2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar biz ağustos anneleri olarak galiba 40 haftayı dolduracağız bu gidişle....ya bu sıcaklar ve uykusuz geceler olmasa keyfini çıkarabiliriz bu günlerin görüyorsunuz yaramazlar geldiği zman herşey onların keyfine bağlı olacak uyuyamayacağız ve daha bir sürü şey ama olsun ben bebişimi istiyorum tüm bu özgürlüklerden feragat etmeye hazırım bir an nce onu kollarımda görmek istiyorummm..

naber kızlar....
halisnanın haberini alınca çokk şaşırdım.. aradım görüşdüm annesine gidiomuş.. allahım yardımcısı olsun bi avazda kurtulsun inşallah...
sizlerde ne var ne yok çiğdemmi doğuruyo bugün anacım kaçırıyorum.. dün gece irem hanım mum etti bizi uykusuzlukdan kırılıyorum şimdide vurdu kafayı uyuyo ama bana uyku yok yine evin işleri beni beklio ...:)

ayy niyeki bi rahatsılığı yok demi yavrunun.irem minik kızın mıydı?
büyüyorlar mı dorukçum farkediliyor mu?
valla pisi çiğdem doğurdu diye tahmin ediyoruz ama düşünüyoruz ediyoruz nasıl
ulaşacağımızı bilemiyoruz.cuma akşamı 100 lerde sancısı vardı...

valla farkındaysanız kızlar bizim ağustos bebekleri pek bi sabırlı çıktı kaçtane zamansız
doğum oldu ki normal doğum sayısı sadece 4.1 tanesi biraz erken geldi sanırım italyadan
pınarın kızı..pek bir sabırlılar maşallah....

Sagol cısemcım, sen nasılsın bakım? Belırtı de yok ya, duru'm nazlı olacak heralde..

iyiyim cnm benim kuzum 2 hafta kadar önce bi korkutttu bizi biliosundur.
ama şimdi niyeti yok.nişan falan da kalmadı ben de öööyle tıpasız tıpasız
2 cm le geziyom ortalıkta...

ayy niyeki bi rahatsılığı yok demi yavrunun.irem minik kızın mıydı?
büyüyorlar mı dorukçum farkediliyor mu?
valla pisi çiğdem doğurdu diye tahmin ediyoruz ama düşünüyoruz ediyoruz nasıl
ulaşacağımızı bilemiyoruz.cuma akşamı 100 lerde sancısı vardı...
ay yok be canım sadece uyumuyor beni sallayın anadizinde oynayın diyor başka hiçbir derdi yok yani... küçük kızım irem canım evet. büyük cimcimede beren..:)
bende çok merak ettim ya hiçbirinizde yokmu yani numarası halisnada vardır sordunuzmu?

iyiyim cnm benim kuzum 2 hafta kadar önce bi korkutttu bizi biliosundur.
ama şimdi niyeti yok.nişan falan da kalmadı ben de öööyle tıpasız tıpasız
2 cm le geziyom ortalıkta...

2 cm bişi değil canım... hayırlı zmanda gelsin yavrun inşallah...

yaa aradım oradan oraya aktarıp durdular 2 kişiyle konuştum tekrar arayın
falan dediler sinir oldumm.kadının biri çıktı bi adamı bağladı o da doğumhaneyi
bağladı sözde o rası da acil servismiş doğumhaneyi bağlayın dedim siz tekrar arayın
dedi kapattı uyuz oldumm...

gurbettt biraz önce nbr dedimm kayboldunnn
doğrursan bana haber veeer

ESRAA 300SN SONRA YOLUYORUM MESAJkaydirigubbakcemile3

ay yok be canım sadece uyumuyor beni sallayın anadizinde oynayın diyor başka hiçbir derdi yok yani... küçük kızım irem canım evet. büyük cimcimede beren..:)
bende çok merak ettim ya hiçbirinizde yokmu yani numarası halisnada vardır sordunuzmu?

ayyy bak sen cadıya kız ne zaman koyucan fotolarını.face inde varmış senin oraya
koysan bari görsek minik melekleri...

