2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar ben geldim yeniden..

Nurcan cım çok doğru söylüyosun sıcaklar bebişleride mahvediyor.benimde 1 hafta önce yeğenim doğdu hala oldum yani :)) annemler 3 gün hastanede kaldılar perişan olduk diyo sıcaklardan..bebek içinde çok zor oluyo dedi..e bide göbek bağı düşmeden yıkamayın demişler..allahtan 5.gün düşmüşte ertesi gün hemen ilk banyosunu yaptılar.tabii şimdide hergün yapıyolar.ama sıcaklarda çok zorr diyor.izmirde onlarda..malum yanıyo orası..allah hem bizlere hem bebişlere kolaylık versin cnm..

Damla cım mevlüt takımlarına bayılıyorum zaten..sizinkide pek şekermiş..allah güle güle giydirmek nasip etsin..ben henüz almadım oğluşuma..doğduktan sonra gelişimine göre alalım dedik bi de ben hem burda hemde kurbanda ailemin yanına izmire gidince mevlüt yapayım istiyorum.o yüzden ay olarak beden olarak yanılmayalım diye almadım.ama çok özeniyorumm..

Burcu cukkk napıyonnn bakıyımm..h.sonu laptopu ele geçirdin hee..:)))

evet canım geçirdim ama net gitti neyse geldi şimdi:))
naber canım
dün kontrole gittin dimii naptın

Teşekkür ederim kızlarrrr. opuyorumnanaktan Ayy bi de doğsa çok rahatlıycam yaa. Kime benziyo, neye benziyo, kaç kilo doğucak, esmer mi olucak , nasıl doğurucam , ne zaman doğurucam gibi sorularla beynimi yiyorum şu günlerde.sempatiksalakcinni

off hep aynı durumdayız canım
artık uykularım kaçıyorr rüyalarım değişti valla
Allah hakkımızda hayırlısını versin

biz geldik doktor teyzemizden. geçmişi okuyup yazacağım gelişmeleri
nasılsınız? güzel bi haftasonu geçiriyorsunuzdur inş.

hadi bakalım canım
hayırlı haberlerini bekliyoruz

selam canlar!!! Allahım bu ne sıcakk deliricem.
sabah arkadaşımla kahvaltıya gittim ordanda hastaneye nst var. iyi çıktı şükür. doktorum iyi ama her an gelebilirde,panik yapma dedi. beni iyi tanıdığı için salı son kont. çağırdı Allah nasip ederse. ctesi dedik ama cuma daolabilir dede. eşime söyledimm olamaz cumaaa çok önemli işleri varmış şirkette. gülermisin ağlarmısın:KK43: tans. iyidi 12/7. birazda alışveriş yaptım geldim ama haytımda bu kadar terlemedim resmennn fıskıye gibiii terrr. bişeyler atıştırırken size bakim dedim. dinlenmeyi planlıyorum biraz.
ebrudanda haber yokkk.
damla zaten doğurmaz daha iyi bariii:)))

canım hoşgeldin nasılsın
ben idare ediyorum sıcaklar fena
doğumlar yaklaştı bakalım nasıl olcak

Hoşgeldin canımm.opuyorumnanaktan Geçmişi boşver,geleceğe dön. kaydirigubbakcemile3 Gelişmeleri geçmişe bakmadan yazsaydınnnn, merakta bıraktın bizi kız. opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

geldim canım geldim bu sıcakta okumaya sabrım yetmedi zaten. doğuran var mı diye okuyorum gerçi baktım hastane kıyafetleri ile ilgi muhabbetler dönmüş.ebru da sezeryana gitmiş opuyorumnanaktan

neyse geleyim ben kızımaaa :) hala çok zayıfız kilo almamışız :KK43: topu topu 2500 gr geçen günlerde yazmıştım bi akşam bi akıntı geldi nişan olabilir mi diye ama kansızdı pembe değildi şüphe etmiş aramamıştım doktoru. meğer nişanmış. aşağıdan baktı doktor 1 cm açıklık varmış .bebeğin başı baskı yapıyor açılman birden olabilir dedi. bebek kanala girmiş dedi başına dokunmuş kızımın :)) nst ye girdim sancım 90 larda çıktı. istersen yatırabilirim ama sancını evinde çek dedi ben bişiy hissetmiyorum ki demiştim.ama alttan muayeneden sonra sancım başladı nedense.

