2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım hayırlı olsun kavuşalım inşallah

bende senin gibi 10 cu haftada kaybettim sana testler yapılmışmıydı şu kan pıhtılaşması olayı benim şuara korkum o oldu geçen sefer keseyi görememiş nerdeyse günde 2kez ultrasona girdiğim olmuştu busefer özele çıkmıcam iki yerde ultrason bebişi bunaltmıcam diyorum ama 2hafta var çıkmama daha nasıl geçcek bilmiyorum

Son düzenleme:
75 mayıslıyım canım senin Allah bağışlasın çocugun var sanırsam

bende 76 nisan.evet canım 2 kızım 1 oğlum var.bu 4.olcak inşallah.sürpriz bir velet anlıyacağın.yaşın çok geç sayılmaz.ilk bebekse ara vermeden hemen 2.düşün bence.

endişe etmeyen hamile yok gibi görünüyor okuduklarımdan..öncesinde düşük öyküsü olunca bu endişeler katlanıyor. ben rapor aldım günlerimi dinlenerek ve duayla geçiriyorum yoksa endişe soluk aldırmıyor. Allahım bütün hamilelere sağlıkla kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese bu güzelliği yaşatsın çünkü tüm endişelere rağmen o pıtpıtları duymak dünyanın en güzel duygusu. minicik hayata tutunmaya çalışan kendinden büyük kalbi olan bir varlık muhteşem bir duygu

bende 76 nisan.evet canım 2 kızım 1 oğlum var.bu 4.olcak inşallah.sürpriz bir velet anlıyacağın.yaşın çok geç sayılmaz.ilk bebekse ara vermeden hemen 2.düşün bence.

canım geçen yıl buzaman hamileydim olsaydı seneye 2yaşına girince hemen düşünüyordum maddi durumumuz çok çok iyi olmasada nasıl benim abim ve kardeşim var her derdimde koşuyolarsa çocuğumun da bu hayatta yalnız kalmasını istemem inşallah canım seninkileride Allah bağışlasın süprizinide inşallah

ilk hamile olduğumu öğrendim benim hormanlar alt üst oldu ozamandan beri yok yani,bide mide bulantısı olunca imkansız olmuyo bide düşük tehlikem var dr yasakladı.. şimdilik cinsel hayat yok diyebilirz...

ben bu gün yine dr gittim
kese küçük bebek büyük olduğu için düşük tehliken var dedi
10 gün sonra yine gidecem
napmlıyım sizce şü keseyi büyütmek için
hepinize geçmiş olsun

bende yiyemiyorum bunları birde soğan sarımsak yiyemiyorum.dut yiyemiyorum.süttende tiksindim.yoğurt yiyorum bol bol..ıvır zıvır işte bisküvi fln yiyorum.
Ben de sizin gibiyim hiçbirini yiyemiyorum ama üzülüyorum...

Kızlar bi sorum olacak 2li test yaptıran var mı? Kaç günde çıkıyor sonuç biliyor musunuz?

ben bu gün yine dr gittim
kese küçük bebek büyük olduğu için düşük tehliken var dedi
10 gün sonra yine gidecem
napmlıyım sizce şü keseyi büyütmek için
hepinize geçmiş olsun

çok geçmiş olsun canım.valla hiç bilgim yok bu konuda.inşallah sorunsuz atlatırsın canım

KiZlar nasılsiniz yarın izmire gidicem ins evde temizlik var ütü yapılıyor bı yandan valiz hazırlıyorum tek gidiyorum izmire kocisim burda kalıyo aklımın yarısı burda kalcak yani nese hayırlısı diyorum :)) sizden ne var ne yok :))

selam hanımlar :)
kısmetse benim bebeğim de ocak 2013 te bizimle olacak..

