2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar 2 gündür internete giremiyordum.. nasıl özlemişim sohbet etmeyi anlatamam :) nasıl gidiyor? ben gün sayıyorum cinsiyetini öğrenmek için. 6 martta inşallah... dün gece rüyamda bir kız çocuğu gördüm. bi kız bir erkek görüyorum. bakalım sonuç ne olacak
canım günaydınnn nasılsın?ben de sabırsızlıkla bekliyorum cinsiyetini öğreneceğimiz günü.cumartesi günü kontrolüm vardı bebişi gördük süperdi büyümüş maşallah doktorum 15 veya 16.haftada söylerim cinsiyeti dedi.İnanır mısın bende rüyamda bir erkek bebek görüyorum bir kız görüyorum iyice kafam karıştı.Sağlıklı olmasını diliyorum hayırlısı olsun bakalım.

canım günaydınnn nasılsın?ben de sabırsızlıkla bekliyorum cinsiyetini öğreneceğimiz günü.cumartesi günü kontrolüm vardı bebişi gördük süperdi büyümüş maşallah doktorum 15 veya 16.haftada söylerim cinsiyeti dedi.İnanır mısın bende rüyamda bir erkek bebek görüyorum bir kız görüyorum iyice kafam karıştı.Sağlıklı olmasını diliyorum hayırlısı olsun bakalım.

iyidir canım sen nasılsın ? bebişin artık eli kolu bellidir ne tatlıdır şimdi :))) kıyamammmm..... bizim doktorda aynısını söyledi. bekliycez artık napalım :) bu heyecanda ayrı güzel...:KK6::KK6::KK6: ya bu arada sende hamile takvimi yapsana ben konuşurken merak ediyorum kaçtın diye ?

iyidir canım sen nasılsın ? bebişin artık eli kolu bellidir ne tatlıdır şimdi :))) kıyamammmm..... bizim doktorda aynısını söyledi. bekliycez artık napalım :) bu heyecanda ayrı güzel...:KK6::KK6::KK6: ya bu arada sende hamile takvimi yapsana ben konuşurken merak ediyorum kaçtın diye ?

evet canım eli kolu belli oluyo artık insana benzemeye başlamış diyorum herkes bana gülüyor neye benzeyecekti başka diyorlar:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yapıyım canım ayarlardan mı yapılıyor o takvim?

canım yaptım galiba benim beklenen doğum tarihi aslında eylül ama ben erken doğum ihtimalini düşünerek ve de bu sayfada ki hamişleri daha çok sevdiğim için buradayım:KK52::KK9::KK9::KK52:

evet canım eli kolu belli oluyo artık insana benzemeye başlamış diyorum herkes bana gülüyor neye benzeyecekti başka diyorlar:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yapıyım canım ayarlardan mı yapılıyor o takvim?

hehhhe bende bebeği görünce uzaylımı bu demiştimde doktor gülmüştü :)))) profil sayfanda hakkımda kısmına giriyorsun, bebeğin tahmini doğum tarihi var onu yazıyorsun kendi çıkıyor sonra

canım yaptım galiba benim beklenen doğum tarihi aslında eylül ama ben erken doğum ihtimalini düşünerek ve de bu sayfada ki hamişleri daha çok sevdiğim için buradayım:KK52::KK9::KK9::KK52:

şuan görünmüyor... anaaammm aramızda kaçak var eylül annesi gelmiş :))) evet sen kal bu sayfada zaten ilk bebekler genelde 2 hafta filan erken geliyormuş

şuan görünmüyor... anaaammm aramızda kaçak var eylül annesi gelmiş :))) evet sen kal bu sayfada zaten ilk bebekler genelde 2 hafta filan erken geliyormuş
Gercektenmiiiiiiiii?????????? :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Kiiizzz temmuzun ortasinda sicaktan yanar bebislerin poposu cayircayirrr :KK53:....ben eylule kadar nasil tuta bilirim diye dusunuyorum:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
Ben biraz erken ögrendim cinsiyeti ama,11 haftada %90 erkek dedi.Saglıklı olsunda hiç önemli degil.Bu hafta kendime hamile esofmani falan aldım warmı alan kendine biseyler:) clexane igne oluyorum her gun gobekten artık gobegm mosmos acıyodu iyi oldu :) benden bu kadaaar

sus kızzz çaktırma :))))))))))):KK9::KK9:evet işte erken doğma ihtimalini düşünerekten şeyetttimmmmm:KK76:ayarlardan yaptım vallahi doğacağı tarihi artık çıkması lazım

