2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

didemcm az kaldı inş bi avazda...

KıZlar gözünüz show tv de olsn doğum sonrası karın toparlamadan bebek masajından felan bahsddecekler

Merhaba arkadaşlar. haber vereyim dedim. daha doğurmadım. ama suyum geldi. 8 dk 1 sancım var. vajinal muayene yapıldı. herşey uygun. 5 dk. 1 e düşünce gidicem hastaneye. ama yakşalık 6 saattir 8 dk 1'den aşağı düşmedi. perşembe günü açıklık 2 cm idi.
beklemedeyim. şimdlik dayanılmıycak gibi değil.
bugün k.validenin de d. günü. biliyosunuz zaten istemiyodum bugünü. kadın durup durup babannesine hediye gelecek diyo.benim kız bana inat bugün gelecek herhalde.

dualarınızı eksik etmeyin. açılmam hızlansın. şimdi sıcak duşa giricem. hurma yiyip su içiyorum. fırsat olursa uğrarım yine.

Hayırlı olsun canımmm.İnşallah kolayca doğurursun. Merakla bekliyoruz haberini. opuyorumnanaktan

Merhaba arkadaşlar. haber vereyim dedim. daha doğurmadım. ama suyum geldi. 8 dk 1 sancım var. vajinal muayene yapıldı. herşey uygun. 5 dk. 1 e düşünce gidicem hastaneye. ama yakşalık 6 saattir 8 dk 1'den aşağı düşmedi. perşembe günü açıklık 2 cm idi.
beklemedeyim. şimdlik dayanılmıycak gibi değil.
bugün k.validenin de d. günü. biliyosunuz zaten istemiyodum bugünü. kadın durup durup babannesine hediye gelecek diyo.benim kız bana inat bugün gelecek herhalde.

dualarınızı eksik etmeyin. açılmam hızlansın. şimdi sıcak duşa giricem. hurma yiyip su içiyorum. fırsat olursa uğrarım yine.
Hadi gözün aydın canım Allah bi avazda kurtarsın.Sıra bize gelir inşallah yarabbim :Saruboceq: İnşallah hemen dourursunda bebişkona kavuşursun...

Arkadaşım aradı beni doum yapmış görmüş ruyasında.Ablam geldi gece,karnımı sevdikce benim sıpa yaklarını dayadı.İlk defa ayak tabanını,topuunu ve parmaklarını gördüm hiç bu kadar yaslamamıştı çok güzel bişidi bide o ayakalr dışarı çıksa çok güsel olacak :))).Kayınvalidemde bugün ya da yrn gelicek merak etme dio ama bakalım

herkese merhaba,
işten ayrılınca sizlerle de irtibatım kesildi. biz iyiyiz çok şükür. sıcaklarda bunalmaya devam ediyoruz. kızımı bekliyoruz. dün görüştük, detaylıda çok tatlıydı. abisine benziyor galiba:)
yalnız bu hızla büyümeye devam ederse sezeryana gidebiliriz gibi duruyor. şimdiden baş çevresi 42 hafta gibi duruyor diyor doktorumuz. inş. normalle atlatabiliriz...
herkese selamlar...

herkese merhaba,
işten ayrılınca sizlerle de irtibatım kesildi. biz iyiyiz çok şükür. sıcaklarda bunalmaya devam ediyoruz. kızımı bekliyoruz. dün görüştük, detaylıda çok tatlıydı. abisine benziyor galiba:)
yalnız bu hızla büyümeye devam ederse sezeryana gidebiliriz gibi duruyor. şimdiden baş çevresi 42 hafta gibi duruyor diyor doktorumuz. inş. normalle atlatabiliriz...
herkese selamlar...

Hoşgeldin canım, hepimiz bekliyoruz bebişlerimiziiii. Hiç birinin gelmeye niyeti yok galiba.kaydirigubbakcemile3

Kızımın mevlüt kıyafeti nasıl kızlarrrr? Hediye geldiii. opuyorumnanaktan

98f166be.jpg

berrakadacım...neti yeni açtım ve ilk görüdğüm şu şeker kıyafet oldu...ne şeker şey o öyle...eminim kızına da çok yakışacaktır...eeeeeeeeee...ne de olsa içindeki daha şeker olacak değil mi yani....opuyorumnanaktan

merhaba güzel annişler oğluşum uyurken evi temizledim mutfagı düzelttim şimdide buraya bakalım dedim allahım gurbettin minik durusunu gördünüzmü bu ne şerek şey öyle bende oğluşumun resmini koymak istiyorum ama eşim 40 çıksın öyle diyor neyse buraya koyacağım ama en kısa sürede gizli tabiii :))

merhaba güzel annişler oğluşum uyurken evi temizledim mutfagı düzelttim şimdide buraya bakalım dedim allahım gurbettin minik durusunu gördünüzmü bu ne şerek şey öyle bende oğluşumun resmini koymak istiyorum ama eşim 40 çıksın öyle diyor neyse buraya koyacağım ama en kısa sürede gizli tabiii :))