ayın 11 ine sabahtan çağırdı tekrar nst için .sancım yüksek çıkarsa yatırırım belki dedi. kızım gelebilir yani teyzeleri zemuszemus

Hoşgeldin fahriye :))
nst iyi çıktı derken sancın varmıydı yokmu çıktı anlamadım bi de senin sezeryanmı normalmii onuda anlamadım :kedi:

Didoba dan haber vermişsin bende onu merak ediyordum..bunu ne zaman yazmışki en son?
hoşbuldukkkkk...
sancım çıkmadı ondan iyi dedi. sezeryan canımm benim kısmet olursa haftaya ctesi.

Neden her an gelebilir dediiiii ? Benimki de öyle dese yaaaaa. Siz doğurmadan doğuramıycam ben canım . ondan hemen doğurun istiyorum. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

yanii artık gelemk isterse gelir dedi iz ctesi diyoruz ama suyun falan gelirse panik yapma dedi ben takarım çünkü doktorumda beni iyi tanıdığı için bir durum olursa panik yapmayayım diye öyle dedi

Slm kızlar. Sizlere güzel haberim var. Nihayet muradıma erdim kaydirigubbakcemile2oğluşum bizlere daha fazla dayanamadı ve erkenden çıktı geldi.. Ağustosun 2 sinde sezeryanla aramıza katıldı. Sizlerle de sevincimi paylaşmak istedim.:emir_bebek:
Bende oğluşumda çık şükür iyiz. Darısı diger anne adaylarının başına :Saruboceq:

naber canım

off hep aynı durumdayız canım
artık uykularım kaçıyorr rüyalarım değişti valla
Allah hakkımızda hayırlısını versin

hadi bakalım canım
hayırlı haberlerini bekliyoruz

canım hoşgeldin nasılsın
ben idare ediyorum sıcaklar fena
doğumlar yaklaştı bakalım nasıl olcak
bend eçok şükür iyiym sıcak olmasa çok daha iyi olursum sanırımmmmm:))))
geldim canım geldim bu sıcakta okumaya sabrım yetmedi zaten. doğuran var mı diye okuyorum gerçi baktım hastane kıyafetleri ile ilgi muhabbetler dönmüş.ebru da sezeryana gitmiş opuyorumnanaktan

neyse geleyim ben kızımaaa :) hala çok zayıfız kilo almamışız :KK43: topu topu 2500 gr geçen günlerde yazmıştım bi akşam bi akıntı geldi nişan olabilir mi diye ama kansızdı pembe değildi şüphe etmiş aramamıştım doktoru. meğer nişanmış. aşağıdan baktı doktor 1 cm açıklık varmış .bebeğin başı baskı yapıyor açılman birden olabilir dedi. bebek kanala girmiş dedi başına dokunmuş kızımın :)) nst ye girdim sancım 90 larda çıktı. istersen yatırabilirim ama sancını evinde çek dedi ben bişiy hissetmiyorum ki demiştim.ama alttan muayeneden sonra sancım başladı nedense.

ayın 11 ine sabahtan çağırdı tekrar nst için .sancım yüksek çıkarsa yatırırım belki dedi. kızım gelebilir yani teyzeleri zemuszemus

opuyorumnanaktan aaaa geliyoo yaniiiii. valla sevindimmmm inş fazla bekletmez senii. kilosunada hiç takılmaaa çıkınca daha iyi beslersinn inş. doktorlar 2 kg geçsin yeter diyoooo. arkadaş 1 hafta önce yaptı doğum2300 o kadar şeker kiii:))))bak heyecan yaptımm sakin olmalıyım en azından bir hafta dahakaydirigubbakcemile3

