2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Araba bu sanırsam, yerli markaymış beneto... http://www.akakce.com/bebek-arabasi...0-leone-travel-sistem-lux-fiyati,1273836.html

Yatakta prego http://www.akakce.com/park-yatak/en-ucuz-prego-8024-yummy-fiyati,944104.html

Bende almadım daha ne yatak ne araba... Yatağı babam alacaktı ama Ankaradaki evi bilmiyorum işte yatak odası genişse park yatak değilse beşik gibi birşey olacak. En kötü ihtimal burada ablamın park yatağını alıp kullanırım gidene dek nasılsa oğlana oda yapıldı yatak boşa çıktı. Araba koltuğunuda ablamdan aldım. Ama eşim takım alalım arabasıyla diye tutturuyor, gerek yok diyorum ama bakalım.

canım o sepet beşiklerde 1 yaşına kadar hatta bazen daha fazla yatabiliyorlar bebekler.Bende oda da yapıcam ayrıca senin dediğin gibi 6 ay yanımda yatırıp sonra odasına geçirmeyi düşünüyorum.Oyüzden sepet beşik alacağım.Senin araba markanı hemen araştırıyorum şimdi internetten tekrar teşekkür ederim canım

Bizimki önce siyah beyaz bakıyor, sonra 1-2 dakika renkliden bakıyor. Sanırım ondan rahatsız oluyor gerçekten çünkü ne zaman baksa eli yüzünde oğluşumun. Ama bizim doktorda çare bitmez, her kontrolde bir cd veriyor bize, eve gidince de seyrediyoruz doya doya

inşallah çıkmaz canım.Ama sen keşke 100 lük yaptırsaydın veya yaptırmıyorsan eğer yediklerine içtiklerine çok dikkat et tatlıdan hamur işinden falan uzak dur.

canım seninki de çok iyiyimiş ya.Şimdi baktım internetten beğendim.Buda aklımda olsun mutlaka gidip yakından göreceğim sizde güzel günlerde kullanın.

Ben de cok sikildim sabahlari uyanmak eziyet geliyo artik37 ye kadar calisirim diyodum ama bayaca buyuk dusunmusum32 olur olmaz ben de rapor alip is yerindekilere siz sag ben selamet diyecemis yerinde uyumama izin verseler ohhhh ya da keske gebelere ogleden sonra tatil olsaa misss gibi olur yaaaa

Canım bence yatağı park yatak alacaksaniz ablanınkini alabilirsiniz sonuçta sizde gezicisiniz sonra oda yaparsanız. Lojmanda kalacaksınız askeri lojmanlar diğerlerine nazaran daha iyi zaten çok minnacik olmaz.
Bizde hamile kalınca annemler yatağı ,arabayi biz alırız dediler ama bende eşimde istemedi her iki tarafında ilk torunu birini biri diğerini biri yapsın dedik arabayi yurt dışından olsun diye annemlere dedik ama yatak konusunda hiçbir ses yok olmadi onuda annemlere derim aslında kendimiz alırız ama sıkışıklik var annem her kıyafetini almaya çalışıyor oradan taa bakim ürünleri alayım diyor yok dedim. .yeter ama durmuyor . kac senede bir çıkıyor tayininiz bilmiyorum ama bence odayı 3-4 yaşında yapın. .bizim arabada bu portbebe takmamislar şemsiye hoşlarina gitmiş ay çanları sağolsun insanın ailesi gibi yok

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Eklentiler

• $1402485249580.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 32

Canim coook gecmis olsun nefes darligi nedir bilirim.bi ara çekmiştim.ilac kullanmamak kotu dedigin gibi sicaklar.Allah yardimcin olsun.ben burun tikanikliindan cekiyirdum nefes darligini.nane yagi iyi geliyodu bana yatak odasina tencereye su kaynatip icine 5 ya da 6 damla damlatip bekliyordum nefesimi aciyordu. Dene derim insallah faydasini gorursun

off süper yaaa..ben bir kere yüzünü gördüm ...maşallah

gebelere özgürlükkkkkkkk bencede hamilelere özel yasalar falan çıkmalı ya çok zor oluyo.Sen doğumdan sonra tekrar çalışacak mısın?

off süper yaaa..ben bir kere yüzünü gördüm ...maşallah

Ben görsem de hala anlayamıyorum ki kime neye benziyor Sağlıkla sıhhatle doğsun da.
Doktor bu kontrolümde saati artırdı yürüyüşlerin. 1,30 saat yürüyüş vergi hergüne. 2 Tane de plates hareketi verdi, açılmayı kolaylaştırıcı. Normal doğumda ısrarcıyım ama hafiften de bir korku var:18:

canımcım pusetli bebek arabası beneto 650t park beşik de prego 8520 sanırım işde olduğum için ezbere yazıyorum şuan .

bende illa pusetli araba olsun dedim eşim negerek var yaşına girmeden arabadamı gezdircez sanki zaten evden çıkıp arabaya arabadan inip eve geçeçek ne gerek var die ikna etti beni ogünde baktıki ucuz puset fiyatına ikisinide allaımmı demeye başladı aldık valla :

slm cnm.aynı problem bende de var.ve ben gebeliğimn başından beri kullanıyorum ilaçlarımı.ventolin ve simincort kkullanıyorum.hele ventolinin hiç bir sıkıntısı yok dedi dr rahatlıkla kullanabilirsin.çünkü göğüs uzmanıylada görüştüm.

bende yaklaşık 1.5-2 saat yürüyorum ama bu catı mıdır pelvis midir neyse o çok ağrıyor gece yatakta dönerken zorlanıyorum ama olsun iyi oluyor bende bu ara normal doğuma kaydım ama çok korkuyorum..artı şu çatı kontrolundan korkuyorum elinin bır kısmını şey yapıyormus belkı o yüzden vazgeçebilirim psikolojim kaldırmaz diye düşünüyorum az sorunluyumda

hayırlı olsun iyi yapmışsınız bizim araba bile yok ama bende puset olsaydı diyorum.. prego da iyi bakayım en iyisi buraya yeni yerler öğrendim bugün çok mutlu oldum

Şu çatı kontrolü benim de aklımda ama ne kadar acıtabilir ki diyorum neyime güveniyorsam Doktorum şimdiye kadar çok ciciydi hamilelik öncesinde de hiç canımı yakmadı ama bu farklı birşey tabii ki. Bakalım göreceğiz, son gidişimde 36. haftada çatı muayenesi yapacağım dedi :18:

O kadar yürüyemiyorum tabii ben ama fırsat buldukça işte. İşe geliyorum zaten e o da biraz hareket katıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…