Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ay aman halt yemiş onlar😀 sen sadece karnından almıssın kalcan falan büyümemiş ondan oyledir göbüş. Harika gözüküyorsun 🤩 Benim mesela kalba göbek maşallah ikisi de birbiriyle yarısıyor😃
Kız bebek göbeği tam benim, yayvan bi değişik 😂 bölgesel almadım her yerime alıyorum ben kiloyu, hem iyi hem kötü o yüzden. Çok teşekkür ederim 🩷🩷🩷

Bu da benden, kızımla 27. Haftamızdan 🥰

Eklentiler

• IMG_6577.jpeg
    IMG_6577.jpeg
    101,8 KB · Görüntüleme: 28
ben 28+4te gittim iste bugun 1.7 cm dedi doguma kadar 2 cm olursa normal dogum yapabilirsin dedi bana da. 34.haftada tekrar gorecekmis. neden bu kadar farkli konusuyorlar acaba
Hala değişme ihtimali var mı acaba? Bir de tam previa değil o zaman sizinde hala mesafe var rahim ağzına yani kapatmıyor sanırım.

Anam bana şu taytı almış, aşırı rahat bir de pamuklu. L beden doğuma kadar olur bana, baya konuşmuştuk haberiniz olsun. Ama pek kalın değil, ben kalın giyemediğim için sıkıntı olmaz ama üşüyen analar varsa bunu 1-2 ay, sonra termallere geçebilir

Anam bana şu taytı almış, aşırı rahat bir de pamuklu. L beden doğuma kadar olur bana, baya konuşmuştuk haberiniz olsun. Ama pek kalın değil, ben kalın giyemediğim için sıkıntı olmaz ama üşüyen analar varsa bunu 1-2 ay, sonra termallere geçebilir
Ben de bunu ekledim sepete ama bedeninden emin olamamıştım. Benim bacaklarım zayıfladı mı noldu anlamadım şu biker tayt mesela bacaktan aşırı bol olmaya başladı bana. Ürün bolardı desem sen üstünden çıkarmıyosun sende bolarmamış 🥲 m mi l mi alsam bilemedim l mi aliyim

Kayınvalidemle konuştuk şimdi, kadın her seferinde Kasım 15'ten sonra gelcek diyo diye diye erken doğurtturcak yav beboyu 🥲
Ya bugün doktorumun ebesi de dedi ki 2 hafta sonra oerine masajına başlıcakmışm göstercekmiş, 36dan sonra da hareketler falan göstercekmiş bütün tuşlara basıcaz dedi😀 36 dan sonra artık gelebilirmiş bebek ben hep kendimi 39 40a alıştırdım ama zaten 2 hafta onden gidiyor bir de simdiden agırlaşmaya başladım iyicene 38 de felan dogsa ( saglıkla kolaylıkla tabi) fena da olmaz sanki o da benim kasım 20e felan tekabul ediyor☺️

Ben de bunu ekledim sepete ama bedeninden emin olamamıştım. Benim bacaklarım zayıfladı mı noldu anlamadım şu biker tayt mesela bacaktan aşırı bol olmaya başladı bana. Ürün bolardı desem sen üstünden çıkarmıyosun sende bolarmamış 🥲 m mi l mi alsam bilemedim l mi aliyim
Biker M benim yavrum, evet bolardı pot duruyor ama bu lcw daha kaliteli ondan bu kadar salmaz diye düşünüyorum. Benim bacaklarım da kalın değildir, oyshodaki L beden aşırı bol geldi mesela ama bu güzel oldu. 166 boyum var bacaklarım uzun 70-71 kiloyum şu an ona göre hesaplarsın. Belden ayarlanıyor

Biker M benim yavrum, evet bolardı pot duruyor ama bu lcw daha kaliteli ondan bu kadar salmaz diye düşünüyorum. Benim bacaklarım da kalın değildir, oyshodaki L beden aşırı bol geldi mesela ama bu güzel oldu. 166 boyum var bacaklarım uzun 70-71 kiloyum şu an ona göre hesaplarsın. Belden ayarlanıyor
160-64'üm ben de boyları eşitlersek aynıyız sayılır herhal o zaman L aliyim ben de rahat rahat giyerim