Son düzenleme:

canım folbiolde uyarıyo zaten, özellikle aç karnına almayın diye bulantı yapabilir. bende yatmadan birkaç saat önce almaya çalılşıyorum çünkü gece midemi rahatsız ediyo benim. yatana kadar onun etkisi de geçmiş oluyo rahatlıyorum

Merhaba arkadaşlar ben yeni yazıyorum ama sizi çok önceden takip ediyorum.Paylaşımlar çok içten,mutluluklar ve üzüntüler hepbirlikte yaşanıyor.sayenizde bir çok soruma cevap buldum.Evet artık bende buraya yazmalıyım dedim ve işte karşinzdayım.3.5 yaşında bir kızım var ve 5 haftalık hamileyim.Bizde gecen hafta keseyi gördük inşallah önümüzdeki haftada kalp atışını duyarız.Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik ve bir avazda doğumlar,sonrasindada meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

kızlar selam kusura bakmayın kaç gündür yoktum ama c.tesi kayınvalidemler geldi onlara yemek yap, ortalık toparla falan sonra sohbet muhabbet vakit olmadı girmeye

pazar da apartman toplantısı vardı benim şekerim düştü baş ağrısı sonra mideme vurdu Allah ım uzun zamandır öyle olmamıştım aslında o kadar kötü olmazdım ama hararetli konuşmalar falan bir de hamilelik daha hızlı şeker düşürüyor galiba çok beter oldum akşama zor geldim kendime banyo falan yaptım da...

bugün de sabah kan verdim yanlız tüp bozukmuş bir türlü sağ kolumdan kan alamdılar sağ kolum şimdi çok ağrıyor taa boynuma kadar (

kadın doktorum elisa falan 15 tane kan ve idrar testi istemişti onlar için kan verdim sonuçları 2 gün sonra alacağım inşallah iyi çıkar

bu arada şeker ölçüm cihazıyla iki gündür ölçüyorum şekerimi açlık 90 yokluk 109,101 falan çıkıyor tabi dünki şeker düşmesi dışında çok dikkat ediyorum

merhaba bayanlar , bende bugün kalp atışları ve kontrol için gittim doktora , şükür kalp atışları gördük . şükürler olsun. 6+4 günlük şu anda , folikasite devam , metpamid bulantı için, mide yanması ağrısı için gerekirse diye pucet hap verdi. 1 ay sonra gel dedi. tüm tahlillerde iyi çıktı şükür. bizden bu kadar ? sizde neler var ??

hoşgeldin
2.bebeğini bekleyen anneler çoğalıyor ne güzel
benimde oğlum 3 yaşında
doğumdan sonra bebişlerin yanısıra abileri yada ablaları hakkındada sohbetlerimiz olur
amin canım sağlıkla kucağımıza alalım ve sorunsuz büyüsünler inş.

hoşgeldin canım.bende 2.bebeğiimi dünyaya getiricem inş.6,5yaşında kızım var.
güzel paylaşımlar.

gözün aydın .1 ay çok uzun dimi bende bu ayın sonunda gidicem inş.baya sabırsızlanoyorum:)

Kızlar bugün kan tahlillerimin sonucunu aldım. Anti cmv igm serum pozitif çıktı. Bu su çiçeği virüsüymüş, hamileliğin ilk dönemlerinde pozitif olması tehlikeliymiş, bebekte
hasar bırakabilirmiş.Ben küçükken geçirmiştim su çiçeği bu nerden çıktı( Doktor 2 hafta sonra yine çağırdı kontrol etmek için. Doktor bir şey demedi ama internetten okuduklarım moralimi çok bozdu, sinirim bozuldu
ağlıyorum. Allahım lütfen bişey olmasın( Aranızda bu durumu yaşayan var mı?

canım çok geçmiş olsun.bu rutin yapılan bi tahlilmi hiç duymamıştım.belki bizlerde de var ama bilmiyoruzki?
kalbine kötü bişey getirme.internette her yazanada itimat etme.

Merhaba, benim tüp bebek olduğundan 1 aydır tık yok mecburen :))) Dr. umda bir 10 gün kadar daha yasak dedi. Gerçi 10 gün sonra da nasıl davranırım bilemiyorum :) Şu anda da hiç düşünmüyorum sonrasında da bebiş zarar görür diye tırsarım herhalde bir süre. Bir topikte okumuştum özellikle normal doğuma yardımcı bile olabiliyormuş ham
lelikte düzenli cinsel hayat .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…