2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

deme yaaaa offf offf :sinifsinif:
ne giyiyorsun denize girerken hamileler için mayolar var onlardan mı aldın???
ahh ah süper olurdu be damlacımmm...:gitme:

bu sorunu yeni gördüm kız.Hamile mayosu falan giymiyorum. Geçen sene aldığım bikinimi giyorum . opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

nörüyonuz kızlar ha gayret defne25 yakında doğuracaksın bu kadar şeyden sonra ilahi sen ne yapsanda ozamnını bilir canım bence hayırlısıyla gelsinler...bugün doğan bebişlerimiz var mı....

hoşgeldin, sıcaktan patlıyoruz valla, sen napıyosun ? bugün doğuran Hatice vardı sanırım.Başka bilmiyorum.Gurbet'te doğuma gitmiş. Haber bekliyoruz. opuyorumnanaktan

nassı yani göbişin açıkta girebiliyor musunakannehirakannehir

neyse çıkayım ben de
balkonu yıkamam lazım kocişim gelince otururuz hep ona bırakıyorum
balkon yıkama işini su taşıyamıyorum hortum açarım bariii..
sonra ütülerim varr çamaşırlarımı toplayım ütüye girişmem lazım.
sonra bi de duşa girdim mi tamamdııııır..
hadi görüşürüz yarın...başbaş....

nassı yani göbişin açıkta girebiliyor musunakannehirakannehir

Evetttttt göbeğim açıkta giriyorum.Sadece bi kahverengi çizgi var, başka da bişey yok karnımda. sempatiksalakcinni

benim bu oğluş iyice coştu gelmiicem gelmiicem diye
tepiniyor içerde...

Bence geliyorum anneeee diye tepiniyo o şimdiii. kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben geldım. Doktorum eve yolladı benı, hala 2 cm acıklık.. Sabaha kalmaz ama dedı. Sancım cok dedım, daha da cok olacak dedı. Off ya, beklemek ne zor sancıyla..

Kızlar ben geldım. Doktorum eve yolladı benı, hala 2 cm acıklık.. Sabaha kalmaz ama dedı. Sancım cok dedım, daha da cok olacak dedı. Off ya, beklemek ne zor sancıyla..

ayyy iyi sunni sancı dememiş.demek sancıyı çok hissediyorsunn.
daha da mı çok olacakmışş.allahım yardım etsin cnm dua edicem şimdi
en kolayından olsun inşallah doğumun...:Saruboceq::Saruboceq:

gurbetçim nasıl bir sancı buuu kasıkların mı ağrıyor adet sancısı gibi tabi daha fazlası.belinle
karışıkk
yoksa bıçak gibi mi saplanıyorrr yine kasıklarına??

Cısemcım, dr bana 2 secenek sundu. ıstersen sunı sancıyla sımdı yatıs yapalım dedı, ıstersen sancını cek oyle gel dedı. Ama evde cekmenı tavsıye ederım dedı. Bende eve geldım :)

hoşgeldin, sıcaktan patlıyoruz valla, sen napıyosun ? bugün doğuran Hatice vardı sanırım.Başka bilmiyorum.Gurbet'te doğuma gitmiş. Haber bekliyoruz. opuyorumnanaktan

Bende sıcaktan patlaynlardanım canım bugün biraz temizlik yaptım şimdi yemek attım ocağa ona bakıp geliyorum.ama bu sıcaklardan ve terlemekten benim kilo almam durdu sizinde öylemi tabi yemek yiyememektende kaynaklanıyor.gün boyu meyvalarla geçiştiriyorum sonra bebeğim beslenemiyor diye üzülüyorum ama yemek yemek istemiyorum.....

Cısemcım, dr bana 2 secenek sundu. ıstersen sunı sancıyla sımdı yatıs yapalım dedı, ıstersen sancını cek oyle gel dedı. Ama evde cekmenı tavsıye ederım dedı. Bende eve geldım :)

En iyisini yapmışsın anestezi olmayacak sa en iyisi bu tabii..
dayanılmayacak gibi değildir inşallah allah yardımcın olsun...

cıgdem bence artık balkon banyo wc yıkama ısını bırakman lazım Allah korusun cok tehlıkelı bak yapma... surda doguma ne kaldı ya kızıyorum sana

Cısem, sıddetlı bı bel agrısı ve beraberınde adet agrısının en delısı.. Dusun artık:) arada sıddetı artıyo belım kopacak sanıyorum, ama kısa suruyo ıste.. Sıddetı daha da artacakmıs ve açılma ıcın de bu sartmıs kuzum!

gurbetcım..Allah hayırlısıyla kurtarsın ıns canım ya... cok mu zor tatlım ya... ıns sag saglım guzelliklerle alırsın bebegını kucagına

evettt anladım canımm tam tahmin ettiğim şey sadece şiddetini tahmin
edemiyorum cnmmm çabuk açılırsın inşallah yaa gurbetçim...

canım benım ya... ıns sunı sancıya gerek kalmadan dogurcan kendı sancınlar..Allah bızede ole nasıp etsın ıns...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…