2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar hıdrellez oldu bir de şu ağustos gelse de bebişlerimizi kucaklarımıza sağlıkla ve hayırlısıyla alsak artık....

Canim valla bu formdaki herkes bende dahil tetenos oldu ben cuma 2. Dozu olucam ne zarari olabilir ki tetenos asisinin tam tersi seni ve bebeğini olasi tehlikeden korucak

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canim valla bu formdaki herkes bende dahil tetenos oldu ben cuma 2. Dozu olucam ne zarari olabilir ki tetenos asisinin tam tersi seni ve bebeğini olasi tehlikeden korucak

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Sağol canım ya herkes olmaktan yana. Ben de olucam inşallah. Ben 19 haftalığım ilk dozumu olucam daha:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi aksamlar canim ben iyiyim maşallah bugün kizin bir hareketli bir hareketli onun hareketlerini hissettikce dahada mutlu oluyorum

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014
Benimki de kız insallah sağlıkla kucaklarımiza alırız benim kızım bir iki gün hareketli bir iki gün sakin seninki de öyle mi

İste bize o yan yatma yastigindan da almaniza gerek yok dediler sanki önceden varmiydi yatsin iste dümdüz ;p

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

işte önceden yoktu
şilte minder ne varsa artık çocugun sırtına konuyodu sırtüstü dönmesin diye
çok gereksiz birşey ..evdeki herhangi bir minderde aynı işlevi görüyor

canım bende sutu nesquikli ıcıyorum hıc ıcmemektense böyle ıcelım napalım..

Canim ben ikincisini de oldum dr um olmami istediçevrmdn de herkes olmmi istyince oldum bir zarari olacağinı zannetmiyrum

Ya ben bir sey soracagim, benim 90*50 besigin ölcüsü. Bu nevresim takimlari hep 100*150... Sonra kücük bebek yastikta mi yatar, bu yastiklar cok büyük görünüyor?

Önerisi olan var mi???? :)

canım benım bıldıgım bebekler yastıksız yatıyor..hıc yastık koymuyorsun

Ben de oldum cnm persembeGunu ikincisini olmaya gidicem dr. Um da olmami soyledi.

Kizlar bugun cok isim yoktu sabah kahvaltimi yaptim evi topladim banyo yaptim sonra hep yattim tv izledim filan.dikkat ettim bebegim hic hareket etmiyor elimi koydum dinledim azicik azicik ediyor kalkt cikolata yedim hanimefendi hareketlendi sonra geri yavasladi yani hissediyom ama güçsüz. Acaba diom ben bugun cok hareketli bi gun gecirmedim ya ondan o da mi dinlenmeye cekildi?

http://vimeo.com/87447103 ay evet ya cok duygulandım...masallah bebek nekadr tatlı öyle..allah herkeze hayırlı dogumlar nasıp etsın ama kadın dogurdu ayakta masallah normal dogum gıbısı yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…