2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cıgdem bence artık balkon banyo wc yıkama ısını bırakman lazım Allah korusun cok tehlıkelı bak yapma... surda doguma ne kaldı ya kızıyorum sana

bu konuda çok haklısın şeymacım ben bi de terlikte giymiyorum basıyorum suyu banyoya ama sürekli tutunuyorum hatta bugün düşündüm de lastik terlikler var hani
şu son çıkanlar var ya pembesi yeşili falan onlardan var banyo için almıştm ama
koymuyorum ki banyoya bugün dşündüm çıkarıp koyayım bari dedim.benyo peteğine falan
tutunuyorum yıkarken ama bi kaysam düşsem kimsenin ruhu duymaz.
anca siz merak edersiniz nerde bu kız diyekaydirigubbakcemile3

canım benım Allah korusun... bak canım cıddı bısey bu cok dıkkat et... burda cogumuz okumustuk banyoda kovaya su doldururken ayagı kayıp dusen bı hanım bebegını kaybetmıstı son ayında... Allah korusun canım dıkkat et kendıne...Rabbım sag saglım kavustursun bebeklerımıze

ay canım sen şimdi doğum sancısı çekiyorsun yani nasıl zor mu bir nasıl bir ağrı karın ağrısımı bu sancı dedikleri gerçi adet sancısına benziyor diyorlar ama...
canımcım, sancı anında belım kopacak gıbı oluyo... Allahtan sımdılık kısa suruyo.. Ama açılma ıcın katlanıcaz kuzum napalım

niye vitamin içmiyorsun ? İçmen lazım ilk 3 ay folik asit sonra da demir ve elevit. Yoksa senin vücudundan eksilir bebek de tam beslenemez....

canımcım, sancı anında belım kopacak gıbı oluyo... Allahtan sımdılık kısa suruyo.. Ama açılma ıcın katlanıcaz kuzum napalım

Canım allah yardımcın olsunnnnn inşallah rüya gibi geçer gider , güzel kuzuna kavuşursun. Dualarımız seninle

Kocişimin sırtı ciğer gibi olmuş sürdüm aftersun'ı duştan sonra sesi çıkmadı :)) Hevesle kuzumuzun park yatağını kurduk , odasındaki karyolasının da nevresimlerini cibinliğini , misafir yataklarının nevresimlerini serdik. 4 yatak yaptık şaka maka :)) Hepsi mis gibi oldu , kuzumun kapısına nazar boncuğu da astım , reiki koruması da yaptım, Allah kötü insanları bizden kuzumuzdan uzak tutsun ....

Ter içinde kaldık şimdi birşeyler içip dinlenecez.... Daha alışveriş varrrrrrrrrrrrrr ayyyyyyyyyy doğurucammmmmmmmmmm şimdiiiiiiiiiiii :))))))))))))

kafamçokkarıştı

hımmmm allah yardımcın olsun hepimizin yardımcısı olsun inş çok yormadan gelir bebişin....

Gurbet eve mi geldin canımmmm. Çoook heyecanlı bi durum yaa. Sancın artınca mı gidiceksin hastaneye ?opuyorumnanaktan

gurbetcım kolay rahat doğumlar dılıyorum canım sen bızle yorulma enerjını bebısıne sakla uyuyabılıyorsan uyu sonra zorlanma tatlım ama doğum bıtıncede haber ver bıze duru bebek nasıl dıye

Kızlar hepınız cok sagolun:)

damla evdeyım kuzum evet, doktorun dedıgı gıbı sancılar sıddetlencek dedı. Aynen cekıyorum ama daha da artması gerekıyormus.. Oyle ıste kuzu :)

merhaba kıslar nasılsınız?

dokrot amcamıza gittik. benim doktorum izine ayrılmış o yüzden teli açmıyormuş. pazartesi gelecekmiş. başka doktora göründük. 80 lerde sancımçıktı. en son 90oldu sanmcım. sonra doktor baktı alttan muyene felan açıklık yok. en fzla 1 haftaya doğumolur dedi. annemi aradım sanırım cumartesi gibi geliyor oda. ağrım var ama aşağıya felaket baskı yapıyor dedi doktor da. bekliyoruz hayırlısı ile. yine istifra ettim çok bitkin oldum ama iyiyim şimdi. sizde ne var ne yok?

hatice ipek bebeğini kucağına almış sezeryan ile çok sevindim. neyse sağlıkla kucağına almış ya önemli olan o. sağlıkla büyütsün inşallah. didobanın nişanı gelmiş allahım kolay doğumlar nasip etsin inşallah.

durucum hadi allah bir avazda kurtarsın tatlım. çok zor birdurum bende de var aynı durum. allahım yardımetsin. yattığım yerden zor kalkıyorum. inşallah çok eziyet çektirmez veletlerimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…