2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hmm..maaşallah, tatlı uykular.. peki kendin mi yıkadın..yıkamak çok büyüyor gözümde benim ah.. annem de 2güne gidecek.. 1başıma nasıl bi anne olcem acep..

Kardeşimle beraber yıkadık canım.benim annemde 1-2 haftaya gidicek, kardeşimin nikahı var yakında. Ben de yalnız kalıcam . :)

saolasın cnm..baya cesaret verdin.. inş.daha kolaylaşır yalnızken..annem bakamazsan sen gel diyor ama eninde sonunda yalnız kalacağıma göre şimdiden alışmam en iyisi..

yalnız değilse de eşimle yıkasak diyorum ama çok korkuyıorum inciticem, düşürücem, hatta kafayı yıkarken boğazını boğuyorum gibi geldi denediğimde.. annem de "ben bile zor yapıom, inş yapabilirsin" filan dedikçe :S kulağına su kaçırmak da büyük bir korku ayrıca.. annem iki koltuğunun arasından elini geçiriyor kafanın arkasından döküyor suyu.. siz de mi öyle yapıyorsunuz.. file aldık ama onu temizlemek, tak çıkar daha zor sanki.. hem suya değmesi daha iyiymiş...

Biz fileyle yıkıyoruz canım, file rahat bana göre.Kulağına kaçan suyu da ağzınla çekebilirsin canım. Biz de öyle yapılıyo senelerdir. :)

selamlar kıslarr nasılsınız
doğum yapmayanların başında ben varım :):) çarşamba sabah hastaneye yatıyorum bakalım saat kaçta giricem doğuma hayırlısı hakkımızda
fakat en büyük korkum epidural:KK43: bana epidural olanlar azcık bilgi verebilirmi:KK43: iğne nasıl vuruldu acınız oldumu hiç hissettinizmi ve en önemlisi ne kadar zaman sonra geçti uyuukluğunuz
korkulu rüyam oldu :KK43:

ayrıca meleklerine kavuşan anneler size nasıl imreniyorum anlatamam ne güzel çoğunuzun yarı kırkı geldi içim ürperiyor böle düşündükçe sizleri melekleriniz kucağınızda maşallah canlarım hepinize ve meleklerinize hemde 41 kere :)) darısı biz kavuşamayanlara olsun inşallah
dualarınızı esirgemeyin bizlerden

Arkadaslar 20 /08/2010 itibariyle kuzuma kavuştum. Epiduralle normal dogum yaptım. Sakın korkmayın süper bisey. Güle eğlene doğurdum. Sezaryenliler yuruyemezken ben her isimi kendim görebiliyorum. Allah hepinize sağlıklı doğumlar hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu arada kuzusuna kavuşan bütün anneleri tebrik ediyorum:)

Arkadaslar 20 /08/2010 itibariyle kuzuma kavuştum. Epiduralle normal dogum yaptım. Sakın korkmayın süper bisey. Güle eğlene doğurdum. Sezaryenliler yuruyemezken ben her isimi kendim görebiliyorum. Allah hepinize sağlıklı doğumlar hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu arada kuzusuna kavuşan bütün anneleri tebrik ediyorum:)
Süperrr..canım benim bolll bollll kokla kuzunu :)))

kızlar yenıdogan bebege su verılır mı sız verıyomusunuz???

Bana doktor verme dedi, anne sütünden karşılanııyo dedi. Ama bazılarına da verin demişler. Ben yine de doktoru dünleyip vermiyorum canım benim.opuyorumnanaktan

Kızlar sab simplex gaz ilacı kullanan var mı ??

