2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Evet ya üzülme.
Buna benzer bir durum bugün bende yaşadım.
Benimde sinirlerim çok bozuldu okul müdürüme.
Hala başım çatlayacak gibi ağrıyor.
Aslında gereksiz kişiler ve durumlar için kendimizi üzüyoruz, geriyoruz.
Şimdiden fedakarlık yapmamız lazım sanırım. :)
Biraz sabır. Tabi elimizde olmuyor ama yinede çabalamalıyız.

Canim benimde sat 6 nisandi ilk iki hafta once gittim bebek henuz olusmamisti.. Kese 15 milimdi iki hafta sonra gel dedi doktor 6. Haftamdaydim.. Cuma tekrar gitcem kalp atisini duymaya.. Uzulme kotu bi durum olsa doktorun soylerdi zaten.. Kesede bebek gozuktumu kuzu bi de kese kac milimdi..?? Pco varsa gec dollenmede olmus olabilir.. Lutfen uzulme canim arkadasim.. Guzel haberler vericeksin insallah.. Beklemek cok zor biliyorum bende cok stres oldum 3 gun kaldi buyuk gune. Hakkimizda hayirlisini versin Allahim..

xray makinalarının çanta vs geçirilen yeri tehlikeli bizim geçtiklerimiz değil ben ilk gebeliğimde dr sormuştum ve araştırmıştım tüm hamileliğim boyuncada geçtim bence sizde üzmeyin kendinizi canlarım ,bu nedenle kendinizi soktuğunuz stres ve sıkıntı bebeğinize daha çok zarar veriyor emin olun...

cnm hayırlısı olsun bebeğin . aramıza holgeldin .
sorma bende de var kilo problemi ama hiç dert etme . bebeğinizde inşallah kısmetiyle gelir . demek herşeyi düzeltmeye geliyor :)

bebek kısmetiyle gelir dert etme.
spor olarakda plates yapabilirsin.hamilelik platesi falan.ben yapmayı düşünüyorum inşallah

cnm çok dinledim eğer hamilelik öncesi pilates yapmadıysan hamilelik döneminde yapılmaması gerekiyormuş .
bence hiç kilonuzu dert etmeyin

Hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza...kendini şanslı hisset senin yerinde olabilmeyi isteyen çok bayan arkadaşımız var aramızda allah hiç aratmamış bak ne güzel bir süpriz...

ayyyyyy çok teşekkür ederim listeye eklemişsin beni ayşe....benim ikinci bebiş ama ,fazla olmazsam düzeltme yapabilirmisin listede ilk bebiş olmuş...teşekkürler tekrardan...

ayyyyyy çok teşekkür ederim listeye eklemişsin beni ayşe....benim ikinci bebiş ama ,fazla olmazsam düzeltme yapabilirmisin listede ilk bebiş olmuş...teşekkürler tekrardan...

ayy o sizle kafa bulmuştur ayol 10 yaşındaki kıza sor o söyler bebek nerden çıkar...

Kızlar size bir sorum var.
Alışveriş merkezlerindeki x-ray'lerden geçiyor musunuz?

slm cnm ben de kayserideyim pek sık giremiyorum ama takip etmeye çalışıyorum. sen hangi dr a gidiyorsun acaba ben hüma daki züleyha güzel e gidiyorum

Meraba canim evet senide listede gormustum ama bi turlu burdaykrn yakalayamamistim bende huma faki alper tastan a gidiyorum canim

Canim hosgeldin nasi oldun umarim sende bebisinde iisinizdir artik seni aramizda gormek istiyoruz saglikli sihhatli bi sekilde ozledik valla :)) ay secim bu arad bu saatte ne isin var kiz burda yarin ia yokmu senin bak uykusuz kalcakain hadi yat bakalim :))))

Canım hiç dert etme ben bu sorunu yasadıgımda pekmez ve meyva da yıyerek güzel bi beslenme

düzenı yapmsıtım ve bebegıom 2 hafta gerı oldugu satı yakalamıstı hatta dr ne yedın ne ıctın nası oldu bu

şok oldum demsıtı :) :) :) ınsallah senınkıde toparlıycak annesı :)

kızlar beni de listeye alın yaş 27 kilo 63 ilk bebiş olacak nasipse şehir kayseri

ekleyeyım canım:)

birde bebişin doğumu 26 ocak inşallah

canım evet istanbuldayım ama avrupa yakasındayım ben yaa....acıbademe prof dr rıza madazlı gelıyormus
ınsallah bebıs buyusun şu 12 haftayı cıkarsın ıns ikşli test ıcın gıdıp oradan devam etmeyı dusunuyorum
fiyat benı baya baya asıyo ev kredımızde var cunku ama ne yapayım mecburum
hem cerrahpaşa da da halen hocalık yaptıgı ıcın oradan da muayene ve test yapabiliyormusuz
ınsallah sorun olmaz ınsallah ayarlayıp gıdebılırım çok ıyı boı riskligebelık uzmanı cunku
herkes tavsıye edıyor hocaların hocası diolar hakkında....hakkımızda hayurlısı olsun sağol canım :)

