2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

tesekkur ederız teysesı:)
Allah evlatlarımızı bıze saglıklıca bagıslar ınsallah hepıcıı tatlı hepsı dunya guzelı..yenı bebek yenı heyecanmıs ıkıncıde olmaz sanıyordum ama yıne heyecanlıyım

fasulyeminde var resmi ama tarayıp koyma fırsatı bulamadım.7 mayıstaki kontrolde daha da büyümüş olur.kısmetse onu koyarım artık
telden çekip koysana canım :)

maşallah :)))

tatlım benim kanama olduktan sonra lekelenmelerim o şekilde dikkat et kendine
senden de bekliyoz teyzesii..

kese resımleını gordukce heyecanlanıyorum
ınsallah persembe gunu bende gorurum:)):18::18::18:

korkma canım görcen inşallahh

Benimde akıntım yok ama sag kasıgım agrıyor sanki atıyor anlayamadım acaba dr a gitsem mi bugün gecen hafta bugün ultrasyona girdim kese göründü çokgirmekte zararlı diyorlar ya

benim açık beyaz gibi olmuştu ama bu sefer suluboya rengi gibi açık kahve ilk defa oldu. 4-5 damla geldi o kdar.

tutunma asamasında bu sekılde lekelenmeler normalmıs canım.daha ılkınden bılıyorum yogun asırı olması kotu devam ederse tabıkı sor doktoruna ama gececektır meraklanma

bayıldım resminize
tesekkurler teysesı :)
mahcup olduk

Türkiyenin 3.büyük şehri 2 milyon 600 küsür binlik Bursa nüfusundan bir ben Aralık Annesiyim süper valla

Benimde akıntım yok ama sag kasıgım agrıyor sanki atıyor anlayamadım acaba dr a gitsem mi bugün gecen hafta bugün ultrasyona girdim kese göründü çokgirmekte zararlı diyorlar ya

kasık ağrıları normal canım.
benim hala sağ özellikle ağrıyor.
sanırım bebek sağ tarafta :)

benimde aynı şekilde canım ya ne yapsak ki korkmaya başladım yine

türk erkeklerinde eger adam ısrarla annesı haksız da olsa onun tarafını tutuyorsa pılını prtını toplamak hatta boyle adamlarla evlenmemek en mantıklısı elbettekı. ama nedense bızım kadınlarımız bagımlılıgından sabrettım ben ozverıde bulundum degerımı bir gun anlar demeyı tercıh edıyor . cogu zaman da cocukları bahane ediyor. halbukı guclu olup aldatılma vb durumlarda cocuklara ragmen ayrılınsa uzun vadede nesıllere daha cok faydamız olacak..
cunku affedılen bir kere aldatmıs erkegın hıc aldatmamıs bir erkege gore aldatma oranı herzaman cok daha yuksek..
anne bagımlılıgına da gelınce bukonu cok uzun ve derdın bir konu ama özetle erkek eger objektif nbbakıp haklı olanı haklı oldugunda tutmayı bılmıyorsa neden kendını ezdıresın hemde aynı yastıga bas koydugun adama..
herseyden once birey odlguunuzuu unutmayın ve ayaklarınızın uzerınde durun bir sekılde.
calısmak gerekıyor evde oturan kadın ehrzaman bagımlı her konuda.. ama bakıyorum da tek amacı kadınların cocuk yapmak.. cocuga gelene kadar bir bakın adam gibi degecek bir adamdan mı cocuk yapmak ıstıyorsun yoksa salak gibi sana daha cok baglansın dıyemı cocuk yapıyorsun. eger oyleyse bitmişsiniz sımdıden soyleyeyım..

kasık ağrıları normal canım.
benim hala sağ özellikle ağrıyor.
sanırım bebek sağ tarafta :)
benimde sanırım sag tarafta ultrasyondada sag taraftaydı ilk gebelik olunca eşimle hemen telaşlanıyoruz insallah hepimizin saglıklıdır:)

güzel br yazı haklı olduğun ve üzerine parmak bastığın pek çok konu var.Fakat ben kendi adıma konuşayım bu yazı benim için geç sayılır.Düşünme eylemi geçeli 8 hafta oldu.kısmetse aralıkta anne olacağım
bu bebişler olmadan önce düşünülmesi gerekiyor.

biz diğer iğnemizi olup gelelim teyzelerii..
aksatmak olmaz dimi :))
bu arada kızlar lekelenmesi veya kanaması olanlar veya çok kasık ağrısı çekenler.
doktorunuzu arayın sorun.
sağlık ve bebek ihmale gelmez.
inşallah bişeycik olmayacak. hepimiz sağlıkla alacağız kucaklarımıza RABBİMİZİN İZNİYLE..
sizleri seviyoruzzz çok öptüükkk..
ALLAHA EMANETSİNİZ...

ya sen ne diyosun allah aşkına yaa insanların burda yeteri kadar problemleri var bide sen çıkmış neler yazıyosun ya sana mı kalmış bunu sorgulamak insanlar birbirine güveniyo ki çocuk yapıyo biraz mantıklı ol ve haddini bil bence senin yaklaşımın belki başka insanlar için geçerli olabilir ama bi baksana ya burda herkes heyecan içinde bekliyo ve bilinçsiz değil senin gibi hayattan beklentileri olmayıp bu şekilde konuşan insanların burda kimsenin canını sıkmaya hakkı yok git başka yerlerde bozuk psikolojini ve egonu tatmin et kimsenin senin aklına ihtiyacı yok

seninle benim aynı gün görünüyor dün başladı bu şekilde sag tarafa yatamadım dün gece sanki duyuyorum birşeyler atıyor orda hahaha kendimi dinlemek bu oluyor bence

evet canım aynı gidiyoruz bende gece yatamadım bende öyle hissediyorum valla ama ne biliyim yinede umutlanamıyorum

Bence hiiç gereksiz konulara girip keyfimizi kaçırmayalım akıllı kadınlar olalım aklımızı kullanalım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…