2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende msj attım şimdi... Allah yardım etsin. dün facede son sekiz yazmıştıı son 1 miş meğerseeee

ay bu çiğdemi ne yapıcaz kızlar girmedi kesin doğurdu bu kız..
wildcat çiğdem nasıl yapalım da ulaşalım yavvv?hadi bi düşünün bakiim..
benim aklıma gelmiyor...

ayyy kızlar bişi yiyordum az önce...yemiyorum da aşk yaşıyorum sanki....bazı şeylere iştahım çok fena,böyle devam edersem doğumdan sonra halim fena olcak...hayatımda hiç rejim felanda yapmadım ki -çok zayıftım zaten-gerekirse yapabilir miyim hiç bilmiyorum.ilk bi sene de süt meselesi var zaten o da en az iki sene vercem inş. bakalım nolcak böyle...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sen kimden öğrendinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3beni nurcan aradı sonra demet buraya yazmış sonra mesaj attım
hallisna aradı haber nasıl yayılıyor amakaydirigubbakcemile3
:sm_cool:ne guzel ıste meraketmıycez :sm_cool:
rahat acısız doğum yaptığınıda duycaz ınsallah:lepi:
ayy valla ağlayasım geldı ya:gitme:
dualarımız senınle hatıcecım:Saruboceq:

benim aklıma gelmiyor...

çiğdem gizi kutu gibi valla. kimsene ne numarası var ne birşeyi. bence ulaşamayız. ama bence %100 doğurdu. yoksa girerdi.

fundada var teli. fundayada ulaşmak için damlaya ulaşmak lazımmm ama damlaya ulaşmak için naparız bilmeemm

benim aklıma gelmiyor...

ayy evet ya kımsede yokmu damlanın telı yada fundanın ancak oyle ulasabılırız pısıye bakalım mınık pısı pısı doğdumu

ayyy kızlar bişi yiyordum az önce...yemiyorum da aşk yaşıyorum sanki....bazı şeylere iştahım çok fena,böyle devam edersem doğumdan sonra halim fena olcak...hayatımda hiç rejim felanda yapmadım ki -çok zayıftım zaten-gerekirse yapabilir miyim hiç bilmiyorum.ilk bi sene de süt meselesi var zaten o da en az iki sene vercem inş. bakalım nolcak böyle...

ayy demin bende bişiyi öyle yedim valla nasıl iştahla yedim bir tane daha vardı
dolapta kocişime bıraktım onu da yesemmi diye düşünüyorrrr dummmm:jeyyar: karar verdim yiycem kociş alsın akşama gene delikafadulden

niye almadıkki yaaaa

e salı diyodun fahriyecimm perşembeye kaydı senin rotakaydirigubbakcemile3
5 ağustossss aslında çooook çokk önceen aylar öncesinden aklımda olan bi tarih
5 ağustoslarda hep bişler olmuştur hayatımda hatırlıyorum aile mevzuları falan.
5 ağustos buyuk ihtimal daymın kızı kesin diyo ama bakalımsempatiksalakcinni

benim aklıma gelmiyor...

hatice doğum telaşında olmasaydı dolaylı da olsa pisinin yada fundanın nosunu isterdik ama napalım bilmemki.haticeyede ulaşamayız artık kolay kolay..

haticeye msj attım ben de tüm topicin selamı var dedim. inş. iyidir. suni sancı zor diyolar inş. rahat geçer onun doğumu.eyvahedigeldismile

ayy demin bende bişiyi öyle yedim valla nasıl iştahla yedim bir tane daha vardı
dolapta kocişime bıraktım onu da yesemmi diye düşünüyorrrr dummmm:jeyyar: karar verdim yiycem kociş alsın akşama gene delikafadulden

:roflol:yine yalnız değilim ne güzel...burda herkes birbirine benziyo yaaa :roflol::roflol::roflol:

hadi kıslar çıkıcıak birazdan çiğdeme ulaşım yolu...hallisna da olabilir bence de funda ya da damlanın nosu ama o da aranır mı ki şimdi :uhm::uhm:kendisi değilde ailesi kızabilir,bunlar deli mi diye :roflol:delikafadulden

canım olsa olsa haticede olur damlanın teli. ondan alabilirsiniz. büyük ihtimal ona vermiştir.

yaa hatice şimdi çok heyecanlı belki duşa falan girmiştir nasıl alırı ki.
damlaya gelene kadar fundanın da teli vardır hatice de...hediye muhabbetinde aa
funda kime hediye almıştı onda da vardır teli..dur bakiyym kimdi o..

aysunelmas a almıştı e ama ona nereden ulaşıcaz ki..öff karıştı ahh pisi ahhhhh.

e salı diyodun fahriyecimm perşembeye kaydı senin rotakaydirigubbakcemile3
5 ağustossss aslında çooook çokk önceen aylar öncesinden aklımda olan bi tarih
5 ağustoslarda hep bişler olmuştur hayatımda hatırlıyorum aile mevzuları falan.
5 ağustos buyuk ihtimal daymın kızı kesin diyo ama bakalımsempatiksalakcinni

yokkk ben halaa yarınn diyorum amaa gözümün önüne beş geldii birdennnn.. damlada beş diyooo bakalımm

X