2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende 5 den beri ayaktayım duş falan aldım azcık kendime geldim anneciğim kahvaltımı hazırlıyor yarın gidicek yemeklerimi yapıyor o kadar çok üzülüyorum ki valla kendimi acaip kastım onlar arabaya binip gider gitmez böğüre böğüre ağlıyıcam içimde kaldı duşta ağladım az önce o olmadı yinede sessizdim

Ayy cnm benimde geçen ay annemle babam geldiğinde bende tıpkı senin gibi acayip dolmuştum gitcekleri zaman..bende çaktırmadan hep ağlamıştım :KK43:((((( insan bu şekilde sanırım daha bi duygusal oluyor..buarada neden gidiyolar..doğum da gelceklermi tekrar??

Sanada günaydın cnm :)) Geçmişi okudum geldim ..Kafam kazan gibi oldu yaa uyumam lazım..

Buarada benimde dün dr randevum vardı..oğluşum 3600 dedi önce dr sonra yanılma payı olsa 3500 vardır dedi..karnımıda heryerinden güzelce bi yokladı..Daha halen gelecekmiş gibi gözükmüyor dedi :KK43:( hatta baktığı çoğu bebek halen nazlanıyomuş hiçbiri gelmiyo filan diyede espiri yaptı..bende dedim sözde sıcaklarda bebekler erken doğar diye bilirdim ama yanlış sanırım dedim. o da işte belli olmuyor bebeklere dedi..Benim tek endişem oğluşumun kilosu..dr herşey normal görünüyor ama iri olma kilo durumu doğumu etkileyebilir diyor.bi de bazı bebeklerin son bir iki haftada kilo alımı dururmuş.seninkine haftaya bakalım nasıl olcak dedi..offf yaa artık gelsin oğlumuz yaa yoksa riske girmem sezeryan isteyebilirim ne bileyim kafam iyice karıştı..haftaya cuma dr la iyice son kez konuşcam karar verelim beni yönlendirsin yaa..

Buarada bebişin gelesi yok ama dün heryerime ağdamıda yaptırdım.napayım dayanamadım artık..acayip uzamışlardı..bir gece önce karnıma ve belime adet sancısı gibi ağrı girmişti epeyde sürdü..bide oğlum çok rahatsız etti o an annesini..bende acaba belirtimi diye düşündüm.sonra hemen dedim ertesi gün ağdamı yaptırmam lazım dedim ve yaptırdım :)) keşke 1 haftaya kadar gelsede annesi temiz temiz doğursaaa :)))
:))))) masallah sıbelcım oğlusuna evet kılosuna gore bızımde değişicek gecen randevuda benım oğlumda eskısıne nazaran daha az aldı doktorum aynı seyı soyledı artık kılo alımı durur yağ depolamaya baslar dedı ee buda bıze normal doğum yolunu actı ama hala doğum kanalına gırmedı hakkımızkda hayırlısı canım

Ayy cnm benimde geçen ay annemle babam geldiğinde bende tıpkı senin gibi acayip dolmuştum gitcekleri zaman..bende çaktırmadan hep ağlamıştım :KK43:((((( insan bu şekilde sanırım daha bi duygusal oluyor..buarada neden gidiyolar..doğum da gelceklermi tekrar??

haaaa haaaa doğum zamanı gercekten duygusallık hat safhada oğluma pınokyo masalını anlatırken bıle ağlıyorum dusunebılıyormusunuz....:roflol::roflol::roflol:

:))))) masallah sıbelcım oğlusuna evet kılosuna gore bızımde değişicek gecen randevuda benım oğlumda eskısıne nazaran daha az aldı doktorum aynı seyı soyledı artık kılo alımı durur yağ depolamaya baslar dedı ee buda bıze normal doğum yolunu actı ama hala doğum kanalına gırmedı hakkımızkda hayırlısı canım

Banada hülya cım dr um hiç şimdiye kadar sezeryan demedi zaten..hep normal diyor..ki bende normal olmasını istiyorum ama çokta kasmıyorum bebeğim ve benim için hayırlıısı neyse o olsun diyorum..Bana çatı muayenesi yapmadı dr um hiç..bide dün nst yede almadı..bi önceki hafta ilk defa girmiştim nst ye ama dün girmedim onuda anlamadım sormakta aklıma gelmedi...ne bileyim herşeyide dır dır soran tiplerden de olmak istemiyorum sonuçta dr olan o neyi nasıl nezaman yapcağını o bilir diyorum..Benimde kanal muhabbeti yapmadı sanırım bizimde girmedi cnm..hayırlısı bakalımm..

kızlar bebıslerınızın doğum kanalına gırdığını hıssettınızmı???????????
benım son zamanlarda yataga yatarken falan afedersınız orası cok acıyor sagdan sola donerken falan sızce neden yada sızlerdede oluyormu

