2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın canım benim bugün sol kolum çok uyuşuyor ya masaj yapa yapa bi hal oldum geçmedi bitürlüonun dışında bir sıkıntı yok iyiyim sen nasılsın?

canım uyuşma muhtemelen magnezyum eksikliğinden... muz, kabak çekirdeği badem filan ye bol bol. bu arada sütün içine muz ve bal koyup blendırdan geçirince acayip güzel köpük köpük bir içecek oluyor. kas ve kemiklerede çok iyi. günde mutlaka bir muz yee

ay niyeki canım gece üstüne mi yattın acaba:44::44:

bende iyiym sabırla yarın sabahki kontrolümü bekliyorum cinsiyet öğrencez inşaallah.....
olabilir canım ben bilinçli olarak sürekli gece sol tarafıma yatıyorum sanırım oyüzden uyuşuyor yaayy çok sevindim senin adına inşallah öğrenirsin yarın bakalım sende erkek annesi mi olacaksın?Allah gönlüne göre versin

canım yediklerini güne yay.. birden mideni doldurma, içtiğin suyu arttır. pilav makarna hamur işleri ekmekte yiyebilirsin ama çok sınırla... birde yapay şeker ve tuz inanılmaz kilo ödem yaptırır, onları azalt.. mesela yumurta ve salataya tuz koyma peynir ve zeytinle tuzunu dengele

tüh canım yaahemen atlatırsın inşallah.İsal falanda var diyosun yediğin veya içtiğin bişey dokunmuş olmasın sana

geçmiş olsun canım dikkat et kendine dinleniyormusun şimdi?

canım nasıl rahat ediyorsan öyle yat.. şimdiden zorlama kendini sola yatcam diye. yüzüstü hariç her şekilde yatabilirsin. bol bol pozisyon değiştirmek hep sola yatmaktan daha faydalı kan dolaşımı için

%90 erkekmiş gibi geliyor bana ya bakalım hayırlısı inş cümlemize...

canım magnezyun içiyorum muz yiyorum maden suyu içiyorum sütü hiç ihmal etmiyorum daha ne yapayımbence ondan değil de ya kas sıkışması çünkü boynum tutuldu onun ağrısı koluma vuruyor olabilir yada gece sürekli soluma yatıyorum ondan kaynaklı olabilir

canım nasıl rahat ediyorsan öyle yat.. şimdiden zorlama kendini sola yatcam diye. yüzüstü hariç her şekilde yatabilirsin. bol bol pozisyon değiştirmek hep sola yatmaktan daha faydalı kan dolaşımı için
aynen öyle ama işte bilinç altıma nasıl yerleştiyse sola yatmak sürekli otomatikman sola dönüyorum heryerde

oo maşallah sen hepsini yapıyormuşsun... demekki hep aynı tarafa yatmaktan olmuşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…