2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar,

ayşecikk allah yardımcın olsun canım , kolayca kuzuna kavuşmanı herşeyin yolunda gitmesi için dualarım seninle.

Burnundaki sümükleri çıkartmak için aldığım aspriratör çok dandik hiç almıyor mothercareden almıştım. Sizler hangi ürünü tavsiye ediyorsunuz ? Acil yardım koca sümükler var banyodan sonra hapşurunca bazen çıkıyor ama bunlar çıkmadı zor nefes alıyor. Serum fizyolojik vermişti dr ama o da temizlemedi korkuyorum sıkmaya damla damla da işe yaramıyor.

Banyo yaptı kuzucuk şimdi uyuyor , ben de biraz uyudum bugün şimdi biraz daha kestirecem deli gibi uykum var ter içindeyim.

Hepinizi öptüm , burun aspriratörü için sizden haber bekliyorum.

ediyorum canım ama yinede insan korkuyor birde devlet hastanesinde doğum yapmakta korkutuyor beni bilmiyorumkismile

doğum duası hangisiydi canım o kadar çok okuyorum ki gönderirmisin bana

canım meryem suresını bı şışe suya 7defa okuycaksın doğuma girmeden once o suyu ıceceksın doğum duası dıye gecıyo gercekten faydası var..

kızlar bende dogum yaptım. kızım 3 kilo dogu ama 2 gün içinde 300gr verdi. suan uyuyor afacan. gaz sorunu var onunla ugrasıyoruz

merhabalar,
uzun suredir giremedim....

17 agustos saat 10:45 te kizimiz geldi dunyaya
normal dogum oldu 3040 kg 51 cm
dogum haftasi 39+1

sariligi disinda hersey yolunda cok sukur....

darisi bekleyenlerin basina,herkesin dedigi gibi ben de bol bol uyumanizi tavsiye ederim :)

Selam canım, ben eminönünden almıştım, havuzlu handan.Ama markaını unuttum.Paketini attığım için hatırlamıyorum.Üstünde de bişey yazmıyo.Güzel temizliyo benim aldığım.

kızlar bende dogum yaptım. kızım 3 kilo dogu ama 2 gün içinde 300gr verdi. suan uyuyor afacan. gaz sorunu var onunla ugrasıyoruz

Hayırlı olsun. 1 hafta içinde 300 gr kadar vermeleri normal dedi doktor.opuyorumnanaktan

Hayırlı olsun , ben de hep normal doğum istedim ama olmadı.akannehir

selam kızlar
aspirinn, butterfly ve al yıldız tebrik ederim sizleri, hayırlı olsun bebişleriniz..
ben de hala bekliyorum salı inş. kontrolün var ama öncesinde sancı falan gelmesinden de kokrmuyo değilim hala doğum şeklim belli değil ya gerginim biraz salı belli olur artık tabi gelmemiş olrsa o vakte kadar, kızımın kilosu 4e yaklaştı sanırım geçmiş bile olabilir e günü de doluyo hayırlısı, dualrınızı bekliyorum ben de..

allah saglıcakla kurtulmanı nasıp etsın canım en kısa zamanda kucaklarsın ınsallah:dance:

kızlar gecmıse bakamadım ama hersey yolundadır ınsallah bende dığer arkadaslar gıbı uyumanızı tavsıye edıyorum :))))))))
3 gun hıç gozumu kırpmadım ılk gun ağrıdan tabı oğlusumda annesınden oğrendı ağlamayı :)))))
maasallah sessız uyuyor sımdılık uykumuz duzenlı altı temız karnı tok gazı yok ıse sesı cıkmıyor bebısımın ama bıraz memede uyumayı sevıyor ...
buarada zerrın gırdımı bılmıyorum ama oda elıf alyasını kucağına aldı cok seker bı kızı var kendısı ve esıde oyle bundan sonra bağlarımızı dahada kuvvetlendırıcez ...
burada sızlerle hos sohbetler ettık gıremedığımde cok ozluyorum

selam herkese benide kimse merak etmemiş ben yokken doğum yapan herkesi tebrik ederim...17 ağustos 10,42de defne masal bize merhaba dedi melek kızım 40 artı 3 de doğdu...nazlı küçük hanım...3090 kilosu boyu ölçmediler..epidural sezeryan oldum çok rahattı tavsiye ederim sadece hastaneden eve giderken arabadaki sarsıntıda canım yandı ..baş ağrısı gaz sorunu falan olmadı şuan gayet rahatım...göğüd ucu sorunu yaşadım şimdilik kalkan kullanıyorum umarım yakında onada gerek kalmaz...

buarada size bişey sorcam benim meleğim cuma sabahından beri kaka yapmadı..çiş yapıyo ama kaka yok ...bide beim kızım adet oluyomuş şuanda doktor benden geçen hormonlar yüzünden dedi normalmiş yenidoğan kız bebeklerde olabiliyomuş ..ama ne kadar sürerki bu bir iki damla kan oluyo bezinde insan yinede tedirgin oluyo yani....

