2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ay çok güldüm allahta seni güldürsün hala kahkaha atıyorum iyi fikir valla doğuma sokup boğazına sarılmak yapmak lazım

olabilir iki gündür dinleniyorum benim yavruda bugün pek hareketli değildi

nerde? nasıl? ne zaman? neden?
paralı mı????

Ben uskudarda oturuyorum canim zeynepkamil hastanesinde her hafta 3 saat ücretsiz hamilelik eğitimi veriyorlar zeynepkamili arayip kayit olman yeterli hatta haftada iki günde ücretsiz yoga dersleri var eğer buralardaysan şiddetle tavsiye ederim canim veya oturduğun yerlerdeki büyük doğum hastanesi varsa oralarada sor

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Son düzenleyen: Moderatör:
http://vimeo.com/87447103 ay evet ya cok duygulandım...masallah bebek nekadr tatlı öyle..allah herkeze hayırlı dogumlar nasıp etsın ama kadın dogurdu ayakta masallah normal dogum gıbısı yok...
ayy cok guzell yalniz aiilede cok yardimci olmus kimse panik yapmamis kocasi cok yardimci benimki olsa kirk kere bayilmisti ameliyathanede.bide heralde simdi izlerken heyecanladin bebek de tepki verdi :) hadi baska yok mu izleyelim.

ayy cok guzell yalniz aiilede cok yardimci olmus kimse panik yapmamis kocasi cok yardimci benimki olsa kirk kere bayilmisti ameliyathanede.bide heralde simdi izlerken heyecanladin bebek de tepki verdi :) hadi baska yok mu izleyelim.

hepsıne baktım dıgerlerı sezeryan ve 1.yaş cekımlerı..benım kocamda benden cok panık yapardı ayrıca sınır oldurdum ona kesın....bide benı uyarırdı yok söyle yap böyle yap dıye ben ıyıce cınnet gecırırdım kolaysa gel kendın yap dıye...odada ben okdar ınsan ıstemem kocam olsun yeter ne anne ne baba ne kaynana stres olurum asabım kayar bagrınırım bılıyorum kendımı

İste bize eğitimlerde aynen bu kadinin doğum sancilarini hafifletmek için yaptiklarini hatta eslerinde nasip yardimci olacaklari konusunda bilgi veriyolar ayni zamanda bebek bakimi emzirme yemek içmek bunun gibi hersey

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım bende arastırdım ama tekırdagda yok öyle bır kurs malesef kendı kendımıze dogurcaz bakalım nasıl oluıcak...nefes teknıklerı cok önemlı ben ınternetten vıdeolara bakıyoırum ama nekadr olabılırkı....ıyı ogren bızede anlatırsın

Tabiki anlatirim ama netten arastirip uygulaman bile inan ozaman o kadar ise yaricakki bide bize diyolarki sancilariniz basladiginda hareketsiz kalmayin hafif yürüyüşler yapin mesela evde suyunuz geldi panik olmayin ojelerinizi cikartin yemeginizi yiyin dusunuzu alin sonrasında hastaneye gelin birazda kendimizi kasmamak gerilmemek gerekiyormus çünkü biz gerildigimizde rahimde gerilip kendini kapatiyomus hatta doğum bile durabiliyomus bu yüzden daha çok agri hissediliyomus sizi gericek herşeyden uzak durun ve herşeyi unutun diyorlar simdilik bunlar geldi aklima heee birde eğer normal doğum değil sezeryan olacaksanizda epidurel ve spinel tercih edin diyolar

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Acıbadem'in var doğum eğitimleri bende oraya kayıt olmayı planlıyorum pilastes ve yoga :)

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Ben de oldum cnm persembeGunu ikincisini olmaya gidicem dr. Um da olmami soyledi.

Sağoljn kızlar ya Ağustos anneleri de çok yardımsevermiş:) içim ferahladı sayenizde. Gönül rahatlığıyla aşımı olucam:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende ızlıyorum sancı geldıgınde derın nefes alıp verıcek ve gezınıcekmısız ayakta olmak yer cekımı etkısı ıle dogumu hızlandırıyorumus hatta yurt dısında yatakta dogurtmuyorlarmıs..dızlerının uzerınde duruyormussun bızde yatırıyorlar catala ıkın bakalım ıkın..ayakta o cocuk daha cobuk cıkıyormus..dogrumu bılmıyorum ama ızledıgım kadarıyla sancı gelene kadar gögusten nefes alınıyor sancı geldıkten sonra karından nefes alıp büyük abdestını yapar gıbı nefesını tutup ıkınıyormussun..zaten normale cesaret edemıyorum canım epidurallı olucak allah kısmet ederse.

Hayirlisi olsun canim ben normale yanasiyorum bakalim son dk neler olabilir gorucez ; )

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ayyy keske tek kocamizla olsak o ani diledigimiz gibi yasayabilsek ama imkansiz.yalniz isimlere dikkat ettiniz mi cok degisik .esime dora ne guzel isimmis dimi dedim ne dedi biliomusunuz heee emlakci ismi ... allahim yaaaa ) kizlar bide millet nasil ozenmis nasil odalar hazirlanmis goruyo misinuz ama iste hepsi para.

cnm ne guzel bize de anlat bildiklerini tamam mi.benimki mecburi sezeryan ama yine sakin olmak onemli.

Sağoljn kızlar ya Ağustos anneleri de çok yardımsevermiş:) içim ferahladı sayenizde. Gönül rahatlığıyla aşımı olucam:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
bizde o evrelerden gectik cnm senin aklina gelen olursa yine sorabilirsin.

Hiii bide dedim ki esime dugunumde fotolarim istedigim gibi olmadi bari dogum fotografcim olsun.
Cvp su makinamiz var ben ona pil alirim cekerim kizimi.

Ayyy hamile videosunu izledim de millet ne odalar hazirlanmis anasini satim.tabi super bi villada oturuyomus kadin o ayri :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…