2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar merhaba ,

size bi sorum olacaktı, dün gece lavaboya gittiğimde peçeteyle temizlenirken kahverengi bir leke geldi,sonra tekrar baktım,bir nokta halinde geldi,sabahı bekledım ara ara gidip baktım ,bişey yoktu olmadı , hamılelıgımın baslangıcından bu yana ilk defa böyle bişey oldu,doktora gitmelimiyim,sizde böyle olmuşmuydu.,he bide unutmadan doktorum gecen muayenede bebeğin plasentası rahim ağzına yakın demişti..onunla bi ilgisi olabilirmi acaba:44::44::44:

gordunmu bakk :):) bıse yok demıstık sana. yok yere telaslandın o kadar :):)
Evet ya bosa telaslanmisim :) carsamba yinr gitcem bakalim nee cikicak o kadar cok yedim ki bakarsin cocuk 2 hafta buyuk cikar :)):KK9::KK9:
Arkadaşlar merhaba ,

size bi sorum olacaktı, dün gece lavaboya gittiğimde peçeteyle temizlenirken kahverengi bir leke geldi,sonra tekrar baktım,bir nokta halinde geldi,sabahı bekledım ara ara gidip baktım ,bişey yoktu olmadı , hamılelıgımın baslangıcından bu yana ilk defa böyle bişey oldu,doktora gitmelimiyim,sizde böyle olmuşmuydu.,he bide unutmadan doktorum gecen muayenede bebeğin plasentası rahim ağzına yakın demişti..onunla bi ilgisi olabilirmi acaba: 44::44::44:
cnm telaslanma kahverengi kan eski kan demektir yrni bi kanama olusmamis merak etme hemde cok az diosin olur boyle seyler dinlenmene bak.icin fahat olsun diye bi ara sor ama gitmene gerek yok bence

Arkadaşlar Merhaba,
İkili Test sonuçlarım aşağıda henüz doktora göstermedim. Yorumlayabilecek olanlardan bilgi alabilir miyim.
İnşallah her şey normaldir.
:KK49:
İKİLİ TARAMA TESTİ - PAPP-A
İNDİREKT COOMBS NEGATIF NEGATİF
fBETA-HCG 32,8 ng/ml
PAPP- A 3,77 mlU/ml
KOMBİNE RİSK <1/10000
İKİLİ TEST RİSKİ <1/10000
YAŞ RİSKİ 1/982
TRİSOMY 13/18 + NT RİSKİ <1/10000
Cnm bence gayet iyi dr. Un normal dicek sana.

kızlar herkese günaydın mutlu haftalar diliyorum.Cumartesi günü doktor kontrolüm vardı bebişimizi gördük büyümüş elleri ayakları oluşmuş maşallah.abaenim kiloma baktı doktor 600 gr almışım:KK9::KK9:normalmiş bende çok sevindim fazla ve gereksiz kilolardan korkuyorum.10.haftadayız biz cinsiyeti 15 veya 16.haftada söylerim dedi çok geç değil mi yaa çok sabırsızlanıyorum ben.Cinsiyeti öğrenenler siz kaçıncı haftanızdasınız?

kızlar merhaba nasılsınz kuzular nasıl? sizlere bi şey sormak istiyorum onbeşinci haftanın içindeyiz ve benm başım kaç gündür ağrıyo doktorum olabileceğiniz söyledi ama çok yıpratıcı.... aranızda böyle ağrı yaşayan var mı?

aynenn cnm tiopallayarak yuruyodum agrisindan oturup aglıyordum ama ekstra kalsiyum vermicem dedi dr.zaten vitaminin icinde var dedi..bu senin yoruldugun anlamina gelio vücut sinyal verio dinlen diye dedi..sonra gecti hakkaten..

Cnm valla arada benimde agriyo parol iciom valla bitane benimki ilacsiz gecmez.

günaydınlar benimde sabaha kadar uyutmayacak dereede başağrım vardı arada parol aldım inşllh önceki hamileleliğim gibi doğuma kadar sürmez bu baş ağrısı çekilmiyor

Çok sevindim Ense kalınlığı da 1,3 mm çıktı o normalmiş.

