2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim doktorum hem özeli var hem de özel hastanede çalışıyor.hastaneye gittiğinde çok ilgilenmiyor sadece tahlilleri yapıyor.özeline en son 29 haftada gittim 1350 gr ba.dedi .normal dedi.hastaneye 32. haftada gittim sağolsun hiçbirşeye bakmadı .nst ye bağladı.ağrı çıktı.erken doğum olabilir deyip celestone ciğer geliştirci iğne ile adalata başlattı.başkasına da bir gitsem mi acaba.ilk kızım 40 haftada 3500 doğmıuştu.

maşallah kızına.sütün de yaramış demekki.Allah hayırlı sağlıklı uzun ömür versin hep birlikte

Cok saol cnm inş kolay olur benim ilki sezeryan oldugu için bu da oyle olacak bakalım hayırlısı artıj

Seninle hamileliğimiz aynı gün , ben 15 kg aldım , daha da 5 kg alırım, 20 ile girerim heralde doğuma , hayırlısı...

ben hamileliğe normal kilomun üzerinde başlamıştım.doktor da fıtığın var sakın fazla kilo alma demişti.normal hayatımdaki beslenmeme devam ettim .extra bir şey yapmadım hiç.bir ay önce 1 kg daha fazlaydım.korktum şimdi.ilk kızımda 11 kg aldım 3500 doğdu.sen hamileliğe başladığında kaç kg ile başladın

canım kızın geri doğunca başlarda mı zorluk yaşadın yoksa sürekli bir gerilik mi var?ben de 34 de bırakacağım

Baslarda zor oldu cnm kuveze girdi ama benim dr hatası yuzundendi eger erken farketseydi ciğer geliştirici iğne vurulabilirdim sen neden kullanıyorsun bebe aspirini

Baslarda zor oldu cnm kuveze girdi ama benim dr hatası yuzundendi eger erken farketseydi ciğer geliştirici iğne vurulabilirdim sen neden kullanıyorsun bebe aspirini

benim doktorun genel tavrı 30 yaşını geçen herkese ilk 8. haftada başlıyor coraspine.dün erken doğum olabilir diye ciğer geliştirici iğneyi verdi

Kızın nasıl dogdyktan sonra toparlandimi ne sorublar yasadin benimde ultrasonda geri cikiyo

Cnm sana daha önce yazmıştım unutt un sanırım benim kız 34+5 tr 1700 gr 38 cm dogdu 2 hafta geri ydi gelişimi dr gec farketti cnm geriliği.. Kuveze girdi 11 gün kaldı cok zor günlerdi bebeğimi görmemiştim ama sonrası sorum olmadı cok sukur 3 ayda toparlandı simdi ise boyu da kilosuda yasıtlarıyla aynı baska sorun yasamadık yani. Umarım sen aynı seyleri yasamazsın

Ben normal kilodaydım hamile kaldığımda , 55 kg idim, şu an 70 oldum, ben çok kısıtlamıyorum kendimi , canımın çektiğini yiyorum , zaten hep söylerdim hamileliğimin tadını çıkarcam diye, yiyecek açısından çıkarıyorum , bi yandan da tombiş gibi bişii oldum açıkcası ara sıra kafayı takmıyo da değilim , ama olsun veririm bu kiloları , kendime inancım tam , çok kolay kilo veren biriyim ona güveniyorum biraz da , bakalım nolcak , benim bebişin kilosu iyi gidiyo , sende fıtık varsa çok kilo almaman daha iyi aslında , sen sağlıklı ol ki bebişlerine gücün yetsin , birazcık zayıf doğarsa sen sonra onu büyütürsün zaten üzülme....bu arada albüm fotolarına baktım , öyle tatlı bi kızın var ki maşallah prensese , çok çok tatlııııı....

Saol cnm inş her sey gönlümüzce olur

teşekkür ederim canım.ilkinde hiç problem yaşamadım inşallah bu da öyle olur.inşallah senin de hayırlısıyla dünyalar tatlısı bir bebeğin olur

30+5de 1900gramdi benim çok şükür şekerim yok o yüzden bebegimn onden gitmesi beni aksine sevindiriyor

çok şükür benimde yok tatlım ama ne bileyim işte doktorda iri bebek filan deyince evham yaptım şişiyor filan diye düşündüm yoksa sağlıklı kilolu olması problem değil ..

Son düzenleme:
Kipa nın F&F ürünlerinde çok güzel indirimler var..
Bölgenizdeki kipalara bir bakmanızda fayda var..

Mesela bu ayakkabılar 5 lira

Çıtçıtlı badilerde 3 lira
Ben onca aldıklarıma rağmen bir sürü şeyler aldım :81::81:

kan basıncımız yukselışe gecıyor ve asprin daha çok basıncı arttırıyor. kan dolaşımını yukseltıyor. sen neden yutuyordun asprini?

Benim kızım gelişme Geriliği ile dogdu kan akısı bozuktu kan gitmiyordu o yuzden dr onemli olarak kullanmamı istedi

dün adet sancısı gibi bir sancı girdi kasıklarıma yaklaşık 1 dakika sürdü.. sizde de oluyormu hiç???

dün adet sancısı gibi bir sancı girdi kasıklarıma yaklaşık 1 dakika sürdü.. sizde de oluyormu hiç???

Bana da birkaç kez oldu.. Adet sancısı kadar şiddetli değildi ama oldu yani.. Doktora hiç sormadım.. İnşallah normal durumlardır..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde o şekilde olmuştu çok korkmuştum ama geçti rahim doğuma hazırlıyormuş kendisini :)

Bana da birkaç kez oldu.. Adet sancısı kadar şiddetli değildi ama oldu yani.. Doktora hiç sormadım.. İnşallah normal durumlardır..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sizde de olduysa normal bir durum demekki .. nst ye girdiğimde sancım çıkmadı, zaten bir kere oldu böyle bir şey, sanki adet olacakmışım gibi hissettim, uzun zaman olmuştu o ağrıyı çekmeyeli, hamilelik ne iyiymiş meğer :) doğum yaklaşıyor gittikçe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…