Merhaba Ebru,

oncelikle bebegini gule gule buyut insallah, ben hala beklemedeyim boshayallersmile Bebegi olan bi arkadas onermisti bize Otribebe^nin Nazal burun aspiratorunu kullaniyolarmis cok memnunlardi, ben de aldim henuz kullanamadik cekmecede bekliyo daha:kedi: ucuz bise eczanelerden bulabilirsin..internetten bi arastir istersen, soyle yaziyodu bi sitede:

Nefes almakta zorlanır, bunun sonucu olarak huysuzlanır. Uyku ve beslenme problemleri yaşar. Oysa şimdi onu rahatlatmanın çok güvenli ve doğal bir yolu var. Otribebe Nazal Aspiratör Yöntemi. Bu doğal ürün ve yöntemle anneler, bebeklerinin burnunu hijyenik ve doğal bir yolla açabilir. Tam olarak temizleyebilir.

Kolay gelsin bebisle, darisi basima insallah :ecrin_bebek:

allah saglıcakla kurtulmanı nasıp etsın canım en kısa zamanda kucaklarsın ınsallah:dance:
canım saolsın inş.bende bebekliler kervanına katılırım:)

canım senin de hayırlı olsun bebişin

merhaba kıslar nasılsınız_?

bebeklerini kucağına alan anneler hepinizi tebrik ederim. allah analı babalı büyütsün inşallah.
bebeklerinin gelmeklerini bekleyenler allahım tez vakitte sağlıkla bebişlerine kavuşmalarını nasip eylesin dualarımız sizinle.

oğluşum şimdi uyudu. hala göbeği düşmedi ama son safhada sanırım ip gibi birşey tutuyordu az önce üzerini değişince gördüm. doktorumuz yıkamayın düşmeden dedi. hala yıkayamadık meleğimi.

bugün ilk defa mutfağımda iş yaptım çok mutlu oldum. hamileliğimin 37. haftasından beri ve bu zamana kadar mutfağımda biriş yapamamıştım. çok özlemişim mutfağımı

doğum yapanlar hepinizin bebekleri hayırlı olsun. uzun süredir okuyorum ama yazmak pek kısmet olmadı. ben de eli kulağında bekliyorum inşallah yakın zamanda kavuşucam bebeğime. karnımdaki toplanması gün geçtikçe daha çok canımı acıtıyor. kaburgalarımı hissetmiyorum artık. sürekli onun üzerinde yaşıyor artık doğsun diyorum. bu seferde kara kara doğduktan sonraki uykusuz geçecek gecelerimi düşünüyorum.. allah tüm annelere sağlık, kuvvet versin.

Merhaba annelerrr...ben de cuma günü sat 09.18 de minik defneme kavuştum..şükürler olsun herşey yolunda gitti. Pek bi sıkıntım olmadı..bu sezaryen de çok fena değilmiş aslında..normal diye diretmeme çok gerek yokmuş. Şimdi kızımla evimizdeyiz. Dün öğleden sonra çıktık hastaneden. Ben de ayağa kalktım çok şükür. Kızım 3.160 gr doğdu..halbuki usg'de 4 kilo görünüyordu..buna çok şaşırdım. Neyse gelirim yine ben..öpüyorum hepinizi...

çok teşekkür ederim canım hemen araştırıyorum. Senin de eli kulağında galiba cetveline göre... İnşallah sağlıkla güzel yavrunu kucağına alırsın. Öptüm

hepinizin gözü aydın kızlar. allah analı babalı büyütsün bu bebişleri bende yarın doktora gidicem bakalım ne diyecek aslında ağrılarım başladı bende normal doğum istiyorum ama artık beklemekte istemiyorum bir an önce oğluma kavuşmak istiyorum ...darısı bana tüm bebeklerini bekleyen annelerin başına...a.s.

ayyy kızlar ne güzel doğuran doğurana gözünüz aydınnn geçmişe bakamıyorum maşallah hepinize :))

herkese günaydın kıslarr nasılsınız
kociş işe gitmek üzere gitmeden bi bakayım dedim
benim son 2 günüm çok heycanlıyım artık karnıma sürekli ağrılar giriyor galiba heycandan ve korkudan birde felaket başağrım oluyor
Allah ım hepimizin hakkında hayırlısını versin
hepinizi ve meleklerinizi kocaman öpüyorum
güzel bir gün geçiririz inşallah

canım gözünaydın maşallah kızına herşey yolunda Allah ım sağlıklı analı babalı büyütmeyi nasip etsin
bizlerdende dualarını esirgeme

hayırlısı canım inşallah biz geride kalanlarda diğer arkadaşlarımız gibi sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla alırız meleklerimizi kucağımıza

canım seninde gözün aydın 41 kere maşallah kuzucuğuna
darısı başımıza inşallahopuyorumnanaktan

selam canım ne güzel oğluşunu doğurdun ev hayatına bile başladın
ben hala beklemedeyim ama az kaldı:) inşallah bende sorunsuz bi şekilde alırım yavrumu kucağıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…