Ben biraz erken ögrendim cinsiyeti ama,11 haftada %90 erkek dedi.Saglıklı olsunda hiç önemli degil.Bu hafta kendime hamile esofmani falan aldım warmı alan kendine biseyler:) clexane igne oluyorum her gun gobekten artık gobegm mosmos acıyodu iyi oldu :) benden bu kadaaar
Hayirli olsun oglusun )))) insallah hepimiz bebisi saglikli buyur saglikli ve guzel kismetli dogarrr...Amin... ben de gobekten igne vuruyordum ama bitti yerine aspirincardio iciyorum...
Ignenin morluklari bikac gune geciyo cnm yeterkj bebisleer iyi olsunn...

Bide kizlar benim gobis hevesine acayip dustum haa...simdiye kadar ciman gobekten sanki rahatsiz oluyordum simdj 1haftadir daha da belirginlestiii anlasiliyiyor disardan ve bu beni cooookkk mutlu ediyoooo...

merhaba arkadaslar

benim hic tadim yok ya...kendimden hic memnun degilim...bu ruh hali beni bunaltiyor...

bende 12+3 te öğrendim banada %90 kız dedi bakalım değişecekmi bizim tontoşlerın cinsiyetleri :)

kızlar dün başağrısı ile ilgili sru srmuştum yaayanlar varmış benm gibi geçmiş olsun ilaç kullanmadan hafifletmenin yolunu buldum ersağın masaj kremi var naneli okaliptuslu gibi önce soğuk sanra ısıtan bi krem masaj yapınca ağrı neredeyse geçiyo.... bu kremi bulamayanlar da nane yağı kullanabilir ben ikisininde faydasını gördüm...... çok sık nete giemiyorum girdiğimdede çıkmam çok çabuk oluyo soru sorup kaçıyo sanmayın:)))))

zuzu slm nasılsın kontrole gittin yanlış hatırlamıyorsam nasıl şengül hanımı nasıl buldun...... kontrolün nasıl geçti

kızlar benim göğüslerim çatlamaya başladı yani çatlak gibi kırmızı kırmızı yol gibi bişeyler oldu her bnyodan sonra bebe yağı sürüyorm ama engel olamadım. bunu geçirecek bişe var mı ki

var aslında bildiğim birisi dur bakalım belki de giderim:KK52::KK52::KK52:
git valla ama simdi degil bira daha gecsin ustunden oyle git.

Ben de sağ tarafimda hissediyorum bakinca sagda bir şişlik de var doktor rahim sağa yaslanmis dedi daha önce anne olanlar 15-16 da hissedebilir bence benim oyle bir durumum yok ama. Bir de sürekli kendimizi dinliyoruz sanırım
Evet cnm dinliyoruz ama benim resmen elime sert bise geldi geri iceri gitti hissettim de yani..
selam kızlar 2 gündür internete giremiyordum.. nasıl özlemişim sohbet etmeyi anlatamam :) nasıl gidiyor? ben gün sayıyorum cinsiyetini öğrenmek için. 6 martta inşallah... dün gece rüyamda bir kız çocuğu gördüm. bi kız bir erkek görüyorum. bakalım sonuç ne olacak
anammm siz yine kiz erkek goruyosunuz ben hic gormuyom :) benim bilincaltinda hala tup bebek kalmis o kadar kasmisim ki kendimi ruyamda agliyorum agliyorum benim bebeklerimi baskalarina transfer etmisler benimle dalga geciolar ...

yapabilmissin cnm benim takvimimde agustos ama buyuk ihtimal allah izin verirse temmuzda doğururum.

cnm ben de 3 tane belilastikli esofman aldim hamile degil normal esofman ama rahat.birini buyuk almisim onu biraz saklicam yazA dogru giyerim diger iki taneyle idare edicem.igneyid de cnm koldan vuruyom bugun zor yer buldum heryer beze beze.biraz kola gec karnini rahatlat derim.

kızlar benim göğüslerim çatlamaya başladı yani çatlak gibi kırmızı kırmızı yol gibi bişeyler oldu her bnyodan sonra bebe yağı sürüyorm ama engel olamadım. bunu geçirecek bişe var mı ki
himm sanirim artik cok gec cnm gecmez o. Goguslerin buyudumu ki catlio? Benimkinde tik yok daha..

Son düzenleme:
X