2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aaa tamam ben tv'de izlemiştim müzisyen adam dimi şimdi hatırladım ama kolik cd'si deyince isminden çıkaramadım..Hemen nete girip bakayım canım sağol tavsiyen için...

aaa tamam ben tv'de izlemiştim müzisyen adam dimi şimdi hatırladım ama kolik cd'si deyince isminden çıkaramadım..Hemen nete girip bakayım canım sağol tavsiyen için...

evet canım müzisyen.albümün adı kolik te onun için öyle dedim.inşallah bebişinde işe yarar.estgfrllah ne demek yeterki birbirimize yardmımız dokunsun.kaydirigubbakcemile5sana kolay gelsin.bende hazır kız uyurken biraz istirahat edeyim.öpüldünüz.

iyi akşamlar bayanlar ben ekim de anne olacağım inşallah..

yeni anneleri tebrik ediyorum eli kulağında olanlara da ALLAH yardım etsin diyorum..

kızlar 8, ayımdayım ve bebeğim 2600 kg şu an da normal kilosuna göre 3-4 hafta iri yani..

sizce 4000 kg ı geçer mi bebiş ve normal doğum yapabilirmiyim...

deneyimli olan anneler bir tavsiye de bulunsunlar olur mu

bilmiyorumkismile

merhaba arkadaşım ikimizde aynı durumdayız aramızda bir gün var nasıl ağrıların var mı bende 3 gündür çok sık karnımda kasılma oluyor bazende belime ve karnıma ağrı giriyor..sanki adet olacakmışım gibi pazartesi yada salı günü doktora gidicem ama karar veremedim hangi gün gideceğime ..allahım bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri gösterir inşallah....:1hug:

canım inşallah benimde öyle olurbilmiyorumkismile
tek duam hayırlısıyla biz kavuşamayanlaırn yavrularımıza kavuşması hayırlısıyla
Allah ım yardımcımız olsun hepimizin

Selam, ben de hala beklemedeyim normal dogum icin..En kidemli benim ama galiba 40+2 oldum ya eyvahedigeldismile Bende de var kasilmalar ve ara ara bicak saplanir gibi oluyo kasiklarima..Bel ve karin agrisi yok bende,NSTde de sanci cikiyo ama anladigim kadariyla dogumu baslatacak kadar degil.. Bi de henuz acilma yokmus bugun gittim doktora.. Sali tekrar gitcem bakalim artik nolcak.. Bu arada bebeklerden konusulmaya baslanmis ya ne guzel cok imreniyorum valla, gule gule buyusunler insallah tum bebisler.. Allahim bekleyenlere de tez zamanda bebeklerini kucaklarina almayi nasip etsin insallah.. Ben de dahil boshayallersmile

kızlar yenıdogan bebege su verılır mı sız verıyomusunuz???

cnm normalde verilmez ama benim dr um ver dedi.tabi bi kaç kaşık.havalar çok sıcak olduğu için bi sakıncası yok bence aksine faydası var.korkma bi kaç kaşık sudan bişi olmuyor.

merhaba arkadaşlar,

bebeklerini halakucağına almayan arkadaşlar,inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız tez vakitte. inanın çok başka birşey. içerde olmaları ayrı güzel,dışarıda olmaları daha da güzel. her an onlara dokunabilmek çok güzel bir şey yaa. bakarken özlüyor insan.
bizde oğlumla gayet iyiyiz. bizede doktor su vermeyin dedi. hiç su verildiğini de duymadım ama yaa. anne sütünde olsun mamada olsun gerekli takviyeler var zaten.
gaz ilacı bize bitkisel bir ilaç verdi doktor zingo diye. katkı maddesi yok sadece bitkisel yağlar var çok sık değil ama arada kullanıyoruz. günde 10 damla vitaminimiz var. birde burun için ilaç var onuda sık sık kullanmıyoruz. maşallah diyim gazını kendisi çıkartıyor oğlum. birşey yapmıyoruz gaz çıkartmak için.