Maşallah kızına canım, 2500 gr'da az değil, hem doğunca daha çabuk kilo alır kızın.Benim ki de geçen hafta sadece 80 gr. almıştı ve 1 hafta geri kalmıştı. Bakalım bu hafta ne diycek doktor. Benimki de gelmeye niyetlense ne iyi olur. Bekledikçe sabırsızlanıyorummm.

hoşbuldukkkkk...
sancım çıkmadı ondan iyi dedi. sezeryan canımm benim kısmet olursa haftaya ctesi.

yanii artık gelemk isterse gelir dedi iz ctesi diyoruz ama suyun falan gelirse panik yapma dedi ben takarım çünkü doktorumda beni iyi tanıdığı için bir durum olursa panik yapmayayım diye öyle dedi

Benimki de içeriyi çok sevdi herhalde, hiç niyeti yok gelmeye. Önümüzdeki hafta içi doğursam süper olur. kaydirigubbakcemile3 Sanki hep içimde kalıcakmış gibi geliyo. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Slm kızlar. Sizlere güzel haberim var. Nihayet muradıma erdim kaydirigubbakcemile2oğluşum bizlere daha fazla dayanamadı ve erkenden çıktı geldi.. Ağustosun 2 sinde sezeryanla aramıza katıldı. Sizlerle de sevincimi paylaşmak istedim.:emir_bebek:
Bende oğluşumda çık şükür iyiz. Darısı diger anne adaylarının başına :Saruboceq:

hayırlı sağlıklı olsunnn tickera göre 35 haftalıkmı doğdu. iyiseniz mesele yokkk analı babalı büyüsünnnn inş.

Bi kaç saat önce yazmıştı didoba , suyu gelmişşşş.Bekliyorum sancıların sıklaşmasını demişti. Bi de kaynanasının doğum günüymüş bugün, o da hiç istemiyomuş bugün doğurmayı.Kaynanası da bana doğum günü hediyesi geliyo diyomuş .kaydirigubbakcemile3 Saat 12 den sonra doğursa bari .kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

Eee o zaman açılması olsun bi an önce doğumunu yapsın diyemi dua etcez yoksa bugün değil yarınmı dua etcez kayınvalidesinden dolayı :)))
Şaka maka allah hayırlısını versin eğer çok acı ağrı çekmeden durcaksa bugün geçsin gece 12 den sonra başlasın hızla açılması ve sancıları:)) ne diyeyim.bencede denk gelmesin k.validesiyle aynı güne aklinialirimsmile

naber canım

Dittim datlım..bizim oğlan olmuş 3500 gr..dr dedi henüz gelmeye niyetli gözükmüyor :)) yine herşeyi normal şükür..normal gözüküyor ama bebeğin iriliği kilosu doğumu etkileyebilir diyo..ama bazen bebekler son bir yada iki hafta kala kilo alımı dururmuş hatta veren bile oluyomuş az bişey.seninkine haftaya bakalım nasıl olcak dedi..yine cumaya randevu var yani..ama nst ye girmedim dün nedense!! bende sormadım..ama dedi sancın ağrın suyun kanlı akıntı vs olursa hemen hastaneye başvur dedi..başkada bi gelişme yok şeker..bende 3 gündür hurma yiyom :)) bakalım faydası olcakmı..

