2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

amanın anneler tek tek aramızdalar ne güzel ya
hoşgeldin canımcım
hosbulduk cnm :)
tuğçecim bugün kontrolde doktor d vitamini verd 15 günlükken kullanmak için sana da verdi mi
verdı dıdemcım bugun verdım bnde oglusuma 15,gun bugun baska bsıe vermedı sana verdımı?
hosgeldın onatcım senın bebıs nasıl

hosbuldk cnm cok sukur onatta ıyı gazımız var bugun onla ugrasıyorz az sen nslsn

canım çok özledim seni valla vakit olmuyor kuşum masal yeni yeni yola giriyor gelen giden ise hiç bitmiyor kaynanam da küstü gitti onun dediklerini yapmıyoruz diyeher iş anneme kaldı zaten gögüslerim yara bazen kanıyor ama ilk günlere göre süperler kalkan hiç kullanmadım emzirme sonrası bepanten krem ile sürüyorum emzirmeden de karbonatlı su ile siliyorum böylece bebişin ağzı pamucuk olmuyor canım başka krem kullanmadım ben. resme gelince kociş çiğdeme benim şirket mailimden yolla resmi diğer ark.larına 40ı çıkmadan olmaz dedi sen bana özelden mail adresini yollasana akşam kocişin mailinden yollıyım sana

ne tığı kız kalın tığ olur benden ancak

gönderdim cnm özeline teyzesinin nazarı değmez ona merak etme sen valla 7 kere de ayetel
kürsi okurum fotoğrafına merak etme:))))
ben de çok özledim be cnm valla kalkınalım şöyle bebeklerimizi de alalım bi güzel
buluşalım olmaz mı hem masalımın bişiysi var ben de bilion onu da vericem daha çok
küçülmeden giysin yavrum..geçen baktım zaten açıp bi tuhaf oldum sanki doruk gelmiş
gibi:kedi:

valla aslıcım hala çok çok az kanamam oluyor ama reglinin son günleri gibi düşün eve geldiğimin ertesi günü işte doğumun 3. günü oluyor normal gece boyunu koymaya başladım şimdi de onu koyuyorum ama açıkçası çok çok azaldı dün hiç gelmedi bugün sabah kalktım 1 fincan kadar gelmiş sonra hiç gelmedi yani panikleyecek kadar bir şey yok. bu arada medicana da 1 hemşire bana hasta bezi aldır dedi yolladım kocişi aldırdım sonra kızdı diğeri ne gerek varmış biz veriyoruz zaten dedi yani ben boşuna aldım hasta bezi sakın sen de yanılıp alma

masal uyandı öptüm sizi ilk fıırsatta yollıycam çiğdemcim bir şey olursa doğum filan mesaj at hadi öptüm siziiiii

ben onun dediklerini tınllamıyormuşum 1 de ilk günler bana arada ağlama geliyordu bunalıp ağlıyordum o da üstüne alınmış surat asmış eşim de ne olsa mutlu olmuyorsun torunun oldu daha ne istiyorsun demiş küstü gitti cuma sabahı çarşamba hastaneden çıktık cuma gitti bu ctesi mevlut var ona gelicekmiş oradan da dönecek memleketine. görümcemin de düğünü ekim başıymış ancak hazırlıkları yaparlar anlıycağın küstü bize:a015:

aman küssün boşver daha iyi olmuş gitmiş.demek lohusalık halleri oldu biraz
bakalım bana neler olacak daha şimdiden neyse k.validem rahatsız benim de15-20 gündür
hasta tansiyonu çıkıyor dr.lar herşeyi araşştırdılar ama bişi yok psikolojik falan dediler
bakalım gittiler bugün o sızlanıyor sürekli ben kendimi unutuyorm onu dinlerken biraz da
saldı kendini bakalım doğumda neler olacak...

