2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Maslalah cok şirinler gule gule kullansin sirine

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik öpt seni

Ben de daha bir tek bunlari aldim :))

Eklentiler

• $1397653897724.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 19
  • $1397653916963.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 27
  • $1397653937782.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 23
canım bunlar çok güzeeelllll bebeğin güle güle giysin, kullansın. :)

Maslalah cok şirinler gule gule kullansin sirine

saolun kizlar insallah saglikla kullanmak nasip olur.

Ben de daha bir tek bunlari aldim :))

cok guzeller cnm daha alinir merak etme benimkilerde kendi gelen :)

bence ilk 3-4 ay bebek arabasına gerek yok. 5,5 aylıkken falan alabilirsin. bence.

Ortaya bi karisik yap canim hep kucuk alma.
oooo sein bebişim baya kıyafeti var giyecek...
he cnm valla kaygilanoodum sponsorlarim saolsun :)

ayyyyy şu eldivenlere bakarmısın çok minikk yaaaaaa...
:)))

olsun insan hevesleniyo alıyo işte.Hepside çok güzelmiş güzel günlerde giysin bebişin canım
saol canim insallah yarin da diger esyalarini cekicem unutturma :)

evet kapanıyor bir çoğu.benim kuzeniminde kalbi delikmiş doğduğunda sonra sonra yavaş yavaş kapanmış.

sennn???? imkansız!!!!!
bence şöyle yaparsın: "kızlar ben 28 tane kısa kollu çıtçıtlı badi aldım internetten, bugün düz hesap olsun diye 2 tane daha sipariş verdim kargoda şuan. sizce yetişirmi yaaa ben yetiştiremiycem diye çok korkuyorum bu arada sizde bakın isterseniz şu sitede fiyatıda şu... ahada size link bilem atıyorummm www. vırtzırtişte....com"

Bittii :) 1 hastane cikisimiz daha var duz krem o. Onu cekmedim.

Burda coraplarimiz eldivenler kulotlu coraplar mendilleri filan...
Eki Görüntüle 1072487 Eki Görüntüle 1072489

Cekdikce eklicem kizlar...of cok yavas eklemiyor bi saatte.Eki Görüntüle 1072516 Eki Görüntüle 1072520

canım güle güle kullanın hepside çok çok güzeller

Maşallah bütün aldıklarınız çok güzel.güle oynaya kullanın inşallah.ben 28.haftamdan sonra almaya başlıycam inşallah.

vırtzırtişte.comahahahah koptum şuan çok alemsinevet galiba haklısın canım ben abartıyorum biraz ya şu alışveriş olayını öff

hahaha aynenn dogru soluyon adresi de hastaneninkini verir hemsireyi kargom gelicek diye tembihler :)
canım güle güle kullanın hepside çok çok güzeller

Maşallah bütün aldıklarınız çok güzel.güle oynaya kullanın inşallah.ben 28.haftamdan sonra almaya başlıycam inşallah.
saolun canlar insallah..

vırtzırtişte.comahahahah koptum şuan çok alemsinevet galiba haklısın canım ben abartıyorum biraz ya şu alışveriş olayını öff

yok kuzum şaka yapıyorum abartmıyorsun, ben buraya atılan fotoları gördükçe diyorum anaamm hiç bir şey almamışız biz :)))

hahaha aynenn dogru soluyon adresi de hastaneninkini verir hemsireyi kargom gelicek diye tembihler :)

saolun canlar insallah..
puhahahahahha yaaaaaaaaaa nekadar kötüsünüz gıcıklarrrrrrrrrgeçin dalganızı bak kızdırdınız beni yine alış veriş yapasım tuttu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…