opuyorumnanaktan aaaa geliyoo yaniiiii. valla sevindimmmm inş fazla bekletmez senii. kilosunada hiç takılmaaa çıkınca daha iyi beslersinn inş. doktorlar 2 kg geçsin yeter diyoooo. arkadaş 1 hafta önce yaptı doğum2300 o kadar şeker kiii:))))bak heyecan yaptımm sakin olmalıyım en azından bir hafta dahakaydirigubbakcemile3

inş canım gelirse tutmıycaz yani :) diğer arkadaşların sancısı 100 çıkmıştı eve yollamışlardı bnm 2-3 defa 90 çıktı diye istersen yatırayım yada sancıların başlarsa 11 in de yatırırım dedi. ben suni sancı istemiyorum dedim gerek kalmaz bence sen doğurursun dedi.her gün 1 saat yürüyüş verdi. bebek zaten kanala girmiş açılma için yürü dedi bana.

daha bişiy yok ortada ama ben ölüyorum heycandan opuyorumnanaktan

damla kalmaz içinde merak etmeee senin oğlanla benim kızı göbek kertiği yapcammm ondan oğlan büyük olsunnnn bekle benii pazarda sen doğur olsun bitsin hem pazar günü AYIN 15İ

ŞEYMA azcık kalmışşş ne güzel işteee :))) hayırlı zamanda gelsin inş.

bende gidim biraz duşda yüzeyim :)) gelirimmmmm

Maşallah kızına canım, 2500 gr'da az değil, hem doğunca daha çabuk kilo alır kızın.Benim ki de geçen hafta sadece 80 gr. almıştı ve 1 hafta geri kalmıştı. Bakalım bu hafta ne diycek doktor. Benimki de gelmeye niyetlense ne iyi olur. Bekledikçe sabırsızlanıyorummm.

Benimki de içeriyi çok sevdi herhalde, hiç niyeti yok gelmeye. Önümüzdeki hafta içi doğursam süper olur. kaydirigubbakcemile3 Sanki hep içimde kalıcakmış gibi geliyo. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben deeee laelaelaelaelae düşündükçe karnımda kelebekler uçuşuyo gibi oluyo yaaa kaydirigubbakcemile3

hurmanın etkisi var demek ki 2 gün düzenli hurma yedim böyle haberlerle döndüm doktordan

Olsun canım sağlıklı olsunda yeter.Komşunun kızı 2600 dourdu bi tatlı şimdi 9 aylık maaşallahı var.Ohh sende yakında kavuşacaksın bebişine opuyorumnanaktan
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün :))

Aman dur kııııs heyecanlanma tansiyonun felan cıkıverir biraz daha sabret.
Bak benden önce dourursanız küserim ama :KK1: oğlum bugün walla canıma okuyor off

hayırlısı olsun canım
inşallah en güzel zamanda sağlıkla gelsinler inşallah

canımcım gözün aydın
Allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah

ee napalım canım
sıcaklar bunaltsada güzel günlere az kaldı dimi:))

Hayırlı olsun canımm.Allah analı babalı büyütsün. opuyorumnanaktan Biz ne zaman yazıcaz aaba doğurduk diye ? kaydirigubbakcemile3

damla kalmaz içinde merak etmeee senin oğlanla benim kızı göbek kertiği yapcammm ondan oğlan büyük olsunnnn bekle benii pazarda sen doğur olsun bitsin hem pazar günü AYIN 15İ

Aaa ayın 15 i pazar mı, pazar doğurmak istemiyodum ama bennn. Hafta içi istiyorum yaaa. kaydirigubbakcemile3

ŞEYMA azcık kalmışşş ne güzel işteee :))) hayırlı zamanda gelsin inş.

bende gidim biraz duşda yüzeyim :)) gelirimmmmm

Görüşürüz canım,bende giricem duşa. Eridim valla. kaydirigubbakcemile3

toxic ve angel tşk ederim canlarım
inş gelecekse gelir kzım çisemin oğlu gibi ce ee yapıp kaçmaz kaydirigubbakcemile3
hem heyecan hem stres yapıyor beklemek çünkü. hayırlısıyla doğsun bebişlerimiz inş.

