2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

aynen canım bende akşama kadar oturuyorum ama oturduğum yerde öğürmek beni bitiriyor benimde en büyük hayalım çalışmamak ama para para para çalışmadan olmuyor

biz çalışıyoruz söyleniyoruz evde oturanlar bir çalışsam diyor çalışmak iyidir doğurana kadar durmak yok yola devam

melos34 istanbul çalışıyorum
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum
burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım
sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum
tamarix-bursa-çalışıyorum
ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum
obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)
Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)
PembePanter-bodrum- çalışmıyorum
Fikirolog - izmir - çalışmıyorum

çok sevindim benimde iğnelerim bugün bitti bende dr a gidicem bende görücem minişimi
çok tatlıolmuş değil mi maşallah canım
tatlım bende çalışmıyorum sıkıntı yapma yani :)) yazmıştım yukarı görmedin mi?

senin yerinde olmayı inan çok isterdim sabahları yataktan kalkmak kadar zor gelen hiçbirşey yok
zaten bir bıraksalar 3 gün hiç uyanmadan uyuyabilirim

yok kızlar şaka yaptım Allaha şükür hiç çalışma gereği duymadım hiç bana göre değil sabahları erken kalkmak sürekli işte olmak kızımda var zaten 24 saat annelik diyorum ben artık işime

bodrum- çal
ışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))
kızlar ben birazdan miniğimi görmeye gidicem inşallah herşey yolundadır :)

hadi bakalım gör gel kuzunu bekliyoruz foto.nuzu

Son düzenleme:
aynen canım bende akşama kadar oturuyorum ama oturduğum yerde öğürmek beni bitiriyor benimde en büyük hayalım çalışmamak ama para para para çalışmadan olmuyor

aynen öyle şu an başım çatlıyor,evde olsam uzanırdım..

canım isteyince kalkardım..gün yapan ,sabah kahvesini beraber içen kadınlara özeniyorum yemin ederim..

biz napıyoruz haftasonu temizlik ütü yemek derken,,ne misafir ağırlayabiliyoruz,ne tadını çıkarabiliyoruz...

resmen çift cinsiyetliyiz,,hem erkeğiz hem kadın.çok dertliyiz çokkk

biz çalışıyoruz söyleniyoruz evde oturanlar bir çalışsam diyor çalışmak iyidir doğurana kadar durmak yok yola devam

Canım benim valla bizimde eşimin ailesi olmasa bende çalışmak zorundayım allahtan onlar varda rahatım inşallah bitecek birgün bu para sıkıntısı otursanda iş iştir hepsi yorgunluk allah sabır versin

Canım benim valla bizimde eşimin ailesi olmasa bende çalışmak zorundayım allahtan onlar varda rahatım inşallah bitecek birgün bu para sıkıntısı otursanda iş iştir hepsi yorgunluk allah sabır versin

ev hanımı olarak 3 ay geçirmiştim çalışmaktan daha zor gemişti bana
fasulyem gelince ayrı,çünkü bursada bakıcılar min.1000tl alıyorlar hem elaleme teslim et hem dünya para
babası düşünsün birazda maddi durumumuzu

benım bır tane kopegım var suan bıle sol koluma yatmıs bı sekılde kızımı ayagımda sallıyorum bende netteyım:)
hıcbır zararı yok ancak kusları bılmıorum onemlı olan toksoplazma
kedılerden gecıyor daha fazla ama asılı oldukları zaman sorun yok bız cok mutluyuz yanı bole

