🍭🍭🍭

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~
ayza ne demek cnm ?

Ya ben kot alamiyom bi turlu bacaklar oluyo bel ve göbek büyük oluyo tutturamadim gitti :KK43:( daha bi tane pantalonum var kanvas tarzi onu giyip duruyom :KK43:(

aynen bende de oyle ama bi tane dar paca licrali buldum o oldu.belinden kuculttim lastikliydi.

kızlarrrr
aile hekimi aradı bu hafta seker yüklemesi yapmalısın dedi
yani 22 haftalıkken
doktor 24 haftalıkken gel yapıcaz dedi
kafam karıştı????
ne zaman doğru
niye biri öle biri böle diyor??*:KK53:

Canim bende aile hekimi kontrolü altindayim tetonozumu onlar yaptı ama seker yuklemesini biz yapicaz demediler ben zeynepkamilden randevu istedim onlar haftaya göre hesaplayip öyle randevu veriyor bana 13 mayisa yani 24 haftalik ken randevu verdiler istersen doktoruna bir daniş

Benim de şeker yüklemesini yapmak için yarisiyo resmen sağlık ocagiyla doktorum ikisi de mutlaka bana gel dedi

X