Ayy cnmm ne güzellllll..valla ben heyecanlandım senin adına şimdik :)) bence suni sancıya bile gerek kalmadan güzelce doğurcan sen bu gdişle..evdede biraz çekersin sancını miss gibi..kilosuna hiiççç takılma kız bebişler genelde hep öle..erkekler daha çok yağ depoladığı için kilolu gözüküyolar usg lerde..hem normal doğum için daha iyi şeker :KK66:) fırt diye çıkrıverirsin kızını rahatça..hadi hakkınızda hayırlısı olsun..inşallah kolay çabuk ve sağlıklı bir doğum yapıp kızını kucağına alırsın cnm..darısıda bizlere olsunn aminnnnn..

hoşbuldukkkkk...

Hımm tamam o zaman..hani biz nst de sancı çıksa diye dört gözle bekler olduk ya ondan dedim iyi çıktı derken nasıldı diye :KK66:) iyi cnm seninde az aklmış.hayırlısı inşallah..

EE CNM AYRINTI VERSENE BİRAZ..YANİ ERKENDEN DERKEN KAÇINCI HAFTADAYDIN OĞLUŞUN KAÇ KİLO DOĞDU NEDEN SEZERYAN OLDUN ANİDEN GELDİ DEDİN YA..TABİİKİ BU ARADA ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN GÖZÜN AYDIN..DARISI BİZİM BAŞIMIZA :))

ben deeee laelaelaelaelae düşündükçe karnımda kelebekler uçuşuyo gibi oluyo yaaa kaydirigubbakcemile3

hurmanın etkisi var demek ki 2 gün düzenli hurma yedim böyle haberlerle döndüm doktordan

Ayy ben bugün 3.günüm olcak hurmaya başlayalı bakalım bi etkisi olcakmı..sen günde kaç tane yedin cnm aç tok karnına olması farkedermi ?

Off kızlar çığlık çığlığa baırdım biraz önce napıyo bu çocuk yaa mesanemi patlatmaya çalışıyo heralde.
Bişi yaptı mesanemden bir ağrı arka tarafa doğru dedim tamam baırsaklarım çıktı çekyata

Eee o zaman açılması olsun bi an önce doğumunu yapsın diyemi dua etcez yoksa bugün değil yarınmı dua etcez kayınvalidesinden dolayı :)))
Şaka maka allah hayırlısını versin eğer çok acı ağrı çekmeden durcaksa bugün geçsin gece 12 den sonra başlasın hızla açılması ve sancıları:)) ne diyeyim.bencede denk gelmesin k.validesiyle aynı güne aklinialirimsmile

naber canım

Dittim datlım..bizim oğlan olmuş 3500 gr..dr dedi henüz gelmeye niyetli gözükmüyor :)) yine herşeyi normal şükür..normal gözüküyor ama bebeğin iriliği kilosu doğumu etkileyebilir diyo..ama bazen bebekler son bir yada iki hafta kala kilo alımı dururmuş hatta veren bile oluyomuş az bişey.seninkine haftaya bakalım nasıl olcak dedi..yine cumaya randevu var yani..ama nst ye girmedim dün nedense!! bende sormadım..ama dedi sancın ağrın suyun kanlı akıntı vs olursa hemen hastaneye başvur dedi..başkada bi gelişme yok şeker..bende 3 gündür hurma yiyom :)) bakalım faydası olcakmı..

hadi bakalım hayırlısı canım
doğum şekline gelince de hangisi hayırlısı ise o olsun artık
tosuncuk olucak oğlumuz maşallah
hurmaya be daha başlamadım 1 hafta kalınca falan başlarım şimdi erken daha
salı günü etliğe gittim bende bu haftadan sonra her hafta gidicem ve nst ye bağlanıcakmışım bakalım hayırlısı salı yine kontrol anlıyacağın:))
kan ve idrara da baktılar herşey yolundaymış tansiyonda normal bakalım bekliyruz artık:))

X