arkadaşlar bebeğinin koliği başlayan varmı?ben şimdiden çook korkuyorum bu kolikten.her bebek muhakkak olurmuki yaa.

cnm her bebekte oluyormu bilmem ama maalesef benim oğlumda var.çok zor gerçekten.bi şurup aldım bitkisel babuline adı.birazcık rahatlattı.ama koliğin kesin çözümüde yok zaten.allah bize sabır versin.

bu arada en güzeli normal doğum arkadaşlar ya. ben hastanede iken üstüme kaç kişi geldi normal doğurdu gitti hemde yürüyerek yaa. ben 2. günü zor ayaklandım ki arabada gelirken eve eşim 20 den yukarı çıkamadı. allahtan ameliyat dikişli değil lazer ile oldu. birde dikiş olsaydı halim harapğtı valla. allahım dikişle sezeryan olan arkadaşlara yardım etsin çok zor.ben artık yataktan kendim kalkabiliyorum işlerimi halledebiliyorum. ama saolsun kayınvalidem ve görümcem bütün işlerimi yapıyorlar. gelen gideni ağırlıyorlar zaten geneli kandi taraflarından gelenler hep.ben oğluma harcıyorum bütün enerjimi.

gaz sancısıymış nette gördüm şimdi. ay çok kötü o ya allah yardımcınız olsun.benim alt komşumun bebeğinde vardı ama benim kullandığım ilaçtan kullandı çok iyi geldi tavsiye ederim. tamamen bitkisel adı zingo.sadece bitkisel yağlardan üretilmiş bir ilaç

herkese merhaba:) kızımla evimizdeyiz allahım sizlerede sağ salim kavuşmayı nasip etsin inşallah. perşembe günü nst çekildikten sonra dr sezeryana karar verdi
tabi önce biraz suni sancı verdi kızımın kalp atışlarında değişme olmayıncada bi kaç saat içinde hemen sezeryana alındım genel anestezi oldu ve gayet başarılıydı çok şükür atlatık o kadar sezeryandan korkandan ben güle oynaya girdim ameliyathaneye. kızım 3350 doğdu boyuda 49 cm sağlığı yerinde çok şükür sadece ben uykusuzum en son çarşamba gecesi uyudum annem olsaydı daha rahat olurdum kayınvalidem var ama sürekli uyuyor geceleri sen uyu biz göz kulak oluruz diyen yok neyse allah yardımcımız olsun saat 4 e kadar eşim ilgilendi tabi ben arada kalkıp altını değiştirdm emzirdim falan şimdi eşimi uyuttum kızımıda size bakayım dedim rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Canım benim gözün aydın, Allah anali babalı büyütsün. Kuzuna da masallah. Kayinvalidenin uyuma muhabbeti bana da malum oldu. Ilk hafta bizde kaldı, o kadar uykusuz kalıyodum. Hiç demiyodu bile;sen biraz uyu,ben bakarım kızına diye. Ama akıl edemiyolar bence.. :) :) neyse kuzum herseyin yolunda olması çok iyi. Kendine ve kuzuna çok iyi bak.

selam kızlar,

uzun süredir gelemedim malum masal hanım tğüm vaktimi alıyor 1 ayımız dolmak üzere artık yavaş yavaş düzene giricez sanırım ama dün kaka yapamadı şimdi de o sorunumuz var mamadan sanırım neyse buna da şükür herkesin iyi olmasına sevindim. hepinizi öpüyorum

cnm burcu bebek hayırlı uğurlu olsun. sağ sağlim kavuşmuşsun kuzuna ne güzel allah bahtını açık etsin maşallahh

Selam kızlarrrrr. Doğurmayan kimler kaldı? Bu ağustos kuzuları çok inatçı galiba . opuyorumnanaktan Çıkmak istemiyolar içerden bi türlü .kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…