2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hepinize merhaba güzel anneler,
geçmişe bakamıyorum..umarım hepiniz çook iyisinizdir.30 temmuz sabahı suyum geldi ve oğlum daha fazla bekleyemeyerek 37+4 haftasında saat 12.30 da epidural sezeryan ile dünyaya geldi..3750 gr ve 52 cm olarak doğdu teyzeleri...dün evimize geldik.hafif ağrılarım var hepinize tavsiyem şimdiden göğüs ucu kremini kullanın çok acı çekiyorum bundan dolayı.ama herşeye değer..Allah'a binlerce kez şükürler olsun sağlıklı ve sııhatliyiz.sizlerle dualarım.en kısa zamanda hikayemi yazıcam..öpüyorum hepinizi

gözünaydın canım...:nazar:
ipek bebek geliyooooo
:teytey:hoşgeliyo inş. hihoyyyt
ay çok heyecanlandım ya alahım bir avazdakurtarsın arkadaşımı yaa. çok da duygulandım ben :....((((
amiiiin ...ayy bende çok duygulandım ve heyecanlandım....bende istiyorummm delikafadulden
aminnnn :) bizim kasıma daha çok var siz o zamana büyütmüş olcaksınız ayyyy çok güzel çokk mis kokucak bebekleriniz harika.. sizi okuyup heyecan yapıorum ben de..

tatlım zaman yavaş yavaş geçiyor zor geliyo bitmek bilmiyor ama geçiyor sositososito

evet cnm inşallah normal olacak bir aksilik olmazsa sunni sancı vereceklermiş. hatice rüyasında hep 3 ağustosta doğuracağını görüyordu sanırımgece doğurucam diyor. allahım bir avazda kurtarsın inşallah..

evet cnm inşallah normal olacak bir aksilik olmazsa sunni sancı vereceklermiş. hatice rüyasında hep 3 ağustosta doğuracağını görüyordu sanırımgece doğurucam diyor. allahım bir avazda kurtarsın inşallah..

ayyy canım malum olmus demekkı sırnaşık şey
bende cok oldu 6 sı yada 16 sında doğurucam ozamn bı 6 var ama hatırlamıyorum eyvahedigeldismile

ayyy canım malum olmus demekkı sırnaşık şey
bende cok oldu 6 sı yada 16 sında doğurucam ozamn bı 6 var ama hatırlamıyorum eyvahedigeldismile

allah hayırlısını versin canım.

ben eşime hep önümüzdeki hafta doğurcam diyordum. bu hafta için. sanki bu hafta en geç pazar oğlum gelecek gibi hissediyorum ne hikmet anlamadım. zaten doktorumuz da çok beklemez dedi baskıları fazla ama bakalım. hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.:1hug:

yanlış haber vermişm kızlar sezeryan değil normal olacakmış demet yazmıştır size...
biraz önce konuştuk valla sesi çok heyecanlı geliyordu sakinim diyordu ama heyecanlıydı belli.
sunni sancıyla başlatıcakmış doğumu ama seeryana da alabilir dedi açılma olmazsa sez.olabilirmiş.
bir de aylar önce 3 ağustosta bebişinin geldiğini görmüş.ben gece doğurucam diyo ama sunni sancıyı
şimdiden vermesinler kıza yaaa geceye kadar nasıl dayanır allahım yardımcısı olsun...

yanlış haber vermişm kızlar sezeryan değil normal olacakmış demet yazmıştır size...
biraz önce konuştuk valla sesi çok heyecanlı geliyordu sakinim diyordu ama heyecanlıydı belli.
sunni sancıyla başlatıcakmış doğumu ama seeryana da alabilir dedi açılma olmazsa sez.olabilirmiş.
bir de aylar önce 3 ağustosta bebişinin geldiğini görmüş.ben gece doğurucam diyo ama sunni sancıyı
şimdiden vermesinler kıza yaaa geceye kadar nasıl dayanır allahım yardımcısı olsun...

yaa ebnde doğurmak istiyorum yaaaa....aklinialirimsmile
allahım sabır güç versin arkadaşımıza inşallahç.

tühhh hallisna için koştura koştura geldm size hbr verim die ama yetişemedim:)

Dualarımız hallisna için:)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sen kimden öğrendinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3beni nurcan aradı sonra demet buraya yazmış sonra mesaj attım
hallisna aradı haber nasıl yayılıyor amakaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sen kimden öğrendinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3beni nurcan aradı sonra demet buraya yazmış sonra mesaj attım
hallisna aradı haber nasıl yayılıyor amakaydirigubbakcemile3

bende pelinin numarası vardı heemn ona haber verdim evde değildim ama geldim hemen komşuya gitmiştim kahveye. zaten bir haticenin birde pelinin numarası var.-tatlicadiarzu-

X