2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

belki bizimkide söylerdide hastanenin kapatılması hakkında konuşuyorduk bi tarafdan araya gümbürtüye de gitmiş olabilir bidahakine sorarım artık.... doktorumdan çok memnunum ama hastane kapaılıyo ve nereye gideceği belli deil eğer gittiği yer bize uymazsa bu sefer devlet hastanesine gidecem

bu arada maşaallah size:)))

ikiliyi bizde yaptırmıştık doktor yapmak istermisinz dedi eşimde yaptıralım deyince yaptırdık dörtlüdede ense kalınlığı mı ölçülüyo diye soracaktım neyse teşekkürler....

ense kalınlığı 2 li testtede ölçülüyor.. dörtlü testte aynı olayı daha detaylı incelediklerini söyledi doktor bende gerek duymadım

imzada 280 yazıyor benim bebeğimin kilosu için

kızlar ankarada da olup ta tıp fakültesine gideniniz var mı gittiğim hastane kapatılacağı için arayışa girdim ve artık devlet hastanesine gitmek istiyorum bi düzen tutturamadık.........

hangi hastaneye gidiodun 29 mayis deme lutfenn:)

hangi hastaneye gidiodun 29 mayis deme lutfenn:)
29 mayıs............. ama ankara tıbbı düşünüyorum şengül hanımın gittiği yer bana uymazsa daha özellerle uğraşamam elimi kimi atsam kuruyo:) nesrin hanımı sordum muayene 200 tl doğum 4 bin civarı dediler

ay aglarimm..sinirlerim bozuldu inan..bi yuzum gulmedi bu konuda..of ya...nereye gitcekmiski sengul hnm..ne guzel tatli tatli uyucaktim mideme agri girdi inan..

ay aglarimm..sinirlerim bozuldu inan..bi yuzum gulmedi bu konuda..of ya...nereye gitcekmiski sengul hnm..ne guzel tatli tatli uyucaktim mideme agri girdi inan..
bilmiyorum bir aya kadar belli olur dediler ama amaaannnn off bende aynı siz gibiyim canım çok sıkıldı bu işe sen kapanma kapanma tut bu yıl kapan............çokta memnundum doktordan ya

bilmiyorum bir aya kadar belli olur dediler ama amaaannnn off bende aynı siz gibiyim canım çok sıkıldı bu işe sen kapanma kapanma tut bu yıl kapan............çokta memnundum doktordan ya

Allah'im nerdeyse yolun yarisina geldik yine mi hastane doktor ariycaz..ya sabir..wardir bi hayir diyelim..

ankara tıbbı tavsiye etti bi arkadaşım oraya bakam bi ben... zekai tahire gitmem diyordum ama bilmyorum yutmak zorunda kalmam sözümü inşaallah... neyse ben çıkıyorumarkadaşım hayırlı geeler haberleşelim muhakkak bu konuda bşey duyarsanız banada haber edin yada bi hastane tavsiyeniz olursa.... allaha emanet olun...

tabi mutlaka hbrleselim..insallah icimize sincek biyere dwm ederiz..dewlet ben de istemiyorum hic..sana da hayirli geceler..

maşaallah bizim doktorumz neden bişey demedi yaaa şimdi merak ettim aranızda dörtlü test yaptıran var mı arkadaşlar.....

ben perşembe günü 4lü test için kan verdim salı gününe çıkıcakmış.16.haftada vermiş oldum ama özellikle spina rahatsızlığım için (omurilikte boşluk) bebeği kontrol edicekler.

Bu down sendromu testini ben yaptirmadim çünkü aldirmayai düşünmüyorum ve çok kişide yanlış sonuç verdiğini duydum gerek duymadım o yüzden

Kızlar elimi karnıma koyup hadi kıpırda bakalım diyorum içimden oynuyor ya beni hissediyor hemde içimden söylüyorum çok güzel

slm kızlar.. ben de eylülün başında doğum yapacağım ve bebekim abisi gb erken gelirse ben de ağustos annesi olacağım. burada zaten beraber hamile kalmaya çalıştığımız birkaç arkadaş var. arada girsem sizi de takip etsem olur mu
bebişimin cinsiyetini öğrenemedik henüz sizden de geciken var mı böyle? oğlumda 10. haftada öğrendiğimiz için çok beklemişim gb geliyo.

cnm hg hayırlı olsun bebeğin
tabikide istersen burda doğurabilirsin
bende 16. hafta da öğrendim oğluşumu..
bu ara çok karıştırma olayı yaşınıyor cinsiyetleri sanırım
oyüzden dr.lar bekletiyorlar emin olmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…