canım kendını üzmemeye calıs stres yapma lütfen bi hafta sonra hatırlamıycan şeyler için kendını uzme
evet daha dun izledım hatta naatıonal de annenın stresı mutlulugu hormonalr aracuılıgı ıle bebege ulasır
ve erken öğrenme zamanı denilen doğum sonrasında veya ilerki yaşlarda ailede görülmese bile
kalp şeker tansıyon rahatsızlıkalrına sebep olurmus....anne karnında iken yasadıgı stres bebgı etkılermıs
yanı kımseler ıcın sıkma canını ay bebegım uzulur stres olur dıyede herseyde üzülme büyük streslerden bahsedıyorum
yanı her kızdıgımız sey sorun olmaz heralde :) ama cok ciddiiim sallama kımseyı tatlım :)
hamileyi,z haklıyız aslında :) sinirlide olsak üstede cıksak haklıyız anacım neler yasıyoruz biz dimi

düzelteım canım estff :)

ay_se sana özel msj yolluyorum ok ayrıca sakın dijital alma çünki sağlıklı değilmiş diğer dr.ların kullandıkları var onlardan alabilirsin yada hastanelerdeki dijatal olanların markalardan al

gördum canım mesajını :) çok sağol ya ıyı kı bu tansıyonaletı olayını sormusumm
öğrenıp de manule olanı almak en mantıklısı galiba sağol canım benım :)
daha öncekınde yasadıgım sorunalrı barı önlemlerını alayım değil mi ama :)

canım eve geldım yemek yedım yattım sımdı uyandım dedım kk gıreyım eheueheu :)

iş olmaz mı vaar ama listeyı duzeltmem lazım yanı su an suay ın hesabı ben de acık zaten

diğer browser da :) sen de gececsısın bakıyorum bebısım :) :) :)

herkese günaydın güzel anne adayları. herkes için güzel haberli neşeli bir gün olsun inşallah. cidden hamileliğin ilk üç ayı cok yavaş geçiyor ya cumartesi doktor randevum var ama günler geçmiyo bi türlü

Canım sakın üzülme, aynısı bende de olmuştu. dün yazdım bende, bilmiyorum okudun mu.. Devlet hastanesine mi gidiyorsun? Eğer öyleyse hiiiç kafana takma, devlet hastanesinin ultrason cihazları eski olduğundan, bebek çok küçükken tam algılayamadığı için daha geriden görüyormuş. Ya da dr.umun bana dediği gibi geç döllenme olabilir.

Benimki 6 haftalık olması gerekirken 5 haftalık çıkmıştı bende üzülmüştüm ama çok kafama takmadım.Çünkü sağolsun burdaki arkadaşlar moral verdi ve söylediklerinde doğruluk payı vardı, hepsi daha tecrübelilerdi benden. Neyse dün gittiğimde sat'ı yakalamıştı bebişim, hatta 1 gün ilerde gidiyor Birkaç haftaya kadar seninki de normal gelişiminde görünür, ilk başlardakini ciddiye alma hiç. Önemli olan diğer haftalar canım.Hemen hemen herkesin başına geliyo bu.

Son düzenleme:
günaydın kızlar...
bu mide bulantısı daha önce severek yediğim gıdalardan bile beni uzaklaştırdı(
eşimle oğluma mecburen yapıyorum ama ben düzensizce beslenmeye devam ediyorum
yağmurlarda yerini güneşe bıraksada yaz moduna girsek artık......

tugbaemrah sağol canım.evet büyüyo galiba henüz tam olarak anlayamasam da o varlığını hissettiriyo miniciğim yaaaa :)))

günaydın kızlaar.mide bulantılarıyla başlayan bi günden herkese merhaba.

merhaba canım aynen yaa ben gün sayyorum eşim de gün sayıyo resmen

ona da dert oldu bulantılarım :)

günaydın canım devlet hastanelerının bi çoğunda ultrason cihazları eski olabilir ama hepsi öyle değil.
hatta şöyle söyleyım gecen kontrolde gördüğüm ultr. özelde dahi görmedim daha

hepsi aynı değil yani arkadaşlar yanlış bilgilenmesin diye söylüyorum :)
yine de ultrason cihazı hataları bebeği küçük gösterebiliyo maalesef....ama bu sadece devlet hast de olcak diye bişey yok

günaydın canım ben güyaa ilk 3 ayımı diyet gibi düzenli beslenerek ve kilo vererek gecırecektım
ama o kadar cok bulantım oluyo kı bulantıyı bastırmak ıcın az az da olsa habıre yıyorum

dün annem gelmıs eve temzılık yemek vs yapmaya ilk kez dün akşam adam gibi yemek yedım
tıka basa doydum kendı yaptıgım kokmuyo dıyodum kokuyomus megerse yıyemıyomusum
dün nası yedım ya ben bile şaştım :) b u gidişle alcaz kıloları pıffffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…