2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Günaydın kızlar dün listeye eklenmesini isteyenleri ekledim...

hala adı olmayanalr varsa özel mesaj atabilkirler forum içinde yazışırken kaybedebiliyorum çünkü :)

Son düzenleme:
günaydınlar göbüşlülerrr...herkes iyidir umarım....
ayşe düzeltme için teşekkürler...
öpüyorum hepinizi......

gunaydınn
aysecim listeye eklemissin beni saol.. kiloya 68 yazabilirsin

kırmızı lahana testini yapacaktım ama lahana bulamıorum

gunaydınn
aysecim listeye eklemissin beni saol.. kiloya 68 yazabilirsin

kırmızı lahana testini yapacaktım ama lahana bulamıorum

günaydın :)
düzelttim canım :)

günaydınlar göbüşlülerrr...herkes iyidir umarım....
ayşe düzeltme için teşekkürler...
öpüyorum hepinizi......

günaydın daha çıkmadı göbüşler yaa bulantılılar desen tam isabet olacaktı

rica ederim canım :)

günaydın kızlar :)

günaydın canım :)

Günaydın hamişler :):)

Ayy susam tanesi kadar diyor benim bebeğime bugün.
Ölürümmmmm

Son düzenleme:
kızlar bu kabızlık beni mahfetti.bide dün midem bulanıyor diye patates haşlayıp yedim tuzlu tuzlu iyice arttı.karnım taş gibi.normalde hiç göbeğim yoktur zayıf olduğum için ama belki 1 haftadır tuvalete çıkamıyorum.şuan sanki 4-5 aylık hamile gibiyim.sanki bu 4. hamilelik olduğu içinde biraz erken çıkmaya da başladı gibi geliyor.ilklerde çok geç çıkmaya başlıyor göbek ama sonrakilerde daha erken çıkıyor.

günaydın daha çıkmadı göbüşler yaa bulantılılar desen tam isabet olacaktı

rica ederim canım :)

ama çıkcak şimdiden alışalım dimi ama...yaa bu arada benim ne bulantım var ne uykum nede başka bişiyim sadece sağ yumurtalıklarımda batma var fazla yürüyünce yada ayakta kalınca tamda oradan yayılan ve belime vuran bir ağrı....bu kadar

canlarım ve içimizde hayata tutmaya çalışan bebişlerimiz hepinize günaydınnnnnn

ayy ne güzel demişin tatlım günaydın günaydın :)

Günaydın hamişler :):)

Ayy susam tanesi kadar diyor benim bebeğime bugün.
Ölürümmmmm

günaydın canımmm :) :) :) maşallah bebişinee :)

eheheh evet ınsallah cıkıcak :) canım dur bakalım yavaş gel daha vakıt var bulantı baslaması ıcın :)
aman diyeyım çok yorma kendını gebelıgın ılk haftaarı dıkkat etmen gereken tek şey çok yorulmamak
bol bol dinlen ayakalrının altına yastık koy uzan belın - kasıgın agrıdıkça şıp die gecıcek :)

canım kabızlık cok fena yaa bende cok cekıyorum napsakkı
dr bi hap vemrıstı bana baya ısıme yaradı ama hap çok bulantı yaptı bende nedense

evet 2-3. gebelıkelrde hem göbek erken cıkıyo hem de erken tekme hıssedılıyor :)

bende geçen hafta yaşadım.doktorum tek içimlik suda eritilen bi ilaç verdi antibiyotik.onu kullandım.iyi geldi gibi.3-4 gün sonra tekrar tahlil verdim lokosit 6 eritrosit 4 bakteride 3 çıktı.doktorum sorun yok dedi.

günaydın kızlar . beni de listeye ekler misin ayşe yaş 29 ilk bebek tekirdağ sat 26 nisan kilo çok o yüzdden söyleeyeyim:)

yaa haklısınız aslında hiç takılmamak lazım ama benim normalde de asabi bir mizacım var şimdi hamileyim diye de herkesten anlayış bekliyorum tamam olması gereken de o ama işte insanlar farklı farklı

acaba diyorum meditasyon yoga falan mı yapsam?

tamam canım sen en iyisini bulmuşsun zaten hayırlısı olsun
ah ayşem ah çalışma hayatı malesef biz bayanlar için çok acımasız ama kendimi teskin etmem lazım dün çok korktum gerçekten...

kızlar birde YARDIM! lütfen dünden beri acayip akıntım var tehlikeli mi sizce deneyimli olanalar bana akıl versin çok endişelendim acaba üşüttüğüm için mi oldum rengi de sarı

Günaydın kiZlar nasılsiniz bugun çok yorgun uyandım üşüttüm sanırım her yerim tutulmuş bugun yigenimin dogum gunü ablama gidicem teyzesi yesin onu yaa :))) Ayşe cim Canim dün kocis yattı bı dilim pasta yiyim dedim senmisin onu yiyen bı bulantı uyuyamadim gece kuşu oldum yani :))))

kızlar birde YARDIM! lütfen dünden beri acayip akıntım var tehlikeli mi sizce deneyimli olanalar bana akıl versin çok endişelendim acaba üşüttüğüm için mi oldum rengi de sarı [/QUOTE]

mantar olmuş olabilirsin canım.hamilelikte çok oluyor.bendede var ama mantar olduğumu hissediyorum.oğlumdada çok olmuştu.bayağı ilaç kullanmak zorunda kalmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…