2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evett bencede sigara yüzünden iştahın iyice açılmıştır :) bosver bebeklerimiz iyi olsun da kololari veririz Allahin izniyle :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Insallah veririz yoksa Millet dalga geciyo benle artik tevuk teyze diye , dalga gecenlerde hamileliklerinde 30 kilo alanlar :)

Canim bende 25.haftaya adar 4 kilo almiştım simdi 28.haftadayim kilo alisim hzlandi stres oluyorum dr da o zaman 7 kiloya kadar alabilirsin demisti inşallah asmam

Ben de ilk 5 ay aldım 10 kiloyu birdenbire.son bir ayda 2 kilo aldım..kilo alışım yavaşladı..hayırlısı bakalım..

Zaten benim ki benden hamile :KK53: Durup durup birşeylere aş eriyor, yok ay çöreği, yok çağla, revani... Mesela henüz çocuğa isim seçmiş değiliz, her isme bir kulp takıyor. Bir saat önce olur dediyse, bir saat sonra yok olmaz diyor.. hehe

Evi süpürecek yani sözde bana iyilik yapıyor. Mutfaktan tee evin en sonundaki odaya geçti, koca ev 7 dakika da bitti.:KK37:. Onda da zaten çorabımın tekini çekmiş makinaya o kadar tozun içinden al şimdi o çorabı:KK53: Birde amniyosentez olduğum vakit güya bana iş yaptırmayacak bulaşık makinesinin alt rafını boşaltmaya çalıştı. Uff puff, dan dun neymiş efendim niye bu kadar tencere tavamız varmış kullanıyor muymuşuz? Başka zaman da "oh ne güzel bir düğmeye bas bulaşık yıkansın, bir düğmeye bas çamaşır yıkansın, evi süpürmek 5 dakika zaten, yemek desen yarım saat bütün işin bir saat sürmüyor" diyordu. hehe

Sırf o yüzden doğuma da sokmak istiyordum. Olmadı sancı geldiğinde boğazına sarılırım, anlasın ne acılar çektiğimi :KK47::KK47:

Ablam normal doğum diye başlamış, ancak o kadar bağırıp çağırmaya doğuramayınca sezeryana almışlardı. Kocasına sayıp duruyordu. "Senin yüzünden niye sende acı çekmiyorsun diye" hehe Bebeği kucağa alınca "yok ben demedim öyle birşey" dedi.:KK51:

Benimkide öyle sunu yapsanda yesek Diyor ki benle Beraber kilo Aldi dogruymus demek erkeklerde hamilelik döneminde esleriyle Beraber kilo alirlarmis :) ha Bire mideye calisiyoruz sanki :) ilk 3 ay yemek yapamamisdim oda zeytin Peynir yiyordu cok üsengectir süpürge Falan yapar ama her yapisinda söylenir , söylene söylene yapiyor saolsun. Bende ablaniz gibiyim sanirim gece uyuyamayinca onuda uyutmuyorum gicik oluyorum horul horul horuldamasina :)

Benimkide öyle sunu yapsanda yesek Diyor ki benle Beraber kilo Aldi dogruymus demek erkeklerde hamilelik döneminde esleriyle Beraber kilo alirlarmis :) ha Bire mideye calisiyoruz sanki :) ilk 3 ay yemek yapamamisdim oda zeytin Peynir yiyordu cok üsengectir süpürge Falan yapar ama her yapisinda söylenir , söylene söylene yapiyor saolsun. Bende ablaniz gibiyim sanirim gece uyuyamayinca onuda uyutmuyorum gicik oluyorum horul horul horuldamasina :)

Benim eşim de ben kilo aldıkça o veriyor..sinir etti beni doğuma giderken aynıı kiloda olcaz galiba:KK53:

bu kilo isi fena..bikac gun kacirsan hemen aliweriosun..benim de 24. haftam bitio 3,5 kilo aldim..son yarim kiloyu bikac gunluk kacamak yuzunden almisim..doguma kaldi 3,5 ay..heray bi kilo ile tamamlasam ne tatli oluuuurrrr:)

buarada ben de limangodan siparis werdim newresim takimi icin..kristal cok mu kotu ya canim sıkıldi simdi..

buarada ben de limangodan siparis werdim newresim takimi icin..kristal cok mu kotu ya canim sıkıldi simdi..

Ben de sipariş verdim canım..kötü olduğunu düşünmüyorum, taçın yan sanayi ürünüymüş..ne kadar kötü olabilir ki zaten..geldiğinde beğenmezsek geri yollarız , en fazla o olur bence..pamuktan yapılmış nevresim takımı..

