2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sıcaktan bağırmak üzereyim şimdi.....laelaelaelaelae ben de çıkıyorum arkadaşlar....kendinize iyi bakın...sonra görüşürüz...

Valla temizliği çok severim hele sulu temziliğe bayılırım balkon yıkama banyo wc ama ütüyü sevmem hele yazın hiiççç elime almak istemem..haa yapmaya başlayıncada dört dörtlük yaparım o ayrıı..hamileyken tadını çıkartıyom valla yapmıyom yani ütü :)

Tadına çok güzel diyodu işyerinden bi arkadaşım :)) ben henüz almadım cuma dr uma sorcam içmeye başla derse hemen alıp içerim..ayy yalnız benim canım acayip boza çekti yaa..ankara da nerde vardır kii güzel boza..çokkk severiimm..süt bahanesiyle içmiş olurum hihiihii..

hoşgeldin cnm sen demi doğuracanakannehir

Gel bana, burda gireriz denize beraberrr . kaydirigubbakcemile3

süperr olur valla damla 1 saatlik yol ne de olsa sancım tutarsa atlar arabaya gelirim.
deniz nasıl temiz mi?kalabalık mı kumsall t.dağın heryeri çok fenaa bu vakitlerde..
kumsal da uzanmaya yer yokkk...

bana dediler hep kardeşimle ikisi sen böyle
yaparsan durmazz bu çocuk erken gelir diye ama yokk gelmiyor şimdi yapıym bari de
gelsinnn...

ilahi canım yaa....hiç yokken güldüm şimdi... yani gelsin diye mi bu işler...gelmesin bence..bak ne güzel sessiz sakin duruyor içeride..gelince zorlaşacak herşey..bekle de ilk yuvasında sağlıcakla büyüsün...nasılsa gelecek yani....

Senin bu kadar harekete oğluşunun gelmesi lazım artıkkk :)) Erkekler tembel oluyor anacım annelerin göbişleri pek rahat geliyo onlara çıkmak istemiyolar..

yok yok gelsin yaaa 40 ı bekledi iyice ama daha fazla durmasın her açıdan gelsin istyorum..

bende çıkıyorum arakadaşım geldiiii. gidince gelirim yineeeeeeeeeeeee
herkesi öptümmmmmmmmm

Bizde öptük canımmm, görüşürüz.

süperr olur valla damla 1 saatlik yol ne de olsa sancım tutarsa atlar arabaya gelirim.
deniz nasıl temiz mi?kalabalık mı kumsall t.dağın heryeri çok fenaa bu vakitlerde..
kumsal da uzanmaya yer yokkk...

Deniz temiz ve hafta içi olduğu için sahilde boş. opuyorumnanaktan Hava da çok sıcak. bu sıcakta yapılıcak en güzel şey denize girmek. opuyorumnanaktan

güle güle aysecikcik
bu arada karar verdim şimdi kızlar..
bu akşam ilk işim kocişime boza aldırmak..
birazdan ebru gibi şu humananın çayından yapayım kendime..içeyim
şu alkolsuz biralardan açıym 1 tane de akşama tabiii yemekten sonra
karıştırmayayım hepsini..
bi de hurmalar vardı bizim onlarıda koyayım gözümün önüne gelip
geçtikçe atarım ağzıma
bozaydı çaydı hurmaydı biraydı
bakalımmm doğumu tetikler biri biri...
tek aklıma takılan şu alkolsüz bira içsem bişey olur mu şimdiden...

fahriye güle güle gelişmeleri haberdar edelim birbirimize telden okişşşşş...
ben de çıkıcam akşamları gelmiyorum biliyonuz...az daha buradayım

Bizde öptük canımmm, görüşürüz.

Deniz temiz ve hafta içi olduğu için sahilde boş. opuyorumnanaktan Hava da çok sıcak. bu sıcakta yapılıcak en güzel şey denize girmek. opuyorumnanaktan

deme yaaaa offf offf :sinifsinif:
ne giyiyorsun denize girerken hamileler için mayolar var onlardan mı aldın???
ahh ah süper olurdu be damlacımmm...:gitme:

Kız onların hepsini aynı gün içinde mi yiyip içiceksin. Midene bişey olmasın doğurayım derken. kaydirigubbakcemile3 alkolsüz birayı içme bence, doğurduktan sonra içersin. Geçen doğum yapan arkadaşımda almış ama içememiş. Tadını hiç beğenmemiş. kaydirigubbakcemile3 Ablamda içmişti zamanında.

evet cnm geceye kadar ama birayı içmeyebilirim....ne olacak ki..
çay hurma ve boza bişi olmaz olmaz...

nörüyonuz kızlar ha gayret defne25 yakında doğuracaksın bu kadar şeyden sonra ilahi sen ne yapsanda ozamnını bilir canım bence hayırlısıyla gelsinler...bugün doğan bebişlerimiz var mı....

süt damlacım sütü acayip bollaştırıyormuş ben de sevmiyorum ama içerim..
bu arada humana steel-tea çayımı yaptım biraz soğuk suyla tadı hiç fena değil
ama dedikleri gibi hakikaten çemen gibi bi koku var ama neyse içilecek bişey yani
kötü değil...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…