Ben henüz gaz ilacına başlamadım. Doktor bişey vermedi bize henüz. bilmiyorumkismile

selamlar kıslarr nasılsınız
doğum yapmayanların başında ben varım :):) çarşamba sabah hastaneye yatıyorum bakalım saat kaçta giricem doğuma hayırlısı hakkımızda
fakat en büyük korkum epidural:KK43: bana epidural olanlar azcık bilgi verebilirmi:KK43: iğne nasıl vuruldu acınız oldumu hiç hissettinizmi ve en önemlisi ne kadar zaman sonra geçti uyuukluğunuz
korkulu rüyam oldu :KK43:

ayrıca meleklerine kavuşan anneler size nasıl imreniyorum anlatamam ne güzel çoğunuzun yarı kırkı geldi içim ürperiyor böle düşündükçe sizleri melekleriniz kucağınızda maşallah canlarım hepinize ve meleklerinize hemde 41 kere :)) darısı biz kavuşamayanlara olsun inşallah
dualarınızı esirgemeyin bizlerden

Ayyy canım benim, az kaldı seninde. İnşallah ağrısız sızısız rahat bi doğum yaparsın.opuyorumnanaktan Epidural olmadım ama spinalde belimden iğne vurdular, anlık bi acı oluyo, sonra zaten uyuşuyo ayakların. opuyorumnanaktan

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün.

benimki alıştı baya baya ilk başta istemedi ağzını yüzünü ekşitti falan o arada babam geldi ben o kadar uğraş uğraş veremedim dedesi bi aldı kucağına tuttu ağzına bizimki lööp diye tutmasınmı:ecrin_bebek:meğer dedesi veince alacakmışş.sende başkalarına denet belki o zaman tutar.

Bizimki de biraz alışmaya başladı ama işine geldiği zamanlarda, iyice karnı doyduğunda veriyorum emziği beraber uykuya dalıyor yani uykusu geldiği için farkında olmadan alıyor bence neyse o da bişey çünkü sürekli göğsümdeydi uyurken bile yere indirince ağlıyordu, şimdi emzirip veriyorum emziği 1 dk'da dursa ağzında mutfaktan suyumu içip gelebiliyorum:)))

Bizimki de biraz alışmaya başladı ama işine geldiği zamanlarda, iyice karnı doyduğunda veriyorum emziği beraber uykuya dalıyor yani uykusu geldiği için farkında olmadan alıyor bence neyse o da bişey çünkü sürekli göğsümdeydi uyurken bile yere indirince ağlıyordu, şimdi emzirip veriyorum emziği 1 dk'da dursa ağzında mutfaktan suyumu içip gelebiliyorum:)))

benimde aynen göğsümden kendisi bile ayrılsa gözleri açılıyo hemen uyumak için kullanıyo resmen beni emiyo emiyo uykuya dalıyo ağzı süt dolu bi yatırıyorum yatak benim caaanım sütlerimle doluyo o kadar süt boşa gidiyo.şimdi doyunca anlıyorum zaten hiç yutkunma sesi gelmiyo o zaman dayıyorum emziği.bide kolik cd si varya onu dinletiyorum benim kız transa geçiyo .tavsiye ederim.

benimde aynen göğsümden kendisi bile ayrılsa gözleri açılıyo hemen uyumak için kullanıyo resmen beni emiyo emiyo uykuya dalıyo ağzı süt dolu bi yatırıyorum yatak benim caaanım sütlerimle doluyo o kadar süt boşa gidiyo.şimdi doyunca anlıyorum zaten hiç yutkunma sesi gelmiyo o zaman dayıyorum emziği.bide kolik cd si varya onu dinletiyorum benim kız transa geçiyo .tavsiye ederim.

canım ben bilmiyorum kolik cd'sini biraz açarmısın, ağlayınca falan mı dinletiliyor?

canım ben bilmiyorum kolik cd'sini biraz açarmısın, ağlayınca falan mı dinletiliyor?

osman orhan buzuki diye bi adamcağızın bebekleri kolik olupta fön makinasının sesine susmaları üzerine araştırıyor fön makinası elektirk süpürgesi gibi aletler ile anne karnındaki seslerin frakansları aynı olduğu için bebekler sakinlşeyor ve Allah bu işinden razı olsun bu anne karnındaki seslere benzeyen bi albüm hazırlıyo.internette bulabilirisin tatlım.her bebekte işe yaramayabiliyo ama benimki bayılıyo.

X