2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar merhaba 17+4 haftalik hamileyim dun aksam baslayan sol kaburgamin sirt bolgesinin altinda agrilarim basladi bu durumu baska yasayan var mi. Acaba dahiliye ile mi ilgili yoksa gebeligimden mi anlamadim. Sanki bebegimin baski yapmasi icin erkenmis gibi geldi.

Canim ben 2-3 haftadir hem bel agtisi yasiyorum ama bu son hafta cok agrimaya basladi..cuma kontrolum vardi.doktora gittim.cok normal dedi.bebek kendine yer aciyormus.karnimiz esnek oldugundan ..iki yana baski yapinca esnek olmayan belimiz agriyormus.o kendine rahat bi yer hazirlayana kadr boyle takma kafana dedi.:KK66:) bulantilatimda tam gaz devam ediyor bakalim sonumuz nasil olacak.meleklerimiz saglikli sihhatli olsunda insallh hepsi gececek

Kızlar cumartesi bafraya gittim özel hastaneye 3 lü test icin kan alındı sinopdaki doktorumuz erkek demişti bafradaki doktorumuz ise kız gibi görüyorum dedi :KK1:anlaşılan cinsiyet konusu benim icin kesin olamadaı nisan ayınd ayrıntılı ultrasona çagırdı doktorumuz renkli olmasını istedim o zaman sanırım kesinleşir cinsiyet cokda önemli degil biz sadece meraklıyız sanırım iyiki eşyalar falan almadım biliyordum böyle bişe olcagını hissediyordum hayırlısı olsun yeterki sağlıklı olsun yavrum

slm sizin oğluş çok atletik bi vücuda sahipmiş... oğluş mu dedim cinsiyeti neydiki okuduğumu hatırlayamadım bi an.) bizim kız da çayda çıra oynuyordu sanki eller bi sağa sola gidiyordu.))) hareketleri henüz bende çok çok az hissediyorum bdt miz 8 ağustos ama doktorumuz kilo yada boyla ilgili biey demedi daha erken olduğu içinmi acaba sizde durmlar nedir.....

Evet oglusum olcak doktor da oyle diyo cok akrobatik hareketleri var diyo :-) cayda cira guzel bi oyundur yaa masallah kizimiza :-) canim bizim kilo 230 gr mis boyunu da soyledi de heyecandan o an duyamamisiz

benim çok bulantım vardı hala arada oluyor ama erkek dedi doktorumuz...bulantılar cinisyetle değilde düzgün beslenip beslenememeyle alakalı gibi geliyor...
bulantıyla ilgili konuşmuşsunz rabbime hamdolsun ki hiç bulantım olmadı doktora sorduğumda bunun psikolojik olduğunu çok bekleneilen olsun diye gözüne bakılan bebeklerde bulantı dahaz az oluyor dedi ama sürpriz yapıp kendiliğinden gelen bebeklerdede bulantı daha fazla oluyor demişti.....

bulantıyla ilgili konuşmuşsunz rabbime hamdolsun ki hiç bulantım olmadı doktora sorduğumda bunun psikolojik olduğunu çok bekleneilen olsun diye gözüne bakılan bebeklerde bulantı dahaz az oluyor dedi ama sürpriz yapıp kendiliğinden gelen bebeklerdede bulantı daha fazla oluyor demişti.....

olabilir bizim bebek sürpriz bebek :)

kızlar ya bu imzadaki doğum tarihini nasıl değiştirebiliriz bizimki 2 ağustosa denk geliyormuş

$1620434_244954092343055_58675307_n.jpg beyaz bi takım alıp bu modelin iki rengini uygulamayı düşünüyorum sizce nasıl.....

merhabaaaa
kızlar umarım hepiniz iyisinizdir.halimize şükürler olsun inanın neler var az evvel arkadaşımın yanından geliyorum.hamilelik alerjisi olmuş diye sormuştum size dökmeyen yeri kabarmayan karışı kalmamış vücudunda kaşınmaktan ağlıyor.6 ay gibi olur demiş dr.bebeğin anneye verdiği kirli kandan oluyomuş bebekte bi durum yok şükür ama kızcağız berbat halde..çok üzüldüm.belki okumayanlar vardır tekrar sorayım,var mı bilen ya da yaşayan hamilelik alerjisi ni???

maşaallah bizim doktorumz neden bişey demedi yaaa şimdi merak ettim aranızda dörtlü test yaptıran var mı arkadaşlar.....

sağol canım ben yaptırmadım 2 li testi yaptırmıştık diye.. be sordum kaç kilo diye bu kontrole kadar bizim doktorumuzda söylememişti...

sağol canım ben yaptırmadım 2 li testi yaptırmıştık diye.. be sordum kaç kilo diye bu kontrole kadar bizim doktorumuzda söylememişti...
ikiliyi bizde yaptırmıştık doktor yapmak istermisinz dedi eşimde yaptıralım deyince yaptırdık dörtlüdede ense kalınlığı mı ölçülüyo diye soracaktım neyse teşekkürler....

benim oğlumda 232 gr boyunu biliyormusunuz birde bu kilo biraz az değil mi kızlar
Canim bana doktor haftasina gore herseyi normal dedi kilosu boyu.. bilemedim ki hic arstirmadim aslinda bu haftalarda normalde kac olmadi gerekiyor acaba
maşaallah bizim doktorumz neden bişey demedi yaaa şimdi merak ettim aranızda dörtlü test yaptıran var mı arkadaşlar.....
Canim bizim doktor da 2. Kezdir soyluyor ilk 16. Haftada soylemisti o zaman 150 gr di bi de cmrtesi soyledi. Doktorun soylemiyorsa sen bi sor istersen

X