2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

eger bebekle buyutmek ıstıyorsan sonradan alerjı olasılıgını ortadan kaldırmak ıcın hamılelıgınde almalısın.bebek bagısıklıgı anne karnında baslar.bız delırıyoruz kopegımıze.kızım emınım arkasından kosturacak bırkac aya.sımdı bırlıkte oynuyorlar kahkahaları gormenız gerek harıka bır dost edındırdıgımız ıcın mutluyuz.en azından gercek dostu sımdıden var.umarım sızde bu dosttan edınırsınız.ama yavru bakımı zordur sımdı ugrasabılırmısın bılemem:))

İşte bizde o yüzden erteledik hamile kalmadan alıp alıştırsaydık iyi olacaktı geç kaldık şimdide biraz zor eşim çok seviyor istiyor ama biraz titizdir kendisi tuvaletiyle temizliğiyle filan ilgilenemez sizin adınıza çok sevindim harika bir aile olacaksınız biz şimdilik balıklarımız ve kuşumuzla idare edicez cinsi ve adı ne ne kadarlık merak ettim

selam kızlar herkese, sizde de açık kahve su gibi bi akıntı oldu mu kıvamsız? 2 gün sürdü.

$_IGP4816.JPG

cınsı pug..kucuk ırk ıkı yasında temmuzda aldık aralıkta ılk kızıma hamıle kalmıstım.adıda Lucas:))

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım
sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum
tamarix-bursa-çalışıyorum
ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:
obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)
Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)
Fikirolog - izmir - çalışmıyorum
hurser-manisa-çalışıyorum
PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))
Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

Oslem34-ıstanbuldayım bende kızlar calısmıyorum
melos34 istanbul çalışıyorum
0fLu- İstanbul- ÇAlışmıyorum ev hanımıyım. :)
ruzgarrrr- istanbul başakşehir - çalışmıyorum
burcu_gen-ankara-çalışıyorum
kateng-Ankara Cankaya- şimdilik çalışıyorum ama onumuzdeki ay ayrılacağım
sucukluyumurta-eskişehir-çalışıyorum
tamarix-bursa-çalışıyorum
ceylin-KOCAELİ maalesef çalışıyorum:KK43:
obsesif22---elazığ--çalışmıyorum (daha doğrusu çalışamıyorum)
Meriva-fethiye-artık çalışmıyorum :)
Fikirolog - izmir - çalışmıyorum
hurser-manisa-çalışıyorum
PembePanter-bodrum- çalışmıyorum(aslında en ağır işçi evhanımlığı kim ne derse desin :))
Mestitosh-Diyarbakır-çalışıyorum

selam kızlr, edirne- çalışıyorum

Eki Görüntüle 398730

cınsı pug..kucuk ırk ıkı yasında temmuzda aldık aralıkta ılk kızıma hamıle kalmıstım.adıda Lucas:))

Hiiii aman tanrıım hangisine baksam bilemedim ikiside çok tatlı maşallah bebişini korusun allahım nazarlardan allah bağışlasın yeni bebişini de sağ salim alırsın inşallah kucağına öptüm hepinizi :KK9:

kese resımleını gordukce heyecanlanıyorum
ınsallah persembe gunu bende gorurum:)):18::18::18:

X