Ben de sipariş verdim canım..kötü olduğunu düşünmüyorum, taçın yan sanayi ürünüymüş..ne kadar kötü olabilir ki zaten..geldiğinde beğenmezsek geri yollarız , en fazla o olur bence..pamuktan yapılmış nevresim takımı..

ay guzeldir insallah cok tatliydi cunku:)

Dediğim gibi belki telden tele farklilik gösteriyor olabilir ben simdi senden alinti yaptim cvp yaziyorumya sağ üstte yukarda bir ok gibi bisey var gönder demek onun hemen yanindakinde uç nokta var tiklayinca direk görüntü ekle gülücük ekle gibi seçenekler cikiyor alinti yapmadim direk msj yazicam sayfaya o zamanda benimkinde msj yazdigim yerde solda arti işareti cikiyor ona basinca resim ekleyebiliyorum seninkinin marka modeli ne ona göre olmazsa bir bakayim yazayim sana

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

:)) ay kendimi teknoloji özürlü hissettim samsung s4 benimki

işallah dediğin gibi bi anormallik yoktur ama sanki anormallik varmış gibi geliyor,Rabbim beni sınıyor bu gebeliği hiç istememiştim ne bileyim doktor ters durum olabilir filan diyince aklıma ilk o geldi,ya ama ben kötü bi anne değilim daha ilk bebeğim küçücüktü ikisiyle birlikte ilgilenemem filan düşünmüştüm ama sonra kendimi hazırladım yani hep hayırlısı dedim

Selamlar haber aldin mi merak ettim girdin mi ultrasona sonuç guzeldir umarim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hee ama oyle yalan mi :) biraz masumlastirdim o kadar :)

ayy evet ben de onu sorucaktim haberi olan ar mi ?

90 × 50 mi 90 ×150 mi ?

90 X 50 canim, 150 degil.

ben de tupperwear ın biberonu var mı diye bakıyordum ama sitesinde göremedim. tupper lens ten üretiyormuş plastikleri sağlıklı diye biliyorum ama biberonu yok. ben de cam alıcam plastikler yiyeceklerle kimyasal reaksiyona giriyorlar ve bebişimin bünyesi kaldırmaz..en iyisi cam cam sağlıktır

Plastikleri saglikli bilinen bir iki marka var ama bence camdan vazgecmemek lazim. Annem eskiden plastik biberon hic yoktu hep camdi dedi ve plastik isiyle babam bir ara ugrasti, en ünlü markalarda bile, kimyasaldan kacinma olayi yok diyorlar. Nuk da iyi bir marka.

ciseren fotografcıyı zaten takip ediom ama bunları görünce dahada çok bayıldım

Harikaymis evet ben de bakacagim. Yalniz dogum fotografcisi ancak planlanmis dogumda olur degil mi? :)

Canim 31+6 da cikabiliyorsun dogum iznine neden yilan hikayesine dondu ki?

31+6 mı offfff
ya benim işyerim beni çıkartırken hatır için sigortamı doğum iznime kadar yatıracaktı.ama muhasebecinin yanlış hesaplamasından dolayı 5 yerine 4 ay diye anlaştık.
şimdi dört ayın yetmediğini görüyorum,hazirana sonuna kadar yatması lazımmış.o da tamı tamına 31+2 yapıyor :KK43:
artık çok sıkıldım kimseden hele de beni hamileyim diye işten çıkaranlardan bişey istemek istemiyorum..
doktorum 1 hafta öne çekecek artık -mış gibi yapcaz yani 31 ken 32 yapcak haftamı.ama o kadar ucu ucuna oluyorki emin olamıyorum başarıp başaramıcamdan...

31+6 mı offfff
ya benim işyerim beni çıkartırken hatır için sigortamı doğum iznime kadar yatıracaktı.ama muhasebecinin yanlış hesaplamasından dolayı 5 yerine 4 ay diye anlaştık.
şimdi dört ayın yetmediğini görüyorum,hazirana sonuna kadar yatması lazımmış.o da tamı tamına 31+2 yapıyor :KK43:
artık çok sıkıldım kimseden hele de beni hamileyim diye işten çıkaranlardan bişey istemek istemiyorum..
doktorum 1 hafta öne çekecek artık -mış gibi yapcaz yani 31 ken 32 yapcak haftamı.ama o kadar ucu ucuna oluyorki emin olamıyorum başarıp başaramıcamdan...

Seni hamileyken işten nasıl çıkartabiliyorlar bu yasal değil bence şikayet et her türlü cezayı alırlar senide işe bile geri alırlar yada tıkır tıkır tazminatını ve maaşını öderler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Seni hamileyken işten nasıl çıkartabiliyorlar bu yasal değil bence şikayet et her türlü cezayı alırlar senide işe bile geri alırlar yada tıkır tıkır tazminatını ve maaşını öderler

evet canım yasal değil.beni çıkardılar,şirket zor dönemden geçiyordu evet haksızlık ama bana da çok iyilikleri var.o yüzden yasal haklarımı kullanmadım onlarda sigortamı doğuma kadar yatırma sözü verdiler... bu yüzden şikayetçi olmadım.

90 X 50 canim, 150 degil.

Plastikleri saglikli bilinen bir iki marka var ama bence camdan vazgecmemek lazim. Annem eskiden plastik biberon hic yoktu hep camdi dedi ve plastik isiyle babam bir ara ugrasti, en ünlü markalarda bile, kimyasaldan kacinma olayi yok diyorlar. Nuk da iyi bir marka.

Harikaymis evet ben de bakacagim. Yalniz dogum fotografcisi ancak planlanmis dogumda olur degil mi? :)
Hiii o zaman olmaz be cnm cocgun ustunde agirlik yigilir kalir.

Kızlar siz daha tecrübelisiniz. Tetanoz aşısı oldunuz mu? Ben olup olmama konusunda kararsızım. Olmasak zararlı mı. Olsam daha mı zararlı. Lütfen bir şey yazın:KK43:

X