:) diyosundahayatım çalışma var çalışma var ameleler daha az çalışsıyor sabah 8 aksam 7,30 c tesı tam gün canmı dayanır. eşim yazık işten geliyor ev hanımlığı yapıyor mutfağa giremiyorum. e çalışmasam yavaş yavaş bişeyler yapardım ama bu halde hem iş hem ev çok zor geliyor şahsen

canım ama ben daha önce çalışıyordum bankacıydım 1yıldır evlilik sebebiyle ayrıldım ama inanki çalışmayı tutmuyor o dediklerin çalışırkenki halinle çalışmayan ki halin arasında daglar kadar fark oluyor ne olursa olsun ondan bende hayırlısıyla dogurayım yeniden işime dönecegim yani ikisinide denemiş biri olarak bunu söylüyorum:)))

canım çok sevindim darısı bana inşallah ve benim gibi olan arkadşlara şu kırmızılardan bi kurtulsak hayırlısıyla maşallah kuzucuğa büyüsün bakalım

bende senn bildiğin yerleri biliyorum canım çok şükür eşim nerdeyse bende ordayım Allah'ım can sağlığı versinde bize her yer memleket

bende ılk bebegıme hamıle kalınca ıstıfa ettım eskı bankacı sımdı ev hanımıyım
ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum

hurser-manisa-çalışıyorum

ama şu 3 gun tatılden sonra çalışmak istemiyorummmmmmmmmm.
valla şimdi uyuyacam bılgısayar karsısında ıs de tehlıkelı muhasebe sonra ayıkla pirıncın tasını.
ama şimdi heyacanlıyım yarın kendi doktorumuza gıdecegız bebisı gorucez kalp atıslarını duyucaz.

sağolun teyzeleri foto eklerim birazdan... :)
tahlillerim var özelde 150 lira tutuyor. ama gerek nyok o kadar para vermeye.
giderim devlette yaptırırım.
boşa sigorta gitmesin dimii :))

İNşallaaahh canım benimmm çook dua ediyorum...
bide bişey sorucam bu ultrason fotosuna göre yorum yapıyodunuz ya sağda solda diye nasıl oluyor o

kesinlikle duygularıma tercuman oldun canım. sosyal hayatın s si yok genciz hep çalışıyoruz hep bir meşgale ile geçiyor sonra ne olacak ozamanda yaşlı olup çoluk çocukla uğraşıcaz e biz ne zaman hayatın tadını çıkarıcaz? çok zor çalışmak ev hanımları evet çalışanlara özeniyorlar maddi anlamda süper özgür oluyorsun ama manevi anlamda pskolojikman afedersiniz ama bomb..
toplu istifa :)

canım onu ben bilmiyorum vallla hadi fotosunu eklede görelim bi bebişi :)
hayırlı haberlerini alcaz inşallah canm

Bencede sana katılıyorumhem dünya para hemde ana gibi olurmu ya ben allah mecbur etmesin ama hiç güvenmiyorum bakıcılara en iyisi ya kendin bakacaksın yada anane babane o zamanda bi şımarık oluyolarki her istediğini yaptırıyorlar ne bileyim işte :44:

Ayy ne güzel bizde tam köpek alacaktık benim hamileliğimi öğrendik alamadık hala çok istiyorum ama bakalım çocuk hayvanla büyüdüğü zaman daha bi başka oluyor inşallah birde köpüşümüz olur sizinki gibi

Ayy ne güzel bizde tam köpek alacaktık benim hamileliğimi öğrendik alamadık hala çok istiyorum ama bakalım çocuk hayvanla büyüdüğü zaman daha bi başka oluyor inşallah birde köpüşümüz olur sizinki gibi [/QUOTE]

Ben de katılıyorum, ne güzel oluyor köpekler kediler ve bebekler- bayılıyorum bu goruntuye!! :)) Bence çok köpek istiyorum fakat bizim sitede yasak eşimde evde istemiyor Ama ben cok cok istiyorum ve destekliyorum da.. Hayvan sevgisi bambaşka

eger bebekle buyutmek ıstıyorsan sonradan alerjı olasılıgını ortadan kaldırmak ıcın hamılelıgınde almalısın.bebek bagısıklıgı anne karnında baslar.bız delırıyoruz kopegımıze.kızım emınım arkasından kosturacak bırkac aya.sımdı bırlıkte oynuyorlar kahkahaları gormenız gerek harıka bır dost edındırdıgımız ıcın mutluyuz.en azından gercek dostu sımdıden var.umarım sızde bu dosttan edınırsınız.ama yavru bakımı zordur sımdı ugrasabılırmısın bılemem:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…