2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Günaydın kızlar dün listeye eklenmesini isteyenleri ekledim...

hala adı olmayanalr varsa özel mesaj atabilkirler forum içinde yazışırken kaybedebiliyorum çünkü :)

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler
bana ulaşamayanlar ay-she ye mesaj atabilirler :KK54:

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
rokanane287203 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
sebnemm27??03 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:bursa
Reputable246604 Ocak ??:nazar::emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:sivas
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:nazar::emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İzmit
yarenahsen365109 ocak 4. bebiş??:nazar::emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:??
melekce88247510 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
fikir delisi31??12 ocak 2. bebiş??:nazar::emir_bebek:Ankara
pandoo306313 ocak??:nazar::emir_bebek:Beyrut
mbp285314 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
ay-she+247318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
suay295318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Ankara
dulger256418 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Bursa
mathematician286519 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Malatya
teacher0 276119 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Bursa
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
demet35379026 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:izmir
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:nazar::emir_bebek:Van
ilkincim335428 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
ecrnnaz325330 ocak 2. bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
pembetoka2778?? ocak ikinci bebiş??:nazar::emir_bebek:tekirdağ
??:nazar::emir_bebek:

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

Son düzenleme:
günaydınlar göbüşlülerrr...herkes iyidir umarım....
ayşe düzeltme için teşekkürler...
öpüyorum hepinizi......

gunaydınn :21:
aysecim listeye eklemissin beni saol.. kiloya 68 yazabilirsin :KK43:

kırmızı lahana testini yapacaktım ama lahana bulamıorum :KK24:

gunaydınn :21:
aysecim listeye eklemissin beni saol.. kiloya 68 yazabilirsin :KK43:

kırmızı lahana testini yapacaktım ama lahana bulamıorum :KK24:

günaydın :)
düzelttim canım :)

günaydınlar göbüşlülerrr...herkes iyidir umarım....
ayşe düzeltme için teşekkürler...
öpüyorum hepinizi......

günaydın :KK1: daha çıkmadı göbüşler yaa bulantılılar desen tam isabet olacaktı :KK9:

rica ederim canım :)

günaydın kızlar :)

günaydın canım :)

Günaydın hamişler :):)

Ayy susam tanesi kadar diyor benim bebeğime bugün.
Ölürümmmmm :KK16: :nazar:

Son düzenleme:
kızlar bu kabızlık beni mahfetti.bide dün midem bulanıyor diye patates haşlayıp yedim tuzlu tuzlu iyice arttı.karnım taş gibi.normalde hiç göbeğim yoktur zayıf olduğum için ama belki 1 haftadır tuvalete çıkamıyorum.şuan sanki 4-5 aylık hamile gibiyim.sanki bu 4. hamilelik olduğu içinde biraz erken çıkmaya da başladı gibi geliyor.ilklerde çok geç çıkmaya başlıyor göbek ama sonrakilerde daha erken çıkıyor.

günaydın :KK1: daha çıkmadı göbüşler yaa bulantılılar desen tam isabet olacaktı :KK9:

rica ederim canım :)

ama çıkcak şimdiden alışalım dimi ama...yaa bu arada benim ne bulantım var ne uykum nede başka bişiyim sadece sağ yumurtalıklarımda batma var fazla yürüyünce yada ayakta kalınca tamda oradan yayılan ve belime vuran bir ağrı....bu kadar

canlarım ve içimizde hayata tutmaya çalışan bebişlerimiz hepinize günaydınnnnnn

ayy ne güzel demişin tatlım günaydın günaydın :)

Günaydın hamişler :):)

Ayy susam tanesi kadar diyor benim bebeğime bugün.
Ölürümmmmm :KK16: :nazar:

günaydın canımmm :) :) :) maşallah bebişinee :)

ama çıkcak şimdiden alışalım dimi ama...yaa bu arada benim ne bulantım var ne uykum nede başka bişiyim sadece sağ yumurtalıklarımda batma var fazla yürüyünce yada ayakta kalınca tamda oradan yayılan ve belime vuran bir ağrı....bu kadar

eheheh evet ınsallah cıkıcak :) canım dur bakalım yavaş gel daha vakıt var bulantı baslaması ıcın :)
aman diyeyım çok yorma kendını gebelıgın ılk haftaarı dıkkat etmen gereken tek şey çok yorulmamak
bol bol dinlen ayakalrının altına yastık koy uzan belın - kasıgın agrıdıkça şıp die gecıcek :)

kızlar bu kabızlık beni mahfetti.bide dün midem bulanıyor diye patates haşlayıp yedim tuzlu tuzlu iyice arttı.karnım taş gibi.normalde hiç göbeğim yoktur zayıf olduğum için ama belki 1 haftadır tuvalete çıkamıyorum.şuan sanki 4-5 aylık hamile gibiyim.sanki bu 4. hamilelik olduğu içinde biraz erken çıkmaya da başladı gibi geliyor.ilklerde çok geç çıkmaya başlıyor göbek ama sonrakilerde daha erken çıkıyor.

