2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar valla sıfır uykuyla duruyorum, gece 2 den berı cekıyorum. Bıraz yatayım dıyosun hoop delı bı sancı gelıyo. Bu gece de uyku olmaz. Eyvahh. Sımdı balkona gectım,super esıyo...

Kızlar valla sıfır uykuyla duruyorum, gece 2 den berı cekıyorum. Bıraz yatayım dıyosun hoop delı bı sancı gelıyo. Bu gece de uyku olmaz. Eyvahh. Sımdı balkona gectım,super esıyo...
ben öylesine gezerken denk geldim. sancınızın geldiğini duyunca meraktan kaldım bu sayfada kapatamadım. allah yardımcınız olsun. çok çektirmeden kucağınıza versin inşallah. ama sanırım buraya falan yazabildiğinize göre sancınız çok fazla değil henüz.

-tatlicadiarzu-
allah cümlesini bir avazda kurtarsın inşallah :Saruboceq:

durucum hadi allah bir avazda kurtarsın tatlım. çok zor birdurum bende de var aynı durum. Allahım yardımetsin. Yattığım yerden zor kalkıyorum. Inşallah çok eziyet çektirmez veletlerimiz.
sancı kotu bısı ya, senın erken başlamadı mı kuzum sancı olayı.. Saglıkla kavusuruz ınsallah.

sancı kotu bısı ya, senın erken başlamadı mı kuzum sancı olayı.. Saglıkla kavusuruz ınsallah.

canım benim velet biraz haylaz olcak galiba. daha 34. haftada doğum kanalına girmişti bile. şimdi iyice inmiş aşağı zaten zor yürüyorum baskıdan. bün gece başadı kasılma ile benim. şimdi hafif bel ve kasık ağrımla kasılmalarım devam ediyor kitleniyorum resmen. hçbirşey yapamıyorum. doktora göre normal gelişimi çok hızlı olduğu için içeride kalmak istememesi normal diyor. artık allabh sonumuzu hayretsin. :sinifsinif:

kızlar geldim doğurmadan :) son nst miz iyi çıktı gerçekten bu sefer sabit değildi kızımın kalp atışları artış azalışlar vardı dr da beğendi şimdi her sabah nst çekilmeye gidicem hastaneye arada sancım oluyor ama öyle fazla değil sanki en fazla bi haftaya aksilik olmazsa doğururum gibi geliyor ama bakalım hayırlısı bu arada annemler ameliyat için hafta sonu gidicek onlar gidince çok kötü olucam keşke gitmeden doğursaydım ama kismet annem napıcak bilmiyorum gelirim diyor ama babamı ameliyatlı nasıl bırakıp gelicek içime sinmiyor onunda içine sinmiyor beni bırakmak öyle ağlaşırıyoruz kayınvalide sağolsun pek ilgili ben bebeğim derdindeyim o hastanede hasta olduğunu yok ilaç yazdırıcağını falan anlatıyor allahım sinir etti beni bugün tabi oğlu benimle ilgileniyor delirdi resmen

sancım çok fena, hele arada delırtıyo. Balkondayım ve cepten baglanıyorum. Zaman geçırıyorum ıste acılı acılı:)

acaip sıcak ya bugün resmen coştu sıcak klimasız 1 sn duramaz oldum ben hastanede de alıştım buz gibi
bu arada yasemen naptı tansiyonu acaba benim maşallah allah bozmasın hastanede 16 dan aşağı düşmeyen tansiyonum artık hastanede de 12 -8 ee anam babam geldi yanıma kendime geldim resmen ama onlar gidince napıcam off aklıma geldikçe ağlayasım geliyor pazar onlar gidince üzüntüden doğurmazsam iyidir kesin 2 gün ağlarım şimdi bile ağlıyorm

cnm sıcak her yerde sıcak valla. geçmiş olsun buarada tansiyonund üzelmiş. esranında baya düzelmiti ama en son kanaması oldu hastaneye gitti ve bi,r daha haber alamadık kendisinden.
esradan haberi olan var mı kıslar ya ne yaptı acabadoğurdu mu dersiniz???bilmiyorumkismile

aa kanaması mı oldu benim haberim yoktu hadi bakalım inşallah bebeğiyle sağsalim döner evine insan hastaneye gidince doğurucam diye hevesleniyor hele ben doğumhaneye gidince pek bi heveslendim ama olmadı bu arada ne garip hiç korkmuyorsun normalde olsa aklım çıkar öyle şeylerden tek başıma doğumhaneye girdim ve acaip rahattım ben bile şaşırdım rahatlığıma anne olmak böyle bir şey demekki

Kızlar ya, ben bu kadar sancı cekıyorum ama, benım kuzum 3.700 gr olmuş. Son anda doktor sezeryan demez mı yauw. Yazık bana oyle olursa ya. Bu arada, sancı aralıgı da, acısı da sıklastı.. Bıraz daha beklım de doktora gıdım ben. Sabaha kalmaz demıstı doktor zaten.

ayyy gurbet çok heycanlı kavuşuyorsun inşalllah bebeğine dua et bol bol bizde edelim sana bir avazda kurtul inşallah bu arada açılman ne kadardı
hım bide yan odada doğum yapan kadın 300 gr eksik doğduğunu söyledi seninde öyle olursa 3500 falan normal için doğurulmayacak kilo değil

CANIMCIM EN SON 2 CM DI. ŞIMDI BELKI ARTMIŞTIR. BU ARADA BU ACI DOLU SANCIYLA
NASIL LAF YETISTIRDIGIMI BILMIYORUM. Hihihihhii.. GÖREN DE SANCIM YOK SANAR:)

maşallah gurbet nazar değicek dur ses etme benimde yeni geçti bel ağrım az bi şey rahatladım rengim falan atıyor resmen sancı gelince

kızlar merhaba,
oğluşumdan vakit bulup giremiyorum ve hepinizi çook merak ediyorum.kimler doğurdu,kimsede bir sıkıntı yok değil mi?biraz daha dayanın az kaldı,bol bol uyuyun canlarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…