Cuma günü popo üstü merdivenden düştüm birde inşallah bir şey yoktur.

Başka düşen güzel hamişler...:KK49:

çok geçmiş olsun ya dikkatli olun.Allah korusun .Ben öyle bi kaza geçirmedim inşallah da geçirmem:KK14:Bi sıkıntı yoktur umarım sizde herşey yolunda mı?

kızlar herkese günaydın mutlu haftalar diliyorum.Cumartesi günü doktor kontrolüm vardı bebişimizi gördük büyümüş elleri ayakları oluşmuş maşallah.abaenim kiloma baktı doktor 600 gr almışım:KK9::KK9:normalmiş bende çok sevindim fazla ve gereksiz kilolardan korkuyorum.10.haftadayız biz cinsiyeti 15 veya 16.haftada söylerim dedi çok geç değil mi yaa çok sabırsızlanıyorum ben.Cinsiyeti öğrenenler siz kaçıncı haftanızdasınız?[/QUO

sizede mutlu haftalar,maşallah bebişine canım benim geçtiğimiz çarşamba 16 haftalıktım ama göstermedi bende via hastanesine üsküdara az önce çarşamba güüne randevu aldım cinsiyet merakıma :) inşşlh 17. haftadayız bu sefer göstersin tembel kuzum

kızlar herkese günaydın mutlu haftalar diliyorum.Cumartesi günü doktor kontrolüm vardı bebişimizi gördük büyümüş elleri ayakları oluşmuş maşallah.abaenim kiloma baktı doktor 600 gr almışım:KK9::KK9:normalmiş bende çok sevindim fazla ve gereksiz kilolardan korkuyorum.10.haftadayız biz cinsiyeti 15 veya 16.haftada söylerim dedi çok geç değil mi yaa çok sabırsızlanıyorum ben.Cinsiyeti öğrenenler siz kaçıncı haftanızdasınız?
cnm 10. Haftada soylemezler :) eger iyi dr. A denk gelirsen 12 de bi benzetme yapar..

günaydınlar benimde sabaha kadar uyutmayacak dereede başağrım vardı arada parol aldım inşllh önceki hamileleliğim gibi doğuma kadar sürmez bu baş ağrısı çekilmiyor
Ya benimde basim hemen agrir soguga cikarim agrir sicaga cikarim agrir ruzgarda vs.. dr.a da sordum parol ic dedi insallah surekli agrimaz seninki.

aman gecmis olsun cnm cok sert dusmedin insallah

cnm 10. Haftada soylemezler :) eger iyi dr. A denk gelirsen 12 de bi benzetme yapar..

Ya benimde basim hemen agrir soguga cikarim agrir sicaga cikarim agrir ruzgarda vs.. dr.a da sordum parol ic dedi insallah surekli agrimaz seninki.
aman gecmis olsun cnm cok sert dusmedin insallah

yaa doktorum çok iyi ama inat kesin söylemez:KK20::KK20::KK20:

kızlar herkese günaydın mutlu haftalar diliyorum.Cumartesi günü doktor kontrolüm vardı bebişimizi gördük büyümüş elleri ayakları oluşmuş maşallah.abaenim kiloma baktı doktor 600 gr almışım:KK9::KK9:normalmiş bende çok sevindim fazla ve gereksiz kilolardan korkuyorum.10.haftadayız biz cinsiyeti 15 veya 16.haftada söylerim dedi çok geç değil mi yaa çok sabırsızlanıyorum ben.Cinsiyeti öğrenenler siz kaçıncı haftanızdasınız?[/QUO

sizede mutlu haftalar,maşallah bebişine canım benim geçtiğimiz çarşamba 16 haftalıktım ama göstermedi bende via hastanesine üsküdara az önce çarşamba güüne randevu aldım cinsiyet merakıma :) inşşlh 17. haftadayız bu sefer göstersin tembel kuzum
sağol canım senin bebişine de maşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah.Umarım öğrenirsin cinsiyetini.Ben bebişime bişeyler almak istiyorum içim gidiyo yaa oyüzden sabırsızlanıyorum cinsiyetini öğrenmek için ama doktorum 15 veya 16.haftada söylerim dedi pöfff:KK14:

kızlar felaket derecede midem yanıyor. boğazım bile yanıyor üç gündür çok fenayım:KK19:
ne olmuş olabılır ki