Doğum izniyle ilgili bi sorum var, şimdi doktor benim son adeti 19 marta çekti ama muhtemelen şekerden sebep bebek önde çıkıyor ondan da. doğum iznine 19 marta göre mi çıkıcam yoksa o son bebeğin olduğu haftaya göre mi? 19 marta göre çıkarsam ve çalışabileceğim son haftaya kadar çalışırsam arkadaşım gibi olucam sanırım kız izne çıktı ertesi gün doğurdu

Doğumdaki boyu tahmin edebiliyorlar mı? Boyu Fl 7 ile çarpınca bulunuyor diye biliyorum ama doğumdaki boyun tahmin edildiğini bilmiyordum 🙄
Simdiye kadar ki ortalamada giderse bebişin büyümesi ona göre bir hesap yapıyor, sanırım cihaz yapıyor bu hesabı ben oyle anladım. Kilo içinde asagı yukarı bir deger söyledi dogum kilosu olarak ama erkek bebekler ozellikle 30 haftadan sonra hızlı kilo alıyor daha da artabilir dedi o rakam.

Aynısından kullanıyorum sanki konuşmuştuk. Fiyat performans baya iyi doğuma kadar hatta sonrasında da kurtarır. Evet ince biraz dışarısı için. Ama ev, avm gibi yerler için kurtarır yine.

Aynısından kullanıyorum sanki konuşmuştuk. Fiyat performans baya iyi doğuma kadar hatta sonrasında da kurtarır. Evet ince biraz dışarısı için. Ama ev, avm gibi yerler için kurtarır yine.
bana kalınlığı çok iyi geldi dediğim gibi ben pek kalın şeyler giyemiyorum, doğru düzgün kış da yok artık bana yeterli geldi. Ayaklarım üşür sadece onu destekliyorum:)

Herkese merhaba arkadaşlar, ben 25 yaşında, eşim 29 yaşında. Eşimde mar testte 99% bozukluk var, morfoloji sorunu, spermin kafa kısmında. Biz ilk tüp yaptırdık, olmadı ve 2 ay sonra kendim hamile kaldım ve kızım var 2 yaşında. 2023 martta 6-7 haftalık hamileliğim düşükle sonuçlandı, bu yüzden vakumka temizlediler, kalp atışını falan duymuştum, 2024 haziranda 17 haftalık bebeğimde kromosom, kalp, böbrek soruşu olduğu için süni doğumla sonlandırıldı, benim şimdi son adetim 20 ağustostu, adetim 25-26 günden bir olur ve düzenlidir, asla gecikmez. Şimdi 14 eylül testte silik çizgi gördüm, ama şimdi çoo belirgin. 20 eylül hgc 163.3, 23 eylül ise 262.2 çıktı. Az artıyor. Bugün usm gittim, endometri 15 mm, amma hiç bir şey görünmüyor, sağ yumurtalıkta değişiklik var dedi. Şimdi 5hafta 1 günlük hamile sayılıyorum, ama dış gebelik mi, kimyasal mı, sağlam mı bilemiyorum. Geç döllenme olabilir mi? 31 ağustos ilişkisinde hamile kaldığımı düşünüyorum. Böyle şeyler yaşayanlar var mı? Çok endişeleniyorum, yarın yine kan vericem.

Simdiye kadar ki ortalamada giderse bebişin büyümesi ona göre bir hesap yapıyor, sanırım cihaz yapıyor bu hesabı ben oyle anladım. Kilo içinde asagı yukarı bir deger söyledi dogum kilosu olarak ama erkek bebekler ozellikle 30 haftadan sonra hızlı kilo alıyor daha da artabilir dedi o rakam.
Yaa nasıl ölçülüyorlar acaba merak ettim baya. Benim doktorum önden konuşmamak konusunda baya kararlı. Zamanı gelince konuşuyor genelde. Bebiş şu an 16-17 gün ileride ondan aşırı merak ediyorum son haftalarda ne olacak diye. 37ye kadar çalışayım diyorum ama ağırlaşacak mıyım bilemiyorum. Doktorum da net bir şey demedi. İri bebek olabilir falan diye. Sen yine 40a göre ayarla kendini diyor ama bu gidişle ben 40a kalacağına inanmıyorum pek 🤷‍♀️

X