aaa....resmini bırakmış mı?...hemen bakayım....boshayallersmile

Kızımın mevlüt kıyafeti nasıl kızlarrrr? Hediye geldiii. opuyorumnanaktan

98f166be.jpg

çok güzel ve şirin canımcım
güzel günlerde sağlıkla giysin inşallah

selam canımın içi nasılsın
nasıl gidiyor annelik :)) zorlanıyomusun geceleri falan
ayy daha benim 3 haftam var yaa
galiba en son benim doğuracağımakannehir

valla burcucum bazen zorlanıyorum bazende kolay oluyor beyefendinin havasına göre bizim uyku düzenimiz daha tam tutmuş değil bu gece ayaktaydık bakalım bu akşam ne olacak burak içerde dursun inan bakmasından değilde bu sıcaklarda yavrucaklar ter içinde kalıyor canım ya çok zor valla

berrakadacım...neti yeni açtım ve ilk görüdğüm şu şeker kıyafet oldu...ne şeker şey o öyle...eminim kızına da çok yakışacaktır...eeeeeeeeee...ne de olsa içindeki daha şeker olacak değil mi yani....opuyorumnanaktan

Ayyyy teşekkür ederim canımmm. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

selamlar canlar nasılsınız

Selam canım, hoşgeldin.İyiyiz sen nasılsınnn ?opuyorumnanaktan

Selam canım, sen de hoş geldin.Gurbet'in Duru'su bi harika yaaa, maşallah. :nazar: Sen de koy gizliden resminiiii, merak ediyoruzzzzz.opuyorumnanaktan

çok güzel ve şirin canımcım
güzel günlerde sağlıkla giysin inşallah

Teşekkür ederim canımmmm.opuyorumnanaktan

valla burcucum bazen zorlanıyorum bazende kolay oluyor beyefendinin havasına göre bizim uyku düzenimiz daha tam tutmuş değil bu gece ayaktaydık bakalım bu akşam ne olacak burak içerde dursun inan bakmasından değilde bu sıcaklarda yavrucaklar ter içinde kalıyor canım ya çok zor valla

doğru canım çok sıcak kuzular napsınlar
ben her gece ter içinde kalıyorum saçım başım hep ıslak
ama ne güzel ağ salim kavuştun yavruna darısı başımıza
çok var daha yaa bende sabırsızlanıyorum iyice
ee neler yapıyosun oğluşunla anlat bize biraz tecrübe olsun
günde kaç defa altını değiştiriyosun mesela:)))

Ayyyy teşekkür ederim canımmm. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Selam canım, hoşgeldin.İyiyiz sen nasılsınnn ?opuyorumnanaktan

Selam canım, sen de hoş geldin.Gurbet'in Duru'su bi harika yaaa, maşallah. :nazar: Sen de koy gizliden resminiiii, merak ediyoruzzzzz.opuyorumnanaktan

bende iyiyim canım
son hazırlıklar bitti çok şükür
en son kızıma kirli sepetide aldım bugünkaydirigubbakcemile2
artık beklemedeyiz hayırlısıyla gelsin kuzularımız inşallah
sen nasılsın canım

Selam kızlar ben geldim yeniden..

Nurcan cım çok doğru söylüyosun sıcaklar bebişleride mahvediyor.benimde 1 hafta önce yeğenim doğdu hala oldum yani :)) annemler 3 gün hastanede kaldılar perişan olduk diyo sıcaklardan..bebek içinde çok zor oluyo dedi..e bide göbek bağı düşmeden yıkamayın demişler..allahtan 5.gün düşmüşte ertesi gün hemen ilk banyosunu yaptılar.tabii şimdide hergün yapıyolar.ama sıcaklarda çok zorr diyor.izmirde onlarda..malum yanıyo orası..allah hem bizlere hem bebişlere kolaylık versin cnm..

Damla cım mevlüt takımlarına bayılıyorum zaten..sizinkide pek şekermiş..allah güle güle giydirmek nasip etsin..ben henüz almadım oğluşuma..doğduktan sonra gelişimine göre alalım dedik bi de ben hem burda hemde kurbanda ailemin yanına izmire gidince mevlüt yapayım istiyorum.o yüzden ay olarak beden olarak yanılmayalım diye almadım.ama çok özeniyorumm..

Burcu cukkk napıyonnn bakıyımm..h.sonu laptopu ele geçirdin hee..:)))

nurcancmmm hoş geldn cnm
Ya bişi sormak istiorm bn annelerimize
Nsıl giydiriosunuz yani hava sıcak ya yine de kat kat mı giydiriosunuz yoksa bir zıbın yeterli olumu acaba?

Berrakcım üle güle giysn inş çok şeker takımınız:)

X