Banada hülya cım dr um hiç şimdiye kadar sezeryan demedi zaten..hep normal diyor..ki bende normal olmasını istiyorum ama çokta kasmıyorum bebeğim ve benim için hayırlıısı neyse o olsun diyorum..Bana çatı muayenesi yapmadı dr um hiç..bide dün nst yede almadı..bi önceki hafta ilk defa girmiştim nst ye ama dün girmedim onuda anlamadım sormakta aklıma gelmedi...ne bileyim herşeyide dır dır soran tiplerden de olmak istemiyorum sonuçta dr olan o neyi nasıl nezaman yapcağını o bilir diyorum..Benimde kanal muhabbeti yapmadı sanırım bizimde girmedi cnm..hayırlısı bakalımm..

yanı banada normalş dedı ama pazartesı catı muayenesı olucam belkıde normal doğuma uygun değildır bılemıyorum bıde bana tebessum ederek bıraz kafamızda buyuk ama dedı yanı normalde olsa kesısısız olmıycak sanırım eyvahedigeldismile

Cnm cım senin oğluşun en son kaç kiloydu bide o günkü haftan kaçtı tam olarak ??

sakamaka 40, haftaya gırıyorum ınanamıyorum yakaydirigubbakcemile2
ama benım elma sekerımın gelmeye nıyetı yok daha pelın gıbı 41 demı doğurcam nesempatiksalakcinni

aaa benim ticker kaybolmuşş o bile şaşmaya başladı artık.
hülya senin normdoğum yapman mümkün mü sence????
ben de hazırlanıyorm birazdan kocişin ark.oğlunun ilk doğ.
gününe gidices hazırlanıyorm bi yandan.kociş te gittti
arabasına balans ayarına üffff sıktı beni bu araba işleri ama neyse...

kızlar ben geldim size bakayım dedim azıcık
ebru ne yaptı acaba doğuma girmiştir kaçta girecekti?

hosgeldın cısem ve guzel oğlusu doruk:ecrin_bebek:

bende sabah kalkarkalkmaz aklıma geldı saat 10 damı gırcektı yaa unuttum valla ama bebısımı hastanenın sıtesınden gorebılırsınız dedı

30 temmuzda 3500 kıloydu ....38 +lardaydım senıngıbı

Hımm ..evet cnm senle ve oğlanlarla aynı gidiyoruz anlaşılan :))
kızlar ben geldim size bakayım dedim azıcık
ebru ne yaptı acaba doğuma girmiştir kaçta girecekti?

Hoşgeldin çisem :)
Biraz önce dünkü yazıları okumuştum..yanılmıyosam 10 da olcaktı..ama çokta emin değilim..

bu arada son 5 gün aman allahım bu kadar bekleyeceğini hiç tahmin etmiyorum..
dünkü açıklık muayenesinde sonra sancılarım hafiften arttı gibi hurmaya da dayandım
iyice bi de süt için humananın çayını içiyorum sütüm gelirse belki doğumu da tetikler
diye düşünüyorum ama bakalım...

aaa benim ticker kaybolmuşş o bile şaşmaya başladı artık.
hülya senin normdoğum yapman mümkün mü sence????
ben de hazırlanıyorm birazdan kocişin ark.oğlunun ilk doğ.
gününe gidices hazırlanıyorm bi yandan.kociş te gittti
arabasına balans ayarına üffff sıktı beni bu araba işleri ama neyse...

evet artık tıcker bıle dayanamadı beklemeye sırnaşık şey
ya bılmıyorumkı sımdı 3700 falan olsa olur ama 4 e yakın olursa dusunurum normal doğumu oğlusumu rıske atmak ıstemem yanı

ohh gez valla son zamanlarımız boyle rahat olamıycaz ıster ıstemez kısıtlanıcak bası seyler ıyı eğlenceler canım...

erkeklerın ısı nekı sımdı benımkıde arabayı değiştırmek ıstıyor sureklı araba bakıyoruz netten benıde alıstırdı :roflol::roflol:

sakamaka 40, haftaya gırıyorum ınanamıyorum yakaydirigubbakcemile2
ama benım elma sekerımın gelmeye nıyetı yok daha pelın gıbı 41 demı doğurcam nesempatiksalakcinni

Yaa benim dr mesela ben şu an 38+3 üm ya 39 dasın demiyo..bende dedim nette baktığımız yerlerde böle olunca 39.hafta gösteriyo dedim.yok dedi.girilen hafta değil doldurulan hafta sölenir dedi..yani ben ona göre 38 deyim şu an 39 değil..

ayyy şimdi giriyor o zaman allahım kazasız belasız en kısa sürede sağlıkla
kucağına alabilmeyi nasip etsin ama ben göremeyeceğim bugün siteden akşama
bakarım artıkın bebişine...

Yaa benim dr mesela ben şu an 38+3 üm ya 39 dasın demiyo..bende dedim nette baktığımız yerlerde böle olunca 39.hafta gösteriyo dedim.yok dedi.girilen hafta değil doldurulan hafta sölenir dedi..yani ben ona göre 38 deyim şu an 39 değil..

allah allah senin dr.da yani tam olarak 38 hafta 3 günlüksün.
benim dr.tam böyle söylüyor e canım 38 bitmiş ya işte 39 la gidiyorsun..

X