2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım şu an şoklardayım 33.haftaya geldin ve toplamda 4,5 kilo mu aldın?????Ben 31.haftama girdim toplamda 15 kilo aldım yaaa ben insanmıyım??

:) bu çok kişisel birşey, 4.5 kg alan arkadaş normalin üzeri kiloda mi hamile kaldı acaba? hani 90+ kilolu bayanlar hamilelik süresince düşük kg alabiliyor. Dr. herşey yolunda diyorsa endişelenecek birşey yok bence. sen de 15 biraz hızlı gidiyosun sanki ama yine normal kilon zayıfsa sorun yoktur... neticede bu kilolar az da olsa çok da olsa doğumdan sonra istersek gidebilecek...

herkese günaydın benim kocam da işe gitti.ben de radyoya haber okuyorum evden.10 a yetiştirmem gerekiyor.o yüzden uykum da olsa doğum izninde de olsam erken kalkıyorum.şlu an sesimin yerine gelmesini bekliyorum.çooook yorgunum bel ağrım için kalsiyum başladık.

Ben 51 kilo ile hamile kaldım.Çok zayıftım ben ama hızlı kilo aldım.Doktorumda kızıyo bana ama dikkat edemiyorum ben maalesef iştahım inanılmaz açıldı.Hamile kalmadan önce 1 paket sigara içiyordum.Hamilelikde 1 tane bile içmedim birden bire kesdim sigarayı oda iştahımı açtı bana kilo aldırdı.Kullandığım vitaminler de cabası.Evet inşallah vericem aldığım kiloları çünkü etraftakilerin ve özellikle de eşimin dalga geçmesinden bıktım artık

Şahanesin ve yalnız değilsin arkadaşım Sürünerek de olsa kalktık geldik işe. Son günler, hayırlısıyla bir eve ataydım kapağı doğurmadan

:) Aynen ben de öyle diyorum, doğurmadan ofisten kurtulaydım... artık çıkınca 1 haftacık bile olsa yeter... iyice şiştik daha zorlaştı ama bişekilde geçecek bugünlerde... hemen hemen aynı günler bekliyor görünüyoruz seninle... hepimiz sağlikla alalim bebişlerimizi inşallah

51 mi?? :) tadını çıkar o zaman o kilolarin. eşin seni zayıf görmeye alişkin olduğundan takiliyordur. 51 kg ile hamile kalmak... tebrik ederim vallahi :) hiç takma kafan rahat olsun bence :)

Bnmde istah kapandi hic birsey yiyemiyorum zorla sut fln iciyorum oda bebis icin bu bel agrim cok fena uatmak ostemiyprum artik bnm dr da dogum icin 6 7 8 sen sec dedi bnde 8 8 14 guzel tarih dedim erken gelmezse dogum tarohimiz belli artik bakalim bu aralar bi aglayasim var sormayin oglum daha 2 yasinda onun tam ilgi zamani ikisoyle nasil basa cikicam cok korkuyorum

Bu erkekler de çok fenalar benimki de iki ay önce dönerken üzerime düşme dedi kıs kıs gülüyor bir de ben de 15 kg aldım bir ayda 4 kilo almıştım onun için de o performansla gidersin tek başına yataktan kalkamazsin diye düşünüyordum dedi gülecek yer arıyor görümcemin eşi de akıl veriyodu hemen kaldırma bir müddet bekle çok komik oluyor diye ama neyseki o durumlar olmadı

cnm kızım 30 haftaya kadar normal gelişti 30 haftadan sonra karın cevresi gelişmedi kilo almadı uzamadı 34+5 te 1700 38 cm dogdu bas cevresini hatırlamıyorum muhtemelen o da geriydi bn kontrole diye gittim acilen sezeryaa alındım suyu azalmıştı bebeğe kan gitmiyordu sen kan akısına baktırdın mı suyu nasıl cunku gelişme geiliğnde suyu azlıyo ve genelde kan akısı bozuluyor bi de uzulme zaten 2 kıloyu gecmıs .. ciğer gelişimi nasıl yanı allah korusun erken doğsa kuveze girme riski var mı benımkı 11 gun kuvezde kaldı

Ben 32.haftada çıkmayı erken buluyordum. Şimdi eve gidip napıcam diyordum. Raporu aldım 5 hafta daha çalışabilir diye. 2 haftası geçti sukoyvermek üzereyim. İnsan 2 haftada bu kadar ağırlaşabilir mi ? Herkes hamile gibi değilsin maaşallah pire gibisin diyordu. Bu sabah asansörde sıra beklemek bile öyle zor geldi ki plazanın önünden eve kaçacaktım vallahi. Ayakkabımı giyerken nefes nefese kalıyorum yahu :18:

Evet aynı günlerde görünüyoruz arkadaşım sen de böyle ağırlaştın mı ? Çok da şişmedim daha ama. Bir kere ayağım çok şişti, dik tuttum onu 2 gece indi çok şükür. Hayırlısıyla bir doğuraydık

51 mi?? :) tadını çıkar o zaman o kilolarin. eşin seni zayıf görmeye alişkin olduğundan takiliyordur. 51 kg ile hamile kalmak... tebrik ederim vallahi :) hiç takma kafan rahat olsun bence :)
yalnız şunu anladım ki kilo gerçekten hiç iyi bir şey değil aynaya bakmak istemiyo insan ama hamileyim diyorum ozaman kendime bakmaya bayılıyorum

eşimin yüzünden artık 2.çocuğu yapmayı düşünmemeye başladım.Onun dalgalarıyla uğraşamıycam

aynen ben de öyle düşünüyordum ve aynen ben de o kadar hızla sukoyvermeye başladım. hala hareketliyim bana da sana dedikleri gibi diyorlar ama ağırlaştım fena halde minimum enerji ile hareket etmeye ve işleri ucu ucuna yapmaya başladım. yani saldım biraz. hamile kafası dedikleri hala yok ama uyku ve ayak uzatma isteği hat safhada... genel bi şişlik var alyans takamıyorum el/ayaklarım aşırı olmasa da şiştiler. az da olsa psikolojik hani artık yasal olarak izine çıkabilir durumdayız ama biz çalışıyoruz bu da etkiliyor olabilir. ama 30 haftadan dan sonra ağırlaşmak ve dinlenme isteği çok normal... bana dr. agustos 5de işi birakabilirsin dedi dünyam karardı ben bayram sonrası gitmeyecem sanıyordum :):) bu da geçer inş.

Bana da 4 ağustos işi bırakabilirsin dedi ama ben bayramdan sonra gelmeyi düşünmüyorum

Hatta şirketten uzaktan bağlantı yaptırdım. Ben home ofis kısmına geçeyim artık diyorum yavaştan.

Kizlar yaaa arkadasim dogum yapmiss gece 3 de gitmis hastaneye sabah 7 de dogurmussshem de suni sanci falan almadan kendi agrilariylaaaaadarisi tum normal dogum isteyenlerin ve benim basima insallah hayirlisi saglikli ve zamaninda insallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…