2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Maslalah cok şirinler gule gule kullansin sirine :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kaynatmışsınız yine hatunlar :KK1:

A 101 dediniz koştur koştur gittim bütün küvetler beni bekliyormuş. ama alamadım. uyuz kocam bu küvet ankaraya nası gidecek doğumda dedi:KK4:
sen arabayla getirirdin getirmezdim derken marketin ortasında kavgaya tutuştuk :KK53: her şey küvet için :KK23:

doktora sevk için gittim. dün ece90ya arkadaşın yazdığı gibi bende bebeğin hareketini alt tarafta hissettim akşam.Allah korusun dışarı çıkacak gibi his verdi. doktora sorunca da daha bebeğin hareketlerini yeni hissedersin deyip insanı salak yerine koyuyorlar. :KK19:

canım nasılsın nasıl gidiyor hamilelik öpt seni :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben de daha bir tek bunlari aldim :))

Eklentiler

• $1397653897724.jpg
    $1397653897724.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 19
  • $1397653916963.jpg
    $1397653916963.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 27
  • $1397653937782.jpg
    $1397653937782.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 23
canım bunlar çok güzeeelllll bebeğin güle güle giysin, kullansın. :)

Maslalah cok şirinler gule gule kullansin sirine :KK66:

saolun kizlar insallah saglikla kullanmak nasip olur.

Ben de daha bir tek bunlari aldim :))

cok guzeller cnm daha alinir merak etme benimkilerde kendi gelen :)

bence ilk 3-4 ay bebek arabasına gerek yok. 5,5 aylıkken falan alabilirsin. bence.
:KK1: Ekstra iç çamaşırı da aklımda, senin de aklında olsun batar matar filan.. bezin üstüne giydirmek lazım bi tane özellikle kilot. Dediğin kadar yeter.. Çok parçalı takımların parçasını arttıran ne ki zaten?? çok da işe yarar şeyler değil, hastahaneye öyle götürüyorsun işte bi o..
Yaaa evet var da var.. Ben bi tane battaniye örüyorum henüz bitmedi ama bitmek üzere, çok da şirin oldu, onu bebek arabasına ya da beşik üstüne filan gibi diye düşündüm.. Örgü biliyosan akşamları yapabilirsin hem biraz rahatlatıcı oluyor. Bebek arabası bize hemen lazım olur mu ki ya? Kararsızım hemen alıp almamak konusunda, hiç araştırmadım da...

hepsıne bayıldım...bende baslıcam artık ama kac aylık kıyafetler almak lazım yanı yenı dogana uygunmu yoksa daha buyukmu almak lazım...bebeklerın kıloları degısıyor.kıyafet alısverısını nasıl yapmalıyız..tecrubelı annelerede soruyorum:18:
Ortaya bi karisik yap canim hep kucuk alma.
oooo sein bebişim baya kıyafeti var giyecek...
he cnm valla kaygilanoodum sponsorlarim saolsun :)

ayyyyy şu eldivenlere bakarmısın çok minikk yaaaaaa...
:)))

olsun insan hevesleniyo alıyo işte.Hepside çok güzelmiş güzel günlerde giysin bebişin canım:nazar::nazar:
saol canim insallah yarin da diger esyalarini cekicem unutturma :)

evet kapanıyor bir çoğu.benim kuzeniminde kalbi delikmiş doğduğunda sonra sonra yavaş yavaş kapanmış.
Canım arkadaşıma da bebek ameliyat olmadan kapanmaz demişlerdi.ameliyatı da doğduktan 6 ay sonra ancak yapabiliriz demişlerdi ama dediğim gibi deliklerden biri kapandı diğeri de kapanıyor.sen canını sıkma bol bol Allah'a dua et.inşallah hiçbirşey olmıcak.hatta bir örnek daha vereyim sana.komşumuz 2 yıl önce doğum yaptı.bebeğin kalbinde delik vardı.sonra zamanla delik kapandı.çocuk şimdi çok sağlıklı maşallah.

evettt doğumhaneye girerken elimizde lap top kadınlar kulübünde yazışırken ben:''kızlarrrr ben şimdilik kısa kollu çıt çıtlı body aldım 2 3 tane acele etmeme gerek yok demi yaa'' :KK9::KK9::KK9::KK9:aynen böyle yazacağımm:KK52:

sennn???? imkansız!!!!!
bence şöyle yaparsın: "kızlar ben 28 tane kısa kollu çıtçıtlı badi aldım internetten, bugün düz hesap olsun diye 2 tane daha sipariş verdim kargoda şuan. sizce yetişirmi yaaa ben yetiştiremiycem diye çok korkuyorum:KK43::KK43::KK43::KK43: bu arada sizde bakın isterseniz şu sitede fiyatıda şu... ahada size link bilem atıyorummm www. vırtzırtişte....com" :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK37::KK37:

Bittii :) 1 hastane cikisimiz daha var duz krem o. Onu cekmedim.

Burda coraplarimiz eldivenler kulotlu coraplar mendilleri filan...
Eki Görüntüle 1072487 Eki Görüntüle 1072489

Cekdikce eklicem kizlar...of cok yavas eklemiyor bi saatte.Eki Görüntüle 1072516 Eki Görüntüle 1072520

canım güle güle kullanın hepside çok çok güzeller:nazar::nazar::nazar:

Maşallah bütün aldıklarınız çok güzel.güle oynaya kullanın inşallah.ben 28.haftamdan sonra almaya başlıycam inşallah.

sennn???? imkansız!!!!!
bence şöyle yaparsın: "kızlar ben 28 tane kısa kollu çıtçıtlı badi aldım internetten, bugün düz hesap olsun diye 2 tane daha sipariş verdim kargoda şuan. sizce yetişirmi yaaa ben yetiştiremiycem diye çok korkuyorum:KK43::KK43::KK43::KK43: bu arada sizde bakın isterseniz şu sitede fiyatıda şu... ahada size link bilem atıyorummm www. vırtzırtişte....com" :KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK37::KK37:

vırtzırtişte.com:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ahahahah koptum şuan çok alemsin:KK52::KK52:evet galiba haklısın canım ben abartıyorum biraz ya şu alışveriş olayını öff:KK9:

sennn???? imkansız!!!!!
hahaha aynenn dogru soluyon adresi de hastaneninkini verir hemsireyi kargom gelicek diye tembihler :)
canım güle güle kullanın hepside çok çok güzeller:nazar::nazar::nazar:

Maşallah bütün aldıklarınız çok güzel.güle oynaya kullanın inşallah.ben 28.haftamdan sonra almaya başlıycam inşallah.
saolun canlar insallah..

hahaha aynenn dogru soluyon adresi de hastaneninkini verir hemsireyi kargom gelicek diye tembihler :)

saolun canlar insallah..
puhahahahahha yaaaaaaaaaa nekadar kötüsünüz gıcıklarrrrrrrrr:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:geçin dalganızı bak kızdırdınız beni yine alış veriş yapasım tuttu.:KK33::KK35::KK36::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X