2012 Ağustos Annelerinin Doğum Hikayeleri

misbonum - 24 yaşındayım + bdt : 21-08-2012 - isim : nilay
istanbul

Son düzenleme:
teyzesı bız de burdayız

ftm_cyhn yaş 26 kız elif ceren istanbul (kahramanmaraş yazabılseydım keske ama ıstanbul işte: )

Son düzenleme:
teyzesı bız de burdayız

ftm_cyhn yaş 26 kız elif ceren istanbul (kahramanmaraş yazabılseydım keske ama ıstanbul işte: )
Ekledim canım

alın sizin topice hikaye..
gece susadım ve kalktım sonra kasılmalar oldu tuvalete gittiğimde çok hafif ama çok az ve şeffafımsı bir akıntı vardı. uyku tutmadı beni.15 dakikada bir az az, 30-35 dakikada bir ise çok sancım vardı.eşimi kaldırdım hastaneye gitme vakti diye.gece 3:56 idi hastaneye vardığımızda nefes almakta zorlanıyordum.çok kuyruk (!) yoktu 2 kişi hemen muayene oldu geri gittiler. beni hemen muayene ve NTS ye alıp ameliyata start verdiler.çok çokçokçokçok heyecanlandım.anneme haber vermedik sadece eşim ve ben eşim dışarıdaydı ama isterse girebileceğini söylediler.esimde girince basladılar.önce suni sancı verdiler ciksin diye.benbas bas bağırıyodum sanki boğuluyor muşum gibi çirpiniyordum ve sonra kızım geldi ama hiç ağlama sesi yoktu. olamaz allahım ne oluyor dedim sanki kızım gelip bana ben geldim dedi 2 saniye geçti geçmedi bebişimiz ağladı. aman allahım dünyanın en güzel sesi, sanki bir melek.eşim de ben de ağlıyorduk kızımdan ,aşkımdan başka önemli birşey yoktu bu dünyada. yanıma koydular onu . çok gzeldi opera sanatçıları bile onun çıkardığı ses kadar güzel ses çıkaramaz.. çok tatlı 2634 gram doğdu meleğim seni seviyorum yaşama sevincim benim tatlı kızım bulem (evet bulem kızımın adı )yine ağlıyor hadi aşkım gel acık da biz topic açak dimii

Hayırlı olsun, Rabbim analı babalı büyütsün inşaallah. Darısı bizim başımıza Bu arada kızının adı Bulem mi Buğlem mi? Buğlem kaybettiğim kızımın adıydı sizinki adıyla yaşasın inş

bizide ekleyin lütfen son zamanlarda fazla giremiyorum, son iki gün heyecen dorukta

cigdem_ce, avusturya, 32, Rosa Neval, kiz, 39. hafta, sezeryan, 27 temmuz

canım eklediğin için teşk. oglumun adınıda yazarsan sevinirim :) Nurettin yiğit :)

Bizi de eklermisiniz lütfen peony, istanbul, 28, erkek, 39. hafta içindeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…