2 cm bişi değil cnm da nişan falan gelince dikkat etmek gerekiyormuş ya
bi de mikrop gidebilir diye heryerde vc ye girmemeye dikkat ediyorum falan.bir de 3 cm olursa eve göndermem dedi dr.

kızlar merhaba....ne güzel doğuran doğurana,günler nasıl geçiyor,yavaş yavaş bize vakit geliyor,inş arkadaşlarımız kolaycacık doğururlar bebişleri,nasıl bir heyecan ya,düşünmek bile insanı heyecanlandırıyor,allah yardımcıları olsun,sıra bize gelsin,kızlar buarada bişey sorcam,haftaları ilerde olanlar daha tecrübeliler bu konuda,BEN 36+4deyim,cumartesi ilk kez nst ye girdim,sancım genelde 20-30 larda çıktı bazen sıfıra indi bir kez de 100 e:)sonuç ii çıktı da merak ettim sizin sancılar kaç çıkıyo,doktor ara ara sancılarının olması ii dedi,bebek çok da büyümeden normal doğum yaparız dedi,bakalım hayırlısı,benim kaşıntılar beni öldürdüğü için ne zaman gelse kabulüm,bacaklarımı görseniz kızlar doktor bile şaşırdı,nasıl bir döküntü,pupp diye bir hastalık allah sizden uzak etsin.

ee pekı doktorun ne dıyo?

doktorum 2 hafta önce heran gelebilir diyordu şimdi niyeti yok daha diyor.
ama 13 ağustosu geçirtmem dedi bakalım.bir de acile gittim nöb.dr.demez mi
doğumun başlamış seni eve gönderemem diye bişiden anlamıyo kadın 2
hafta oldu haala doğuramadımkaydirigubbakcemile3bir de kadın benigördü
geçen kafasını çeviriyokaydirigubbakcemile3

dilsat hoşgeldin nst sancısı 20-30 normal cnm 100 hiç görmedim ben kendimde.
1 keresinde 30 un üzerindeydi okadar..

ayyy bak sen cadıya kız ne zaman koyucan fotolarını.face inde varmış senin oraya
koysan bari görsek minik melekleri...

2 cm bişi değil cnm da nişan falan gelince dikkat etmek gerekiyormuş ya
bi de mikrop gidebilir diye heryerde vc ye girmemeye dikkat ediyorum falan.bir de 3 cm olursa eve göndermem dedi dr.

evet canım facede ekle beni. resimleri face koycamda babiş 40 ını bekle diyip duruyo en kısa zamanda ekliycem ama :)
bu saatten sonra başka helada ne işin var kız:) gezme artık evindeki hela yeter sana:) bu saatten sonra doğursanda allahın izniyle korkma...

evet canım facede ekle beni. resimleri face koycamda babiş 40 ını bekle diyip duruyo en kısa zamanda ekliycem ama :)
bu saatten sonra başka helada ne işin var kız:) gezme artık evindeki hela yeter sana:) bu saatten sonra doğursanda allahın izniyle korkma...

dün ekleyecektim çekindim açıkçası ama eklerim bebişlerin fotolarını
görmek için aslında haklısını ben de 40 ı çıkmadan koyamazdım heralde..
helaa heee:roflol:ya hastaneye sık sık gittiğimiz için bu aralar ondan girmek
istemiyorum oralarda...

ayy canım yaaa.senin bebikler büyüdü bile biz hala bekliyoruz...senağlama
gurbettt biraz önce nbr dedimm kayboldunnn
doğrursan bana haber veeer

ESRAA 300SN SONRA YOLUYORUM MESAJkaydirigubbakcemile3

tamam canım..:))

yokk ulaşamayacağız biz bu çiğdeme ama doğurmasaydı mutlaka girerdi.
çünkü vınn almıştı kocası e birde cuma akşamı okadar yazıştık 3.gün bugün
merak edeceğimizi mutlaka tahmin eder.bence doğurdu kesinn...

X