Son düzenleme:
Slm kizlar umarım bebisler ve sizler iyisinizdir cuma günü doktoruma kalp atışı gibi seyirmeler hissediyorum demistim o da zor daha erken 19. Haftada hissedersin dedi ama bebek rahim duvarına çok yaklastiginda hissedebilirsin dedi düşen arkadaşıma geçmiş olsun bir arkadasim hamileligini merdivenden düşme sonucu öğrenmişti bir de bir daha 6. Ayında merdivenden düşmüştü şükür hiçbir şey olmadı şimdi çok tatlı 3 yasinda oğlu var ama tabi dikkatli olmak lazım

kızlar merhaba nasılsınz kuzular nasıl? sizlere bi şey sormak istiyorum onbeşinci haftanın içindeyiz ve benm başım kaç gündür ağrıyo doktorum olabileceğiniz söyledi ama çok yıpratıcı.... aranızda böyle ağrı yaşayan var mı?

Merhaba , ben de çok şiddetli baş ağrısı çektim. Arada yokluyor yine ve çok sarsıcı oluyor. Bel ile Kalça ağrısı hiç geçmiyor kaldı bende. Doktorum ikisinin de hormonlardan olduğunu ve normal olduğunu söyledi Parol önerdi fakat içmedim dayandım yine de .
bu arada yeni katıldım aranıza , 14+4 'teyim ben de ..

yaa doktorum çok iyi ama inat kesin söylemez:KK20::KK20::KK20:
o zaman beklicen sekerim :) ya da basican parayi bi kerelige baska dr.a gitcen tabi soyleyen bi dr olduguna emin olcan

kızlar felaket derecede midem yanıyor. boğazım bile yanıyor üç gündür çok fenayım:KK19:
ne olmuş olabılır ki
normal cnm ben oyle durumda gaviscon surup iciyorum.

Slm kizlar umarım bebisler ve sizler iyisinizdir cuma günü doktoruma kalp atışı gibi seyirmeler hissediyorum demistim o da zor daha erken 19. Haftada hissedersin dedi ama bebek rahim duvarına çok yaklastiginda hissedebilirsin dedi düşen arkadaşıma geçmiş olsun bir arkadasim hamileligini merdivenden düşme sonucu öğrenmişti bir de bir daha 6. Ayında merdivenden düşmüştü şükür hiçbir şey olmadı şimdi çok tatlı 3 yasinda oğlu var ama tabi dikkatli olmak lazım
anam yani benim hissettigim yalanmiydi :) ya ama resmen elime sert bise geldi.

o zaman beklicen sekerim :) ya da basican parayi bi kerelige baska dr.a gitcen tabi soyleyen bi dr olduguna emin olcan

var aslında bildiğim birisi dur bakalım belki de giderim:KK52::KK52::KK52:

Ben de sağ tarafimda hissediyorum bakinca sagda bir şişlik de var doktor rahim sağa yaslanmis dedi daha önce anne olanlar 15-16 da hissedebilir bence benim oyle bir durumum yok ama. Bir de sürekli kendimizi dinliyoruz sanırım

ne olmuş olabılır ki
canım ben hamileliğimin ilk günlerinden beri aynı şeyi yaşıyorum maalesef şu an 10.haftamdayım ve reflü olmuşum gibi sanki mğde suyum ağzıma geliyor sürekli yanma ağrı ve gaz var miğdemde ağzımın içi zehir gibi oluyor çok zor dayanmak ya:KK14:

selam kızlar 2 gündür internete giremiyordum.. nasıl özlemişim sohbet etmeyi anlatamam :) nasıl gidiyor? ben gün sayıyorum cinsiyetini öğrenmek için. 6 martta inşallah... dün gece rüyamda bir kız çocuğu gördüm. bi kız bir erkek görüyorum. bakalım sonuç ne olacak

X