2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

AYYY KIZLAARR HALLİSNA DA DOĞUMA GİRİYORUMUŞŞŞŞŞdelikafaduldendelikafaduldenŞU AN ANNESİNDE DUŞ ALIP
GİDİCEKMİŞ HASTANEYE...

ayyy ben bi çamaşır aattım makineye yıkansın diye :))bi de yemek yedim gelene kadar didem gelmiş onatın annesi gelmiş şimdi de bebikler uyanmış gitmişler bile.....

fahriye de yıkanmış gelmiş:roflol:...sıhhatler olsun tatlım:)))

AYYY KIZLAARR HALLİSNA DA DOĞUMA GİRİYORUMUŞŞŞŞŞdelikafaduldendelikafaduldenŞU AN ANNESİNDE DUŞ ALIP
GİDİCEKMİŞ HASTANEYE...

nerden haber aldın kıss normal mi olcaktı,nolmuş suyu mu gelmiş anlatsana eyvahedigeldismile meraklandım...

hepinize merhaba güzel anneler,
geçmişe bakamıyorum..umarım hepiniz çook iyisinizdir.30 temmuz sabahı suyum geldi ve oğlum daha fazla bekleyemeyerek 37+4 haftasında saat 12.30 da epidural sezeryan ile dünyaya geldi..3750 gr ve 52 cm olarak doğdu teyzeleri...dün evimize geldik.hafif ağrılarım var hepinize tavsiyem şimdiden göğüs ucu kremini kullanın çok acı çekiyorum bundan dolayı.ama herşeye değer..Allah'a binlerce kez şükürler olsun sağlıklı ve sııhatliyiz.sizlerle dualarım.en kısa zamanda hikayemi yazıcam..öpüyorum hepinizi

Hervood nurcan aradı hallisna onu aramış.heralde dr.kontrolü vardı bugün.çünkü
planlı bişi değil bildiğim kadarıyla.3200 civarında olmuş bebeği doktoru alalım artık
demiş neden bugün onu bilemiyorum ama kötü birşey yok anladğım kadarıyla.
şimdi annesindeymiş duş alıp hastaneye gidicekmiş.allahım en kısa sürede ağrısız
sızısız sağlıkla ipek bebeğine kavuştursun inşallah..

geçmişe bakamıyorum..umarım hepiniz çook iyisinizdir.30 temmuz sabahı suyum geldi ve oğlum daha fazla bekleyemeyerek 37+4 haftasında saat 12.30 da epidural sezeryan ile dünyaya geldi..3750 gr ve 52 cm olarak doğdu teyzeleri...dün evimize geldik.hafif ağrılarım var hepinize tavsiyem şimdiden göğüs ucu kremini kullanın çok acı çekiyorum bundan dolayı.ama herşeye değer..Allah'a binlerce kez şükürler olsun sağlıklı ve sııhatliyiz.sizlerle dualarım.en kısa zamanda hikayemi yazıcam..öpüyorum hepinizi

canım maasallah oğlusuna tombıs tombıs ...
allah analı babalı buyutsun insallah omru uzun olsun ..
suyum geldı demıssın ya canım nasıl yanı barız cok mu gelıyooo anlayamazsak dıye korkuyorum...
insallah acılarında tez vakıtte gecwer

maşallah minik tosuna senin de gözün aydın canım hayırlı evlat olur inşallah
analı babalı sağlıkla büyüsün

ayyy ağustos anneleri doğurmaya mı başladınızzzz... allah hepinize kolaylık versin, bebekleriniz de analı babalı büyüsün işalla.. darısı başımıza yaaaa süppperrr

hervood nurcanın bebeği de sarılık olmuştu biliosunuz.
bugün yine hastaneye kontrole gitmişler kan vermişler.
kontrol için o yüden foruma girip yazamıyormuş beni aradı yazar mısın
dedi o kadar.inşallah onun da bebişi en yakın sürede sağlığına kavuşur..

Hervood nurcan aradı hallisna onu aramış.heralde dr.kontrolü vardı bugün.çünkü
planlı bişi değil bildiğim kadarıyla.3200 civarında olmuş bebeği doktoru alalım artık
demiş neden bugün onu bilemiyorum ama kötü birşey yok anladğım kadarıyla.
şimdi annesindeymiş duş alıp hastaneye gidicekmiş.allahım en kısa sürede ağrısız
sızısız sağlıkla ipek bebeğine kavuştursun inşallah..

insallah sağlıcakla kucağına alır bebısını darısı bızlerın basınahihoyyyt

GİDİCEKMİŞ HASTANEYE...

aaaaaaa süper haber nerden duydunnnnn çokk sevindimmmm bir beiş daha geliyoo ben dedim bu hafta çok hareketli olur diyeee yarın aynı performansı senden bekliyorummm

ayyy ben bi çamaşır aattım makineye yıkansın diye :))bi de yemek yedim gelene kadar didem gelmiş onatın annesi gelmiş şimdi de bebikler uyanmış gitmişler bile.....

fahriye de yıkanmış gelmiş:roflol:...sıhhatler olsun tatlım:)))
:KK3::KK1:

gözünn aydınnnnnnnnnnn

:roflol::roflol::roflol:
sempatiksalakcinni

X