2023 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Nasıl uyuyacak ki canım, ayakta sallıyoruz pışpışlıyoruz gece de bizi arıyor , nasıl bir yol izleyeyim şimdiden sonra
Bende onla yatacağız diye 1.5 kişilik yada yavrulayan yatak bakıyordum , keşke alışsa da küçük diye düşünüyordum ben mi abartıyorum ya😂😅
Canım ben ılk gunduz yatırdım alıssın dıye baktım ılk gunden hıc yadırgamadı dırek o gunun gecesı de uyuttum. Gece cok uyanmaz bır sıkıntısı yoksa hıc uyanmaz. Uyanınca da bana seslenıyor genelde hemen uyur ama uyumazsa yanında uzanınca uyuyor sonra kalkıp yatagıma gıdıyorum. Bır kac defa yatak odamıza ortamıza almıstım ama oyle alısmasın dıye odasından cıkarmadım.Odasını ayırman ıcın Yanı ılla desteksız kendı kendıne uyuması gerekmiyor. Ben ya sallamadan kucagıma alırım oyle oturduğumuz yerde uyur ya da yanında uzanırım o sekılde.Sen de ayırmaya baslarsan ılk gunduz yatır gunduz sıkıntı cıksrmaz ıse geceye gecır. Bızım dogdu dogalı odası hazırdı odasına alısıktı sadece uyumuyordum.

Kızlar gerçekten aynı odada iki bebek olmuyor , hangisi uyanırsa öbürü de uyanacak diye tedirgin oluyorum, şimdiye kadar ihmal ettim odasını ayıramadım hazır değilim diye ama artık oda almam lazım oğlana, nasıl birşey alayım öneriniz var mı, birde yavaş yavaş odasına alışır mı sizce çok mu erken , şimdilik yavrulayan yatak alayım babası onla yatsın diyorum, zaten öyle yaptık hep bebek doğduktan sonra babayla yattı
Cnm ben yer yatagi yaptim döşek bildigin oyle uyuyor o kadar dönüyor ki hepsinden düşüyor bi sure bole idare edecem:) odalari ayirmam zorunluluktan oldu biraz da 1 kac gun yaninda yattim sonra alıştı ozel bi caba harcamadim. Maddi olarak seni zorlayacaksa yer yatagi mantikli bence

Arkadaşlar tüp bebek tedavisi ile ikizlere hamileyim 11. Haftalıkken yani geçen hafta kanamam oldu hemen acile gittim sonra sabahı doktorumada gittim bi kaç gün sonra başka doktorada gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok dediler ben günde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vuruyorum zaten ilaç kullanıyorsun yapacak bir şey yok deyip eve yolladılar düşük olacaksa olacak dediler 1 hafta koyu kırmızı koyu kahverengi kanama oluyordu pazartesi gece bu kanama sulu şekilde yoğun kırmızıya döndü doktora gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok ilaçlarına devam deyip eve yolladı ama kanamam durmuyor bebeklerimi kaybedeceğim diye çok korkuyorum

Arkadaşlar tüp bebek tedavisi ile ikizlere hamileyim 11. Haftalıkken yani geçen hafta kanamam oldu hemen acile gittim sonra sabahı doktorumada gittim bi kaç gün sonra başka doktorada gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok dediler ben günde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vuruyorum zaten ilaç kullanıyorsun yapacak bir şey yok deyip eve yolladılar düşük olacaksa olacak dediler 1 hafta koyu kırmızı koyu kahverengi kanama oluyordu pazartesi gece bu kanama sulu şekilde yoğun kırmızıya döndü doktora gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok ilaçlarına devam deyip eve yolladı ama kanamam durmuyor bebeklerimi kaybedeceğim diye çok korkuyorum

X