ben onun dediklerini tınllamıyormuşum 1 de ilk günler bana arada ağlama geliyordu bunalıp ağlıyordum o da üstüne alınmış surat asmış eşim de ne olsa mutlu olmuyorsun torunun oldu daha ne istiyorsun demiş küstü gitti cuma sabahı çarşamba hastaneden çıktık cuma gitti bu ctesi mevlut var ona gelicekmiş oradan da dönecek memleketine. görümcemin de düğünü ekim başıymış ancak hazırlıkları yaparlar anlıycağın küstü bize:a015:

yırttın yani ohh ana kız kaldınız yani darısı hepimizeeee tüm cadı gelinlere kaydirigubbakcemile5
valla aslıcım hala çok çok az kanamam oluyor ama reglinin son günleri gibi düşün eve geldiğimin ertesi günü işte doğumun 3. günü oluyor normal gece boyunu koymaya başladım şimdi de onu koyuyorum ama açıkçası çok çok azaldı dün hiç gelmedi bugün sabah kalktım 1 fincan kadar gelmiş sonra hiç gelmedi yani panikleyecek kadar bir şey yok. bu arada medicana da 1 hemşire bana hasta bezi aldır dedi yolladım kocişi aldırdım sonra kızdı diğeri ne gerek varmış biz veriyoruz zaten dedi yani ben boşuna aldım hasta bezi sakın sen de yanılıp alma

sağolasın canımcım bir de çocuk doktoru kime gidiyorsun biz hala karar veremedik kime gitceğimize

pelındı galıba yemekeler borekler falan dıye facede sayfa onerdı sımdı onları gordukce karnım acıkıyor yawww cok kotu oldu bu .....
yok değılmı pelın burda

ayyy tatlım bosvver ya bizimkide bazen alınganlık yapıo böyle gereksiz sen evladınlasın artık mutlu olmaya bak.benım ilk bebegımde bi sürü bu tarz seyler yasandı mutluluğumu anlamadım bile.ama bunda müsade etmıycem böyle seylere.giden gider kendı kaybeder.torun onun canı.benım kayınvalıdem ne dıyor bılıyomusun evlattan daha tatlı oyyyyy dayanamam bn ona..yaaaa aklını basına al bosver o senden daha cok üzlüyodur.az sabırlı olsaydı napalım .ssende zor bi dönmeden gecıyosun anlayıs gösterıp bekleseydıa.s

valla bebişleri alanlar giremez oldular biz de böyle olucaz demekki...
sonraları daha rahat olur ama e hep derler ya yeni doğun bebek günün
bilmemkaç saatini uyuyarak geçirir diye hatta 39 haftanın bilgilerinde
bile yazıyordu anne karnında bebek bu haftalarda sürekli uyur diye.gelince
bunlar bizi fena yorucaklar ama yorulmayacaklar anlaşılan...

yıkandım geldimmmm:)))))))))))çok güldüm alemsinizz

masalla onatın anneleride gelmişş. maş. kuzulara darısı başımızaaa inşşşş.

ayyy tatlım bosvver ya bizimkide bazen alınganlık yapıo böyle gereksiz sen evladınlasın artık mutlu olmaya bak.benım ilk bebegımde bi sürü bu tarz seyler yasandı mutluluğumu anlamadım bile.ama bunda müsade etmıycem böyle seylere.giden gider kendı kaybeder.torun onun canı.benım kayınvalıdem ne dıyor bılıyomusun evlattan daha tatlı oyyyyy dayanamam bn ona..yaaaa aklını basına al bosver o senden daha cok üzlüyodur.az sabırlı olsaydı napalım .ssende zor bi dönmeden gecıyosun anlayıs gösterıp bekleseydıa.s

kız sümeyra hiç sanmıyorum didemin zor dönemden geçtiğini şu an kızkaydirigubbakcemile3
o kaynanası gitti diye sevinmiştir valla kaydirigubbakcemile3antalyalardan yetiyordu kızın canına
iyi olmuş gitmiş:eek:

X