canım kabızlık cok fena yaa bende cok cekıyorum napsakkı :KK43:
dr bi hap vemrıstı bana baya ısıme yaradı ama hap çok bulantı yaptı bende nedense

evet 2-3. gebelıkelrde hem göbek erken cıkıyo hem de erken tekme hıssedılıyor :)

Kızlaaaarrr bende aranıza katıldımmm :) Bende Ocak annesi olcam inşallah :) İlk çocuğuma hamileyim.SAT 20 Nisan hesaplamaya göre doğum 26 Ocak hayırlısıyla.Yalnız size bi sorum olucak ben idrar yolu enfeksiyonu yaşıyorum benimle aynı sorunu yaşayan var mı.Lökosit 6-7 filan çıkıyo.Ayrıca kasıklarımda sancılarım var karnım da şişiyo.Ayaklarımı mı üşütüyorum acaba çok da dikkat ediyorum ama:KK43: İnş. hepimiz hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik geçiririz ...

bende geçen hafta yaşadım.doktorum tek içimlik suda eritilen bi ilaç verdi antibiyotik.onu kullandım.iyi geldi gibi.3-4 gün sonra tekrar tahlil verdim lokosit 6 eritrosit 4 bakteride 3 çıktı.doktorum sorun yok dedi.

günaydın kızlar . beni de listeye ekler misin ayşe yaş 29 ilk bebek tekirdağ sat 26 nisan kilo çok o yüzdden söyleeyeyim:)

Evet ya üzülme. :KK43:
Buna benzer bir durum bugün bende yaşadım.
Benimde sinirlerim çok bozuldu okul müdürüme.
Hala başım çatlayacak gibi ağrıyor.
Aslında gereksiz kişiler ve durumlar için kendimizi üzüyoruz, geriyoruz.
Şimdiden fedakarlık yapmamız lazım sanırım. :)
Biraz sabır. Tabi elimizde olmuyor ama yinede çabalamalıyız.

yaa haklısınız aslında hiç takılmamak lazım ama benim normalde de asabi bir mizacım var şimdi hamileyim diye de herkesten anlayış bekliyorum tamam olması gereken de o ama işte insanlar farklı farklı

acaba diyorum meditasyon yoga falan mı yapsam? :21:

C

canım evet istanbuldayım ama avrupa yakasındayım ben yaa....acıbademe prof dr rıza madazlı gelıyormus
ınsallah bebıs buyusun şu 12 haftayı cıkarsın ıns ikşli test ıcın gıdıp oradan devam etmeyı dusunuyorum
fiyat benı baya baya asıyo ev kredımızde var cunku ama ne yapayım mecburum
hem cerrahpaşa da da halen hocalık yaptıgı ıcın oradan da muayene ve test yapabiliyormusuz
ınsallah sorun olmaz ınsallah ayarlayıp gıdebılırım çok ıyı boı riskligebelık uzmanı cunku
herkes tavsıye edıyor hocaların hocası diolar hakkında....hakkımızda hayurlısı olsun sağol canım :)

canım kendını üzmemeye calıs stres yapma lütfen bi hafta sonra hatırlamıycan şeyler için kendını uzme
evet daha dun izledım hatta naatıonal de annenın stresı mutlulugu hormonalr aracuılıgı ıle bebege ulasır
ve erken öğrenme zamanı denilen doğum sonrasında veya ilerki yaşlarda ailede görülmese bile
kalp şeker tansıyon rahatsızlıkalrına sebep olurmus....anne karnında iken yasadıgı stres bebgı etkılermıs
yanı kımseler ıcın sıkma canını ay bebegım uzulur stres olur dıyede herseyde üzülme büyük streslerden bahsedıyorum
yanı her kızdıgımız sey sorun olmaz heralde :) ama cok ciddiiim sallama kımseyı tatlım :)
hamileyi,z haklıyız aslında :) sinirlide olsak üstede cıksak haklıyız anacım neler yasıyoruz biz dimi :KK70:

tamam canım sen en iyisini bulmuşsun zaten hayırlısı olsun
ah ayşem ah çalışma hayatı malesef biz bayanlar için çok acımasız ama kendimi teskin etmem lazım dün çok korktum gerçekten...

kızlar birde YARDIM! lütfen dünden beri acayip akıntım var tehlikeli mi sizce deneyimli olanalar bana akıl versin çok endişelendim acaba üşüttüğüm için mi oldum rengi de sarı :KK43:

Günaydın kiZlar nasılsiniz bugun çok yorgun uyandım üşüttüm sanırım her yerim tutulmuş :KK43: bugun yigenimin dogum gunü ablama gidicem teyzesi yesin onu yaa :))) Ayşe cim Canim dün kocis yattı bı dilim pasta yiyim dedim senmisin onu yiyen bı bulantı uyuyamadim gece kuşu oldum yani :))))

kızlar birde YARDIM! lütfen dünden beri acayip akıntım var tehlikeli mi sizce deneyimli olanalar bana akıl versin çok endişelendim acaba üşüttüğüm için mi oldum rengi de sarı :KK43:[/QUOTE]

mantar olmuş olabilirsin canım.hamilelikte çok oluyor.bendede var ama mantar olduğumu hissediyorum.oğlumdada çok olmuştu.bayağı ilaç kullanmak zorunda kalmıştım.

X