2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

[SUP][/SUP]
Canim coook gecmis olsun nefes darligi nedir bilirim.bi ara çekmiştim.ilac kullanmamak kotu dedigin gibi sicaklar.Allah yardimcin olsun.ben burun tikanikliindan cekiyirdum nefes darligini.nane yagi iyi geliyodu bana yatak odasina tencereye su kaynatip icine 5 ya da 6 damla damlatip bekliyordum nefesimi aciyordu. Dene derim insallah faydasini gorursun

Tamam canim bugün alıp denerim cok teşekkür ederim çaresiz hissediyor insan kendini ilacimi bi kullanabilsem nasıl rahatlicam ama ışte dediğim gibi çaresizlik :KK43:

ya arkadaşlar ayakları şişen var mı aranızda sanki benim ayaklarım şişmiş biraz ve inanılmaz kaşınıyor.. dün eşim tırnaklarımı keserken de farketti şişmiş diye bugün de iş arkadaşlarım yüzün şişmiş diyor.. ama sabah tartıldım 1 kilo vermişim hem de 32. haftada ..bebek oynuyor aslında ..neden şişmişim tuz cok yemiyorum ne yapsam maydanoz suyu içsem bebeğe zararı olur mu

[SUP][/SUP]

Tamam canim bugün alıp denerim cok teşekkür ederim çaresiz hissediyor insan kendini ilacimi bi kullanabilsem nasıl rahatlicam ama ışte dediğim gibi çaresizlik :KK43:

astımı hiç bilmniyorum ama bende de nefes darlığı olunca viks var onu kaynatıp buharını odaya bırakıyordum kokusu nefesi acıyor hemen ama astımı tetikler mi bilmiyorum .. cok gecmiş olsun..

ya arkadaşlar ayakları şişen var mı aranızda sanki benim ayaklarım şişmiş biraz ve inanılmaz kaşınıyor.. dün eşim tırnaklarımı keserken de farketti şişmiş diye bugün de iş arkadaşlarım yüzün şişmiş diyor.. ama sabah tartıldım 1 kilo vermişim hem de 32. haftada ..bebek oynuyor aslında ..neden şişmişim tuz cok yemiyorum ne yapsam maydanoz suyu içsem bebeğe zararı olur mu

canım hamileyken özellikle yüzde şişlik olursa doktoruna başvurmalısın.Çünkü gebelikte preeklemsi diye bir şey var hamilelik zehirlenmesi diye geçiyor aynı zamanda hamilelikde yüksek tansiyon deniyor.Bence doktoruna görün hemen maydonoz suyunu içme hamilelikte zararlı olduğunu duydum hareket et ayaklarını kaldırıp uzan bol su tüket tuzlu yeme bunlar çok ödem yapar

slm cnm.aynı problem bende de var.ve ben gebeliğimn başından beri kullanıyorum ilaçlarımı.ventolin ve simincort kkullanıyorum.hele ventolinin hiç bir sıkıntısı yok dedi dr rahatlıkla kullanabilirsin.çünkü göğüs uzmanıylada görüştüm.

Öyle miiiii :eek: ben de göğüs uzmanına sordum artık iyice baş edemediğin durumlarda kullan sadece onun dışında kullanma sakıncalı dedi bi başka doktora daha soriyim olmazsa

canım hamileyken özellikle yüzde şişlik olursa doktoruna başvurmalısın.Çünkü gebelikte preeklemsi diye bir şey var hamilelik zehirlenmesi diye geçiyor aynı zamanda hamilelikde yüksek tansiyon deniyor.Bence doktoruna görün hemen maydonoz suyunu içme hamilelikte zararlı olduğunu duydum hareket et ayaklarını kaldırıp uzan bol su tüket tuzlu yeme bunlar çok ödem yapar

o ney yaa :KK43:(( şu gebelik zehirlenmesi bebek ölürse mi oluyor yoksa bebek canlıyken de olabiliyor mu töbe töbe sordugum soruya bak:KK43: korktum şimdi ya zaten kalp carpıntılarım da var

ben yastıkla alakalı bir şey yazmamıştım:) ama linke baktım açılmadı galba böyle linkler açılmıyor canım.. yine de teşekkür ederim:)))
canım bahsettiğim yastık şu $untitled.png sanki sen sormuştun diye hatırladım yanlış hatırlamışım demekki.

