2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

anowwww ne güzel bebişi olanlarda burdazemuszemus
kızlar Allah kolaylık versın gidin az uyuyun yahu gece uyutmaz o melekler sizi

allah nasip ederse ağustos sonunda hepimiz bebişler hakkında konuşuyor olucaz burda yok durmadı yok durdu yok emdi emmedi ay ne güzel zaman çabucak geçse hepimiz için keşke

bu arada ben kuaföre gidicem ama terden öldüm bittim duş almama rağmen 33. haftada gitmiştim 3 haftada orman oldum neyse zaten doğuma en fazla 3 hafta kaldı :)

bu arada ben kuaföre gidicem ama terden öldüm bittim duş almama rağmen 33. haftada gitmiştim 3 haftada orman oldum neyse zaten doğuma en fazla 3 hafta kaldı :)

canım...şu tüy konusuna ban de takmış durumdayım...umarım zamansız yakalanmayız....az önce bir ürün gördüm internette....adı Smooth Away....orada yazılanlar doğruysa almaya değer..ben yeni gördüm...biraz daha araştırıp bugün sipariş vereceğim....denildiği gibiyse yaşadık vallahi...

aaa didemimmm seni görmek ne güzel bir ara face ini açta bak be cnm bişi yazmıştm oduvarına maşallah masalımaaa....hani foto hani yaa ne zman göndericenn..bi de çok az
giriyon cnm çok mu uğraştırıyor masal emiyor mu iyice göğüs yaranı ne yaptın kalkanları
lansinohu kullandın mı bu arada ben ticker yapmasını bilmiyorm kiiiiiii..
bana da soho özlem yapmıştııı..
ay çok şeyler soracaktım ama unuttum seni görünce...:1hug:

gercı cok fazla tanıdık yok ama yıne duyan konu komsu gelcek nasıl yapcaz pekı yaaa ben kucuk mıkrop bulasır dıye korkuyorum en cok

ben bebişimi beşiğine koyup sadece sergilemeyi düşünüyorum kaydirigubbakcemile3
yabancıların konu komşunun yanında kucağıma almamayı yada yanıma yatırmayı düşünüyorum ki kimse ben vermeden kucağına almasın. bi nevi kızım sana söylüyorum gelin sen anla babında. bi de öpme beni diye önlük aldım onu takıcam. kaydirigubbakcemile3 ben hiç hoşlanmam öyle herkesin şapur şupur öpmesinden.mikrop canım aaa hem yanakları isilik oluyo hemen bebişlerin.

ayy masallah onlarda emzırırken gıder ...pekı hamılelıktekı gıbımı beslenıyorsun yoksa dıkkat edıyormusun yedıklerıne bu gıdısle bende 18 olurum

valla canım ameliyattan sonra iştah azalması oldu bende o yüzden kilo vermiş olabilirim yeni yeni iştahım yerine geldi şimdin dikat etmiyorum yediklerime sürekli zaten kayısı suyu yok süt arttırıcı çay yok malt filan içip duruyorum normalde onlar kilo yapar :)))

hahahaha delikafaduldenson cümle süpppperrrr niye kızdı kiiii????

haaa haaa o onlukten bende aldım ozellıkle bırı geldığınde onu takmayı dusunuyorum bende hıc hoslanmam

aysecık soho ve serdemcım kusura bakmayın bılgısayar kıtlendı ve alıntıda yapmıyor bole yazıyorum.anne olmak coook guzel bı duygu ah bıde gecelerı uyanmasalar super olcak :) benım kuzum cok sukur huysuz bı cocuk degıl bıde sarılıktan sanırım sureklı uyuyup duruyordu daha yenı yenı uyku duzenlı uyuyor.ben malt ıcıcekte ıcıyorum bebıse sut cok ıyı olsun dıye ama oda sarınırım gaz yapıyor.ılk baslarda bebısler cok sık kaka yapıyor korkmayın annem bebek beslenemıyormu acaba neden cok sık kaka ypıyor dedı saolsun korkuttu doktora sordum bu annenın bebegı besledıgını gosterır sevınmelısın dedı de rahatladım sakın uyuyor hep deddım 20.gunden sonra doktor bey bu nıye durmuyor uyumuyor dıye gelırsın dedı :) yarında ısıtme testını yaptırtıcam ınsallah onu medıcalde yapmıyorlarmıs benden bu kadar :) arkadaslar bıde sezeryanda olcaksanız epıduralı tavsıye ederım rahattım tam uyuyanlara gore

canım çok özledim seni valla vakit olmuyor kuşum masal yeni yeni yola giriyor gelen giden ise hiç bitmiyor kaynanam da küstü gitti onun dediklerini yapmıyoruz diyeher iş anneme kaldı zaten gögüslerim yara bazen kanıyor ama ilk günlere göre süperler kalkan hiç kullanmadım emzirme sonrası bepanten krem ile sürüyorum emzirmeden de karbonatlı su ile siliyorum böylece bebişin ağzı pamucuk olmuyor canım başka krem kullanmadım ben. resme gelince kociş çiğdeme benim şirket mailimden yolla resmi diğer ark.larına 40ı çıkmadan olmaz dedi sen bana özelden mail adresini yollasana akşam kocişin mailinden yollıyım sana
biz doğurana kaar sen tığ gibi olcan walla maşallah sana

ne tığı kız kalın tığ olur benden ancak

haaa haaa o onlukten bende aldım ozellıkle bırı geldığınde onu takmayı dusunuyorum bende hıc hoslanmam

millet de biraz anlayışlı olsun dimi ama.biz yeri gelcek kendi yavrumuza dokunmaya kıyamıycaz onlar gelip vakumlıycaklar yavrumu aaaklava:

ayy didem neler soracaktım kız...
unuttum off yaaa o gün gelmeyi çok istedim kuzum ya k.kardeşim geldi sonuçlarını almaya
ağrım sancım kanamam hat saffa da idi korktum açıkçası kocişe de diyemedim ki yüzüm
olmadı beni götür demeye ama masalı nasıl merak ediyorum anlatamam...
ya doruk haala gelmiyo didem yaa ne aman gelecek bilmiyorum((

hahahaha delikafaduldenson cümle süpppperrrr niye kızdı kiiii????

ben onun dediklerini tınllamıyormuşum 1 de ilk günler bana arada ağlama geliyordu bunalıp ağlıyordum o da üstüne alınmış surat asmış eşim de ne olsa mutlu olmuyorsun torunun oldu daha ne istiyorsun demiş küstü gitti cuma sabahı çarşamba hastaneden çıktık cuma gitti bu ctesi mevlut var ona gelicekmiş oradan da dönecek memleketine. görümcemin de düğünü ekim başıymış ancak hazırlıkları yaparlar anlıycağın küstü bize:a015:

korkudan ben de 3 gün öncesine aldım kuaför randevumu sonrasında bir daha gitmem daha zor olur diye ama şimdi de kasılmam oldukça içim gidiyor umarım doğurmam diye

ben de sergilemek istiyorum walla uzaktan baksınlar zaten bir türlü anlamam şap şap öpenleri pis pis benim annem bile öpmez koklar millet sarılır minicik yavruya şap diye öper bögggghg tiksinç

gelir arkadaşım acele etme tek tavsiyem uyuyabiliyorken yat boıl bol deliksiz uyu benim için de uyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…