2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
sende hoşgeldin canım gözün aydın allah kucağınada nasip etsinbenimde canım canım 2. hamileliğim olucak ilkinde çok almıştım bende bunda fazla almak istemiyorum benimde iştahım çok fazla artı gerçi sigarayıda bıraktım ondanda olabilir... az ve öz yemek lazım aslında fazla abatmadan ama abartıyoruz arada napalımgerçi doktorun sana söylemiştir fazla hamur işi ,ekmek yeme kızartmalardan uzak dur taze meyve tüket inşallah almadan geçirebilsek şu hamileliği

ewt canım bende 74 kiloyldum 1 haftada 1klio almışım bile benimde amacım 10 klio almak senin iştahın nasıl bu ara

ilk doğumum normaldi rabbim bir aksilik vermezse ikinciside kesinlikle normal olacak..çünkü ben çoookkk kolay bir doğum yaptım
inşallah canım ben ikisinide yaşadığım için sezeryan daha rahat geldi bilmiyorum ama onunda sonraki bi kaçgün kötü hemen kalkamıyosun tabi

Herkese iyi pazarlaar:))
Badbride canim ben asilamadan once 73 kiloydum. Asilamadan sonra sanirim ilaclarin ve sigarayi birakmanin da etkisiyle 4 kilo aldim ve su anda 77 kilodayim. Internette arastirmistim ama Dilara Kocak'a rastlamadim ya da gozumden kacti. Simdi bakicam. Benimde hedef en fazla 10 kilo. Insallah hedef tutturabiliriz. Bu arada kizlar belki doktorlariniz soylemistir nelerin yasak oldugunu. Benim doktorumla kalp sesini duymak icin 9 ekimde gidecegim ve ondan once sadece telefonda gorustugumde sordugum bazi sorulara cvp alabildim. Geri kalanini gelince konusuruz dedi. Meaela bikac kisiden duydugum ton baligini yasaklamislar. Var mi boyle bisey bilen duyan?

Cok tesekkurler canim, Allah hepimizin bebislerini saglikla kucaklarimiza almamizi nasip etsin. Bende seni tenrik ediyorum:) Sanirim hem sigarayi birakmak hem de kullandigim ilaclar istahimi cok aciyor. Insallah cok kilo almadan saglikla tamamlariz hamisligimizi:)

Bende sigarayı bıraktım ve canım sürekli bişeyler yemek istiyor..Bende şimdiden 1,5 kilo aldım bile..

ewt canım bende 74 kiloyldum 1 haftada 1klio almışım bile benimde amacım 10 klio almak senin iştahın nasıl bu ara

çok fena..bu kadar erken başlar mı yoksa sadece hamilelik şımarıklığı mı bilmiyorum ama çok çok yiyesim var yaa..bu kadar erken başlarsak ayvayı yerizelimden geldiğince kendimi firenlemeye çalışıyorum ama gözüm kalıyor herşeydebari diyorum ilk 3 ay almayayım sonraki 6 aydada 10 kilo alsam süper olur ama nasıl yapıcam bende bilmiyorum

inşallah canım ben ikisinide yaşadığım için sezeryan daha rahat geldi bilmiyorum ama onunda sonraki bi kaçgün kötü hemen kalkamıyosun tabi

öyledir tabi bünyeden bünyeye de değişir ,,kimisi kolay kimisi zor diyo..ben sadece ameliyat olduğu için hiç istememiştim,sezeryandan daha çok korkmuştum allah da gönlüme göre verdi.hele bi o günler gelsin de daha çoookkk paylaşımlar olur doğum hakkında

ton balığını ilk defa duyuyorum..salı günü doktora gideceğim o zaman sorarım(heyecandan unutmazsam )
şahsen bana yasaklar daha tatlı geliyo yasak demeyelim de sınırlama diyelim..ben hamur işine beyaz ekmek dahil,şekere ve tuza sınırlama getirdim..zaten vücudun rafine şekere hiç ihtiyacı yokmuş diyorlar.çiğ et salam sosis sucuk bunlarıda aynı şekilde yememeye çalışıyorum..çayı zaten hiç içmem ama günde mutlaka 1 fincan kahvem vardır,sigara da kullanmıyorum.
kaldı 8 ayımız,kendimizi frenlersek herşey çok güzel olur umuyorum

hamilelik takvimine bakıyorum..benim sat tarihim 26 ağustos 2012..Bana 3 haziran 2013 diyor tahmini doğum tarihine..Gün gün gebelik takvimine bakıyorum bu sonuçlara göre adet tarihimi 28 ağustos olarak gösteriyor..Eğer tahmini doğum tarihini 1 haziran yaparsam o zaman 26 ağustos gösteriyor.Sizde dikkat ettiniz mi??

bence ilk dediğin doğru..hiç uğraasma:)) hem bir iki günden bise olmaz
bende çin takvimine baktım kız hayırlısıyla sağlıklı olsun insallah..yarın kan testi yaptırcam..27 sinde 550 idi bakalım 4 gün sonra kaç olmus olacak,ona göre doktora gitcem üstten baktırmayı planlıyorM..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…