canım o sepet beşiklerde 1 yaşına kadar hatta bazen daha fazla yatabiliyorlar bebekler.Bende oda da yapıcam ayrıca senin dediğin gibi 6 ay yanımda yatırıp sonra odasına geçirmeyi düşünüyorum.Oyüzden sepet beşik alacağım.Senin araba markanı hemen araştırıyorum şimdi internetten tekrar teşekkür ederim canım:KK54:

rica ederim canım ne demek , umarım almayanlara fikir olarak yardımcı olmuşumdur. o değilde gıı sepet beşik içimde kaldı ya:KK9:

o ney yaa :KK43:(( şu gebelik zehirlenmesi bebek ölürse mi oluyor yoksa bebek canlıyken de olabiliyor mu töbe töbe sordugum soruya bak:KK43: korktum şimdi ya zaten kalp carpıntılarım da var

hayır canım korkacak bişey yok Allah korusun bebek falan ölmüyor.Annenin tansiyonu yükseliyor ona gebelik zehirlenmesi diyorlar bebekle alakası yok ama sen doktoruna durumu anlat eğer arayabiliyorsan yüzünün falan şiştiğini söyle o seni bilgilendirir.Veya tansiyon aleti varsa evde yoksa da eczane de bi ölçtür bak bakalım tansiyonun ne durumda.Bu ihtimaller arasında olabilir dedim sadece.Belkide çok tuzlu tükettin az sıvı aldın oyüzden şiştin oda olabilir korkma korkacak bişey yok bende şişiyorum

hayır canım korkacak bişey yok Allah korusun bebek falan ölmüyor.Annenin tansiyonu yükseliyor ona gebelik zehirlenmesi diyorlar bebekle alakası yok ama sen doktoruna durumu anlat eğer arayabiliyorsan yüzünün falan şiştiğini söyle o seni bilgilendirir.Veya tansiyon aleti varsa evde yoksa da eczane de bi ölçtür bak bakalım tansiyonun ne durumda.Bu ihtimaller arasında olabilir dedim sadece.Belkide çok tuzlu tükettin az sıvı aldın oyüzden şiştin oda olabilir korkma korkacak bişey yok bende şişiyorum

anladım canım cok teşekkürler.. baktım şimdi netten .. ödem iyi değilmiş tansiyonuma bakayım olmadı bi doktoru da ararım şimdi..

bende selçuk tuncere gidiyorum. vallaha bende hacettepeden kimseyi bulamamıştım. bende sevındım.:KK52:

Ozelden muayene oluyosundur. Hemen sorayim o zaman sana.. konustunuzmu doktorunla, dogum konusunu..nnormal doguma girmiyolarda, sezeryan olursa, ne kadar para istiyor. Ben konusamadim cunku.. ama dogum servisinden, epifural sezeryan 495, 45de ozel oda ucreti, hocaya ayrica ucret odemiyosunuz diye bilgi verdiler.

canım 8 hafta doğum öncesi 8 hafta doğum sonrası olarak alınıyorya rapor.Sezeryan olacaklar doğum sonrası raporu 10 hafta oluyormuş.Ben sezeryan olacağım işte hepsini kullanacağım sonrada bide iş miş yok istemiyorum oğluşumla uğraşacağım evde

merhaba canım ya sezeryanda doğum sonrası 10 hafta demişsin ya daha önce hiç duymadım, netten de araştırdım toplam 16 hafta diyor.sadece çoğul gebeliklerde doğum öncesi +2 hafta yani 10 hafta alabiliyormussun. keşke dediğin gibi olsa ama emin misin??:44::44:

Araba bu sanırsam, yerli markaymış beneto... http://www.akakce.com/bebek-arabasi...0-leone-travel-sistem-lux-fiyati,1273836.html

Yatakta prego http://www.akakce.com/park-yatak/en-ucuz-prego-8024-yummy-fiyati,944104.html

Bende almadım daha ne yatak ne araba... Yatağı babam alacaktı ama Ankaradaki evi bilmiyorum işte yatak odası genişse park yatak değilse beşik gibi birşey olacak. En kötü ihtimal burada ablamın park yatağını alıp kullanırım gidene dek nasılsa oğlana oda yapıldı yatak boşa çıktı. Araba koltuğunuda ablamdan aldım. Ama eşim takım alalım arabasıyla diye tutturuyor, gerek yok diyorum ama bakalım. :KK31:

aynen canım bebek arabası türk malı , yalnız yatak bu değil prego 8025 olandan. aldık

X