2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

evet canım aynı gidiyoruz bende gece yatamadım bende öyle hissediyorum valla ama ne biliyim yinede umutlanamıyorum

hayırlısını istiyorum kendimi çok dinlemekte iyi degil bir kez daha ultrasyona girsem mi kararsızım gecen hafta bugün girdim kese göründü kalp atışı için daha gitmedim

cnm progestanı içiyormusun fitil olarakmı kullanıyorsun merak ettim

Zeyon-İstanbul Tam çalışmaya başlamak üzereyken yine evde olmak zorunda kaldım :)))

Son düzenleme:
hayırlısını istiyorum kendimi çok dinlemekte iyi degil bir kez daha ultrasyona girsem mi kararsızım gecen hafta bugün girdim kese göründü kalp atışı için daha gitmedim
bende gitmedim 7 mayısa gitcem kalp atışına offf beklemek ne zor yaaa bide korku
kuzum doktorun işi bu.buradan para kazanıyor hiç çekinme aç sor

arayım olmazsa

bende gitmedim 7 mayısa gitcem kalp atışına offf beklemek ne zor yaaa bide korku

arayım olmazsa

biz 3,5 yaşında yeğenimin açık kalp ameliyatından çıkmasını 4 saat bekledik ömrümüzden ömür gitti,eşim mescitteydi haber vermeye gittiğimde beni ne gördü ne duydu allaha çok şükür şimdi sağlıklı bunlar güzel bekleyişler kalbini ferah tut lütfen

canım çok geçmiş olsun evet güzel bekleişler çok şükür bugünümüze...

eslem4847 bursa krndi işyeri var ama kanaması olduğundan beri çalışmıyor yani 9 ay işsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…