2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben diyorum işte birbirimize de verelim tlf nolarımzı. böyle kalakalmayız bidahakine.şimdi hallisna da doğumda.habersiz kaldık iyice. başka zaman böyle bi durum olsa en azından alternatif olur birimiz olmazsa birimiz haber verir. yanlış mıyım??

ben diyorum işte birbirimize de verelim tlf nolarımzı. böyle kalakalmayız bidahakine.şimdi hallisna da doğumda.habersiz kaldık iyice. başka zaman böyle bi durum olsa en azından alternatif olur birimiz olmazsa birimiz haber verir. yanlış mıyım??

evet kesinlikle...a.s

benim haberimi fahriye direk haber verir size diğerleri doğurdu çünkü çoğu.
nurcan
didem
hatice
sümeyra doğurucak
serpil çok sık girmiyor
fahriye kesin haber verir size...:)))

hay allaahımm yaaa bozuk netiyle damla giriverse ya bir iki dakka..
fundayı ara deriz ya da bana versin nosunu ben ararım..

ama cığdem sey yazmıstı sankı 'doğurduğumda fundayı arıycam o haber verır sıze ' ben yanlısmı hatırlıyorum acaba doğursa funda gırıp yazardı bıze ??????????

merhba kızlar nasılsınız sanırım wild cat haber bekliyoruz bence doğurmuştur başka kim var bugün doğuran...çisem kız artık doğur ayol sende :KK3:

benim haberimi fahriye direk haber verir size diğerleri doğurdu çünkü çoğu.
nurcan
didem
hatice
sümeyra doğurucak
serpil çok sık girmiyor
fahriye kesin haber verir size...:)))

evvettt inş ben haberr veririiimmm
şeymaa sanada yollarım şimdi teliii.

kızlar burası çok komik ya çok eğlencelisiniz
biraz daha gayret ederseniz bulunur
peki wildcat arkadaşımız nerede hangi hastanede doğurcaktı direkt hastaneyi arasak olmaz mı

izmir buca doğum hastanesini arayıp ismini versek diycem ama şimdi devlet hastanesi kıllık yapabilirler

evvettt inş ben haberr veririiimmm
şeymaa sanada yollarım şimdi teliii.

sakıncası yoksa bende istiyorum..opuyorumnanaktan
kızlar burası çok komik ya çok eğlencelisiniz
biraz daha gayret ederseniz bulunur
peki wildcat arkadaşımız nerede hangi hastanede doğurcaktı direkt hastaneyi arasak olmaz mı

buca da ama doğru aslında öyle de ulaşılabilir....

Kızlar hepınıze merhaba, nıhayet kontor yukledım, nete gırdım netten. 39+1 oldum ama hala kuzumdan ses yok. Optum sızı

ben hastanenin telini yazayım tam ismini bilen varsa arar
0 232 - 454 01 01
0 541 - 454 01 08

ama cığdem sey yazmıstı sankı 'doğurduğumda fundayı arıycam o haber verır sıze ' ben yanlısmı hatırlıyorum acaba doğursa funda gırıp yazardı bıze ??????????
evet öyle demişti ama funda haftada 1 kere girdi muhtemelen giremiyor funda.ama
yok doğurmuştur o yaa 100 sancıyla 3 gün geçer mi???

merhba kızlar nasılsınız sanırım wild cat haber bekliyoruz bence doğurmuştur başka kim var bugün doğuran...çisem kız artık doğur ayol sende :KK3:

amanınnn ben kendimi unutuyorumsempatiksalakcinni valla doğuracakları düşününce kendim
hiçaklıma gelmiyoreyvahedigeldismile daha doğurasım yok herhal...bilmiyorumkismile

naber kızlar....
halisnanın haberini alınca çokk şaşırdım.. aradım görüşdüm annesine gidiomuş.. allahım yardımcısı olsun bi avazda kurtulsun inşallah...
sizlerde ne var ne yok çiğdemmi doğuruyo bugün anacım kaçırıyorum.. dün gece irem hanım mum etti bizi uykusuzlukdan kırılıyorum şimdide vurdu kafayı uyuyo ama bana uyku yok yine evin işleri beni beklio ...:)

benim randevum 10 ağustos ama sabahtan beri ağrım var galiba ben de ansızın doğrurvercem

X